2:1
1:5
2:2
- : -
branky (asistence): 06:43 Michal Smutný, 16:49 Šimon Otto (Adam Vejrych), 38:32 Jakub Noha (Šimon Otto), 45:32 Michal Smutný (Jan Fiala), 52:46 Jakub Noha (David Podhráský)
branky (asistence): 04:50 Jiří Krůšek (Lukáš Tomeš), 21:52 Lukáš Pokorný (Jiří Krůšek), 22:43 Lukáš Pokorný (Jiří Krůšek), 29:09 Lukáš Tomeš (Jiří Ptáčník), 33:59 Matěj Lubenský (Jakub Křivanec), 36:50 Lukáš Tomeš (Jiří Krůšek), 53:01 Josef Bína (vlastní branka), 53:08 Lukáš Pokorný (Jiří Krůšek)

TJ Sokol Mukařov - Panthers Praha 5:8
7. Michal Smutný, 17. Šimon Otto, 39. Jakub Noha, 46. Michal Smutný, 53. Jakub Noha - 5. Jiří Krůšek, 22. Lukáš Pokorný, 23. Lukáš Pokorný, 30. Lukáš Tomeš, 34. Matěj Lubenský, 37. Lukáš Tomeš, 54. Josef Bína, 54. Lukáš Pokorný; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; diváků: 108; zásahy brankářů: Josef Bína 9, Karel Mrkos 2 - Rastislav Mazák 23; po třetinách: 2:1, 1:5, 2:2;
60:00
Štěpán Weber (Panthers): "Dneska to bylo o dost lepší, na začátku v nás byla trochu malá dušička, ale pak jsme se uklidnili prvním gólem, pak jsme využili hluchého místa soupeřovy hry góly z úderů a ve třetí části jsme se nenechali rozhodit jeho hrou vabank a podle výsledku to vypadá, že jsme si to v klidu pohlídali. Skutečnosti je ale blíž to, že nám to v Kunraticích padalo líp, Traverza se až překvapivě zastřelovala. Tato série zaslouží pátý zápas. Díky všem za zápas!"
60:00
Marek Chlumský (Traverza): "Velice bojovné čtvrté utkání semifinále, které jsme prohráli vinou trenérské chyby ve druhé třetině a dvěma náhodnými góly, které jsme dostali poté, co jsme téměř dorovnali skóre. Těšíme se na rozhodující utkání, kde věříme, že my, soupeř i diváci předvedou to nejlepší, co umí."
60:00
59:40
Tak ještě dvě vyloučení. Ale to je asi vše.
59:39
Vyloučen hráč Michal Smutný družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za hrubost.
59:39
Vyloučen hráč Jiří Ptáčník družstva Panthers Praha na 2 minuty za hrubost.
59:27
No tak asi nic. U vzájemného zápasu Traverzy s kočičkami se potkáme ještě jednou.
58:14
Stále bez Mrkose. A stále bez branky v pavrplej.
57:38
Až teď se dostaly kočičky pod tlak. Zatím ale odolávají.
57:03
Zatím ale bez valného úspěchu.
56:18
Traverza do toho jde bez brankáře! Mrkos se v brance příliš dlouho neohřál.
55:43
Fanoušci se nevzdávají! Pořád věří v obrat a srdnatě bubnují na všechny tři bubínky, které jsou zde k dispozici.
54:52
Pořád je to sice o tři branky, ale i tak jsou to nervy.
53:09
No tak asi jste postřehli, že tu padlo pár branek, oba za Bínova záda, jedna dokonce z Bínových rukou, tudíž se Bína pakoval na střídačku a v brance máme Mrkose. Šance ještě stále žije!
53:08
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Jiří Krůšek (5:8).
53:08
Střídání brankáře. Nový brankář Karel Mrkos družstva TJ Sokol Mukařov
53:01
Vlastní branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Josef Bína (5:7).
52:46
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Jakub Noha, asistoval David Podhráský (5:6).
52:27
Přituhuje. Emocemi to tu jen stříká.
51:32
Drahorád opět poslal loptičku na brankovou konstrukci, ale ta skončila zblokována za brankou i mantinelem.
50:40
Pokornému chybí pokora! Chlapečku, tyhle prasárničky si nech na doma.
49:08
Kočičky vystrčily drápky, ale pořád je to na Traverzu málo. Ta teď využila zmatku a nebezpečně ohrozila Mazáka.
47:53
Už jsme zase nervózní, jak..... no nevíme jak co, ale nervózní jsme hodně. Tohle bude ještě řež!
45:33
Smutňáááááááááááááááááááák! Bože ten má ránu! Mukařovský elegán, švihák lázeňský, vydobyl Traverze naději na vyrovnání! Už jen dvě branky...
45:32
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Michal Smutný, asistoval Jan Fiala (4:6).
44:31
Už jsme nervózní. Další velká šance Mukařovských, která nekončí brankou. Ale jistě jste alespoň zaznamenali, že Traverza má tlak!
43:43
Gožichova střela měla gólové parametry! Dokonce ani Mazák nedokázal tento ostrý kalibr polapit. Loptička tak plachtila, plachtila, až doplachtila něžným obloučkem za branku.
42:47
Noho! Bože! Co nám to děláš! Další z rodiny "Tahle šance je mi málo".
41:39
Tadeášovy střely už se blíží brance. Třeba to do konce třetiny vylepší a bude z toho gólová radost.
40:28
Seno byl blízko, ale on takovou krásnou šancí doslova pohrdl.
40:00
40:00
Střely na branku: Traverza 7 - Panthers 6.
40:00
39:59
NE.
39:56
Čtyři vteřinky do konce třetiny a Traverza je u loptičky. Promění tuto šanci?
38:33
Noháááááááááč! Plavovlasý hoch se odměňuje publiku, které nad ním po hrubici v půlce třetiny nezanevřelo, krásnou brankou. Doufejme, že je to jen začátek jeho cesty k hattricku v dnešním utkání.
38:32
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Jakub Noha, asistoval Šimon Otto (3:6).
36:51
Hm, tak tohle už je do nebe volající. Traverza je v těžkém útlumu. Co tohle změní? Snad jen konec třetiny.
36:50
Timeout TJ Sokol Mukařov
36:50
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Tomeš, asistoval Jiří Krůšek (2:6).
35:35
Jak by řekl můj komentátorský idol, ve druhé třetině chybí Traverze to pověstné štěstíčko.
34:00
Áááá máme tu řidiče. Matěj "Limbo" Lubenský oslavil vstřelený gól po vzoru svého fotbalového idolu. Jako řidič by se nejspíše neuživil, gólu mu ještě jakš takš střílet jdou.
33:59
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Matěj Lubenský, asistoval Jakub Křivanec (2:5).
33:05
Kočičky se stáhly před vlastní branku a vyčkávají, co vymyslí chrabří domácí. Těm ale ve druhé části mozkové závity trochu váznou.
31:01
Co chybělo! Přibližně tak 10 cenťáků. Otto byl blízko, ale na to se nehraje.
29:10
No tuhle branku v oslabení snad radši nebudeme ani komentovat. Ne asi. Asi určitě.
29:09
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Tomeš, asistoval Jiří Ptáčník (2:4).
28:22
Šance pro Traverzu....pohrdnou mukařovští hoši přesilovkou či nikoliv?
28:21
Vyloučen hráč Lukáš Pokorný družstva Panthers Praha na 2 minuty za sekání.
26:31
No je to nervák, co si budem. Ale ono to pujde, ne že ne... Mukařov se knockoutu ze začátku třetiny dostává, i s přispěním hlučných fanoušků, zase zpátky do zápasu.
24:39
No Pentrs jsou teď trochu aktivnější, ale chrabří hoši z Mukařova to tak jistě nenechají.
22:44
Bože, vedení je v tahu. Znáte ten pocit, když se s něčím tak dlouho "děláte" a ono je to pak najednou fuč... A to tady Mr. Kalát, toho času na listině zraněných hráčů, prohlašoval, že tohle nejde prohrát.
22:43
21:53
No Pepo? Aneta tě za tohle doma zlynčuje. Školácká chyba.
21:52
20:29
Oceňujeme místní bufet. Dvoje balení slaných tyček za deset korun! Nekupte to.
20:00
20:00
Střely na branku: Traverza 11 - Panthers 6.
20:00
19:20
Značné zklamání v řadách fanoušků. Dnes neproběhne tradiční soutěž o produkty Mifaso. Doktor asi všechny ceny včera večer zkonzumoval k večeři.
18:17
Kdyby mistr Drahorád jen blokoval střely, jak tomu bylo i teď, nikdo by se jistě nezlobil.
16:50
No totoooo! Šimon Ottooooo! Stejně jako včera i dnes Traverza po brzkém zaváhání obrací stav utkání! Do vedení jí posílá kudrnatý jinoch jménem Šimon Otto!!!
16:49
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Šimon Otto, asistoval Adam Vejrych (2:1).
15:25
Trochu hluchá část hry. Nic víc, nic míň.
13:56
Dneska nás zaujal jeden z hráčí Pentrs. Otázka zní, zda víte jaký. Prozradíme jen, že něčím nápadně připomíná Rona Weasleyho. Kdo jako první přijde ke stolku pořadatelů a oznámí nám hráčovo jméno, bude po zásluze odměněn.
12:47
Seno byl blízko!! Věčná škoda každé rány, která padne vedle.
11:45
Pentrs drží míček na florbalových čepelích a nechtějí ho Traverze jen tak půjčovat. Trochu to zavání nějakým malérem...
09:59
Slámič se indivindi protlačil až před Mazá(n)ka, ten ale proti jeho pokusu vystrčil svou hruď a zamezil gólové radosti.
07:23
Noháč vymýšlel další ze svých florbalových parád, ale jeho obkroužení klece a následný zásun míčku k prázdné tyči se neujal.
06:44
Krása střídá nádheru. Smuťák rozdává florbalovou radost. Tento mukařovský rek je vskutku k nezastavení.
06:43
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Michal Smutný bez asistence (1:1).
04:51
Tak už tu máme první střelu a hned gólovou. Bínus Maximus v tom byl zcela nevinně.
04:50
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jiří Krůšek, asistoval Lukáš Tomeš (0:1).
04:28
Bína už už chňapal po míčku, tomu se ale očividně do branky nechce. Stále jsme bez střely.
03:45
Prý mám napsat, že je to stále bez střely. Takže vážení, je to pořád bez střely.
02:32
Ted výborně zablokoval jednu ze střel hostí. Stále se tak hraje bez střel na branku.
01:15
Oba týmy do dnešní po hlavě. Což je rozhodně lepší než po hubě. Atmosféra nicméně neodpovídá nasazení obou celků.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Rastislav Mazák; hráči v poli: Matěj Lubenský, Jaroslav Janoušek, Jakub Křivanec, David Kolář, Patrik Míka
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Mukařov : brankář: Josef Bína; hráči v poli: Milan Sklenář, Tomáš Vaculík, Tomáš Sláma, Karel Svatoš, Jan Fiala