2:0
4:0
0:0
- : -
branky (asistence): 06:05 Lenka Faltusová, 12:58 Lenka Faltusová, 22:28 Lenka Faltusová (Liana Matěvosova), 30:27 Karolína Vachušková (Žaneta Reková), 33:31 Karolína Vachušková (Žaneta Reková), 37:28 Liana Matěvosova (Lenka Faltusová)

Únětická 12° Tatran Střešovice - Florbalová akademie MB 6:0
7. Lenka Faltusová, 13. Lenka Faltusová, 23. Lenka Faltusová, 31. Karolína Vachušková, 34. Karolína Vachušková, 38. Liana Matěvosova; rozhodčí: Martin Jirka - Tadeáš Provazník; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 122; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 20 - Eva Klementová 30; po třetinách: 2:0, 4:0, 0:0;
60:00
Vyjádření trenéra hostí, p. Šáchy: Dnešní zápas rozhodla druhá třetina, kdy jsme soupeře nechali odskočit a bez vstřeleného gólu se prostě vyhrát nedá. Tatran si dnes výhru zasloužil, takže gratuluji a těšíme se na odvetu v příštím víkendu.
60:00
Vyjádření trenéra domácích, p. Vybírala: Tohle byl TATRAN! Děkuji holkám dnes za neskutečný výkon, který dnes předvedly. Jsem na ně pyšný! Dnes jsme soupeři ve stodole připravili hotové peklo a to co dnes předvedli fanoušci, tak to bylo fantastické a patří jim velké DÍK. Doufám, že s námi odjedou na půdu hostí a peklo otevřeme i tam. Děkuji soupeři za utkání a ještě jednou holkám za výkon a fanouškům za neskutečnou podporu! MY JSME TATRAN!!!
60:00
Střely ve třetí části 12:5.
60:00
59:37
Střelu Viplerové Klementová nadvakrát zachytila.
58:56
Prokšanová pěkným zákrokem zastavuje Viktorovou.
57:42
Prokšanová střílí npřesně.
57:20
Drbalová si připisuje další zákrok.
55:02
Na míčku se teď drží Tatran, ale nedokáže vytvářet moc šancí pro přidání další branky.
53:20
Střela Válkové trefuje Klementovou.
51:11
Další přesilovka bez gólu.
50:30
Matěvosova v samostatném úniku nepřekonala Klementovou.
50:23
Zasahovat teď musela i Drbalová.
50:07
Na druhé staně musela zasahovat Klementová.
49:49
Kubíčková přestřelila.
49:05
Vyloučen hráč Žaneta Reková družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
49:04
Klemetová předvedla pěkný zákrok proti Kramperové.
47:46
Vachuškovou vychtala Klementová.
46:54
V posledních momentech se obranám na obouch stranách daří více než útokům.
45:17
Faltusová zablokována na poslední chvíli obranou.
44:17
Pokus Viktorové Drbalová bez potíží vyráží.
39:54
Střela Nemravové se odrazila a skákala brankovištěm, ale Klementová míček zachytila a ani tato přesilovka nekončí úspěchem.
38:56
Faltusová v šanci ještě hledala Rekovou, ale její nahrávku obrana zastavila.
38:23
Nedůraznou střelu rekové zachytila Klementová.
37:51
Vyloučen hráč Kristýna Sobotková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:28
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Liana Matěvosova, asistoval Lenka Faltusová (6:0).
37:28
A do statistik se zapisuje třetí hráčka, která vstřelila gól. Povedenou střelou k tyči tak činí Matěvosova.
36:24
Hráčky Tatranu timeout soupeře ani nezpomalil a jen vysoká hůl Vachuškové zastavila další nadějnou šanci.
35:58
Timeout Florbalová akademie MB
33:31
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Karolína Vachušková, asistoval Žaneta Reková (5:0).
33:31
Vachušková přidává svou střelou další branku k vedení Střešovic.
33:17
Střela Matěvosove skončila díky teči vedle.
32:47
Viplerová vystřelila těsně vedle.
31:57
Rybínová na poslední chvíli zaklekla proti Kabátové a zastavila její střelu.
31:10
Další secvičená situace Tatranu, ale Kramperová se nedokázala uvolnit dost na to, aby mohla lépe zakončit.
30:27
30:27
Vachušková nekompromisně zakončuje po rozehrávce z rohu proti naprosto nepřipravené obraně hostí.
29:19
Faltusová je zpět na hřišti.
28:56
Boleslavi se nedaří přes domácí obranu nijak prosadit.
27:57
Tatran se i přes své oslabení odvážně vydává na polovinu soupeře.
27:16
Vyloučen hráč Lenka Faltusová družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za hra na zemi.
26:36
Střelu Vachuškové zablokovala Machačová.
26:18
Střelu Boleslavi stečovala Prokšanová vedle.
24:32
Faltusová trefila jen nohu Klementové.
24:09
Kramperovou v dobré šanci vychytala Klementová.
22:46
Na podruhé už volný úder tak dobře nevyšel.
22:45
Tatran rychle rozehrál volný úder a vstřelil gól, ten ovšem nemůže být uznán, protože rozhrávka byla ze špatného místa.
22:28
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Lenka Faltusová, asistoval Liana Matěvosova (3:0).
22:28
Matěvosova v šanci našla Faltusovou v ještě lepším postavení a ta povedeným zakončením kompletuje čistý hattrick.
21:57
Nemravová sama proti dvěma hráčkám pěkně odstavila Machačovou a získala míček.
20:55
Pěknou střelu Faltusové na poslední chvíli vyrazila Klementová.
17:39
Vachuškovou nadvakrát nenechala obrana hostí vystřelit.
16:40
Tatran úspěšně odbránil oslabení.
16:25
Žapková přestřelila bránu.
16:20
Střela Culkové neměla dostatečnou razanci.
15:38
Tatranu se zatím daří držet hru za bránou soupeře.
14:56
Faltusová se snažila o rychlý protiútok v oslabení, ale skončila jen v rohu hřiště.
14:35
Vyloučen hráč Karolína Vachušková družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
13:58
Hráčky Tatranu předvedli pěkný volný úder, finalní střela byla ovšem tečovaná mimo bránu.
12:58
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Lenka Faltusová bez asistence (2:0).
12:58
Na druhé straně Faltusová se už v úniku nemýlila, když s přehledem oběhla Klementovou a zakončila do odkryté brány.
12:41
Heráková v úniku vystřelila nepřesně.
12:34
Tečovaná nahrávka Faltusové skoro skončila v síti.
10:22
Drbalová se znovu musela ukázat proti střele Sobotkové.
09:28
Válková předvedla pěkný blok proti střele Machačové.
08:49
Střelu Sobotkové zachytila Drbalová.
07:28
Pokus z dálky Kabátové nepřesný.
06:05
06:05
Vachušková krásně našla Faltusovou a ta na dvakrát dostala míček za záda Klementové.
05:36
Střelu Rekové zastavila znovu clonící Kramperová.
05:20
Menzelová trefuje tyčku.
04:17
Faltusová svým napadáním vybojovala balonek za bránou soupeře, potom však faulovala a míč se vrátí na hole Boleslvaských.
03:52
Nemravová trefuje jen clonící Kramperovou.
01:58
Povedený zákrok maskou Drbalové zastavil Sobotkovou v samostatném úniku.
01:33
Střela Nemravové letěla těsně vedle brány.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Jirka a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Eva Klementová; hráči v poli: Monika Žapková, Monika Menzelová, Martina Culková, Renata Kubíčková, Kristýna Viktorová
00:00
Line-up domácích Únětická 12° Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Žaneta Reková, Karolína Vachušková, Andrea Nemravová, Anna Válková, Adéla Kramperová