1:0
1:1
4:2
- : -
branky (asistence): 16:28 Matyáš Kalina (Petr Gasparik), 25:43 Jakub Černý (Miroslav Horký), 45:30 Daniel Macek (Petr Gasparik), 49:00 Petr Gasparik (Miroslav Horký), 57:19 Matyáš Kalina (Jakub Brož), 59:56 Miroslav Horký
branky (asistence): 23:08 Jakub Brož (vlastní branka), 43:30 Petr Velech (Petr Krhut), 49:52 Petr Kittel (Petr Velech)

FB Hurrican Karlovy Vary - 1. FBK Rožnov p/R 6:3
17. Matyáš Kalina, 26. Jakub Černý, 46. Daniel Macek, 50. Petr Gasparik, 58. Matyáš Kalina, 60. Miroslav Horký - 24. Jakub Brož, 44. Petr Velech, 50. Petr Kittel; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 90; zásahy brankářů: Filip Černý 32 - Roman Ciompa 35; po třetinách: 1:0, 1:1, 4:2;
60:00
59:59
Komentář hostujícího Barabáše - Daleko vyrovnanější utkání než včera, od začátku až do konce. Rozhodlo to, že jsme vždy po vyrovnání hned inkasovali, místo závěrečného tlaku přišel zbytečný gól a poté vyloučení. Děkuji soupeři za utkání...už si nemůžeme dovolit zaváhat.
59:59
Střely na branku- 15:13
59:59
Komentář domácího trenéra Petra Pánka - Výbornou defenzivou jsme si dnes došli pro třetí bod. Děkujeme soupeři a skvělým divákům a těšíme na další zápas série do Rožnova. Soupeři přejeme šťastnou cestu domů
59:56
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Miroslav Horký bez asistence (6:3).
59:56
Je to doma, Horký střílí šestou branku a definitivně potvrzuje zisk třetího karlovarského bodu
59:07
Vyloučen hráč Petr Krhut družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nesportovní chování.
57:19
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Matyáš Kalina, asistoval Jakub Brož (5:3).
52:10
Macek byl sám před Ciompou, ještě však hledal Horkého, který už na přihrávku nedosáhl
50:47
Tragická rozehrávka rožnovských, kterou Černý nepotrestal
49:52
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Kittel, asistoval Petr Velech (4:3).
49:52
Chyba v domácí rozehrávce a Kittel snižuje
49:00
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Petr Gasparik, asistoval Miroslav Horký (4:2).
49:00
Vyloučen hráč Patrik Hegar družstva 1. FBK Rožnov p/R na 2 minuty za nesportovní chování.
48:25
Nádhernou stahovačku předvedl Smolka, tváří v tvář Ciompovy však selhal
45:30
Branku družstva FB Hurrican Karlovy Vary vstřelil Daniel Macek, asistoval Petr Gasparik (3:2).
45:30
Další nadherný gól karlovarského týmu, Gasparik z rohu našel volného Macka, který bez problémů zakončil
43:30
Branku družstva 1. FBK Rožnov p/R vstřelil Petr Velech, asistoval Petr Krhut (2:2).
43:21
Dnešní utkání sleduje 90 diváků
41:24
Vyloučen hráč Miroslav Šnajdr družstva FB Hurrican Karlovy Vary na 2 minuty za sekání.
41:03
Mosler našel na středu volného Smolku, který však trefil jen Ciompu
40:00
40:00
39:59
39:59
Zatím nesledujeme příliš gólový zápas, oba týmy se spíš předhánějí, kdo zahodí víc šancí
38:10
Gasparik měl před sebou dálnici a s jeho střelou tudíž neměl Ciompa žádný problém
37:07
Smolka se krásně vytočil a trefil tyč
35:00
Kalinova tečovaná střela málem skončila za zády překvapeného Ciompy
33:40
Po pokaženém karlovarském útoku se Rožnov řítil do šance, kterou však skvělým obranným zákrokem uhasil Kuba Černý