0:5
2:0
3:4
- : -
branky (asistence): 39:02 Alena Machačová (Tereza Kabátová), 39:56 Tereza Kabátová (Eliška Horáková), 41:12 Kristýna Sobotková (Michaela Heráková), 44:12 Tereza Kabátová (Monika Žapková), 58:44 Kristýna Sobotková (Alena Machačová)
branky (asistence): 04:27 Natálie Nádvorníková (Michaela Chobotská), 04:59 Markéta Prontekerová (Natálie Houžvičková), 08:26 Anežka Viplerová (Monika Zikmundová), 10:07 Karolína Hašlová (Karolína Marko), 18:17 Michaela Chobotská (Karolína Hašlová), 40:05 Markéta Prontekerová (Natálie Houžvičková), 43:41 Markéta Prontekerová (Julie Faťunová), 50:53 Natálie Houžvičková, 59:47 Julie Faťunová (Michaela Chobotská)

Florbalová akademie MB - PSN Tatran Střešovice 5:9
40. Alena Machačová, 40. Tereza Kabátová, 42. Kristýna Sobotková, 45. Tereza Kabátová, 59. Kristýna Sobotková - 5. Natálie Nádvorníková, 5. Markéta Prontekerová, 9. Anežka Viplerová, 11. Karolína Hašlová, 19. Michaela Chobotská, 41. Markéta Prontekerová, 44. Markéta Prontekerová, 51. Natálie Houžvičková, 60. Julie Faťunová; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 2:4; využití: 2:0; diváků: 156; zásahy brankářů: Kristýna Karli 21 - Kristýna Janglová 38; po třetinách: 0:5, 2:0, 3:4;
60:00
Komentrář hostujícího kouče Roberta Nováka: To byl zápas!!! Po vydařené první třetině jsme se ve druhé zatáhly do obrany a přestali jsme hrát. Na začátku jsme chtěli pro vítězství. Vytvořili jsme více šancí ve třetí třetině. Jedeme dál! Největší patří dík za Tatranský kotel!!!! Děkuji holkám za bojovný výkon, soupeři za zápas a přejeme hráčce Palatínusové za brzké uzdravení.
60:00
Nejlepší hráčky utkání....domácí číslo 18 Tereza Kabátová hosté číslo 3 Markéta Prontekerová
60:00
Střely ve 3. třetině...domácí 19 hosté 11
60:00
Komentář domácího trenéra Martina Šáchy: Zápas jsme si prohráli především v první třetině, kdy po individuálních chybách jsme soupeři začátek zápasu velice usnadnili. I když se naše hra zlepšila, stále nás srážely laciné goly. Holkám děkuji za nasazení do konce zápasu a soupeři gratuluji k výhře.
60:00
Střely celkem...domácí 43 hosté 29
60:00
59:47
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Julie Faťunová, asistoval Michaela Chobotská (5:9).
59:47
Ještě kosmetická úprava skóre do prázdné branky.
59:41
Bárková fauluje za brankou.
58:44
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kristýna Sobotková, asistoval Alena Machačová (5:8).
58:44
Sobotková vykřesává naději, ale nejspíše to stačit nebude. Domácí zkouší hru v šesti.
57:46
Kabátová byla úplně volná na středu, ale pálí pouze vysoko nad branku.
57:13
Vyloučen hráč Nella Stašková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
57:13
Tlak domácích končí až sekera Staškové.
55:54
Lojová nasadila dvou hráčkám jesličky, ale ke střele se nedostala.
51:49
Střelu Žapkové vytahuje Janglová, která dnes chytá opravdu skvěle.
50:53
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Natálie Houžvičková bez asistence (4:8).
50:53
Po fatálu Sobotkové zvyšuje na čtyřgólový rozdíl Houžvičková.
50:07
Janglová opět fantasticky pro ráně Sobotkové!
49:19
Říhová skvělě vybojovala míček a odevzdává druhé pětce.
48:35
Střelu Bárkové chytá Janglová na pohodu jednoručkou.
47:59
Janglová vyráží střelu Žapkové.
47:43
Vyloučen hráč Karolína Marko družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:43
Hra se kouskuje. Teď se bude hrát dokonce 4 na 3.
47:15
Vyloučen hráč Alena Machačová družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
47:15
Machačová tahá za záchrannou brzdu a zhruba minutu se bude hrát 4 na 4.
46:42
Žapková v tutovce netrefuje přesně poskakující míček.
46:06
Vyloučen hráč Nella Stašková družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
45:50
Střela Horákové vytečována ven.
44:12
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tereza Kabátová, asistoval Monika Žapková (4:7).
44:12
Kabátová rychle odpovídá! Opět je to jen o tři branky.
43:41
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Markéta Prontekerová, asistoval Julie Faťunová (3:7).
43:41
Po standartce byl před brankou Karli chaos a ten ukončil až hvizd rozhodčího, jelikož Prontekerová střílí branku a kompletuje hattrick.
43:34
Bárková sestřeluje Marko, ale bez vyloučení.
42:19
Sobotková fotbalově odkopává míček z nebezpečného prostoru.
41:12
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Kristýna Sobotková, asistoval Michaela Heráková (3:6).
41:12
Ale Heráková získala míček a přihrála Sobotkové, která to trefuje!
40:49
První lajna domácích nepůsobí klidně. Další hrubku v rozehrávce přidává Říhová.
40:05
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Markéta Prontekerová, asistoval Natálie Houžvičková (2:6).
40:05
Machačové hned po buly sjel míček z hokejky a Prontekerová toho využívá střelou nad nohu Karli.
40:00
40:00
Podavači pokračují ve skvělém výkonu a jsou nedílnou součástí dění na hřišti.
40:00
Domácí hráčky posílají své dva vstřelené góly (doufejme, že jich bude ještě více!) Irence Palatínusové do nemocnice!
40:00
Střely ve 2. třetině...domácí 15 hosté 8
40:00
39:56
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Tereza Kabátová, asistoval Eliška Horáková (2:5).
39:56
Brejk sice nebyl z nejrychlejších, ale Kabátová ho zakončuje střelou pod víko!
39:02
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Alena Machačová, asistoval Tereza Kabátová (1:5).
39:02
Tak přeci jen! Machačová konečně střílí branku a snižuje manko svého týmu.
38:38
Bárková pouze do Janglové, po ní Žapková promachuje.
37:46
Janglová s chladnou hlavou do jedné ruky chytá střelu Machačové.
37:26
Vyloučen hráč Anežka Viplerová družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
37:06
Bárková zkoušela Janglové nasadit jesličky, ale hostující golmanka mezírku utěsnila.
35:47
Janglová opět fantasticky vyráží bombu Machačové!
35:12
Útočnice Tatranu v tutovce přestřeluje branku.
34:04
Horáková si dorazila svou vlastní střelu, ale ani jeden z pokusů Janglovou z míry nevyvedl.
33:15
Machačová předvádí jednu kličku za druhou, ale své akce větsinou střelou zakončit nedokáže.
32:45
Kabátová zablokovala ránu hostující střelkyně.
32:14
Stašková pálí vysoko nad.
31:17
Tatran kombinuje, zatím bez střely.
30:43
Vyloučen hráč Pavla Bárková družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
30:15
Úchvatné sólo Machačová střelou nezakončila.
28:43
Žapková důrazná v rohu hřiště.
27:50
Naivní kličku Machačové, která byla poslední hráčka svého týmu, málem potrestala Faťunová.
27:02
Horáková pálí pouze mimo.
26:31
Ani boleslavská sniperka Lojová nedokázala prostřelit hostující brankářku.
25:52
Janglová teď drží svůj tým! Konečky prstů vytáhla i ránu Herákové.
25:18
Další zákrok Janglové, tentokrát proti pumelici Machačové.
24:42
Výbornou střelu Sobotkové vyráží neskutečným zákrokem Janglová!
23:46
Horáková dnes na hřišti pálí nejen kalorie, ale také gólové šance. Z této pozici měla skórovat, navíc když Janglová ležela na zemi.
23:16
Karli secvaknula nohy proti drzému průniku Staškové.
22:29
Žapková se proháčkovala mezi soupeřkami, ale nestihla včas vystřelit.
21:33
Bez problému likviduje i střelu Kabátové.
20:36
Janglová si slupla tečovanou střelu Lojové.
20:00
20:00
Rychlost, jakou podavačí podávají balony, nepřekoná ani rychlost mojí střely.
20:00
Střely v 1. třetině.... domácí 9 hosté 10
20:00
19:41
Horáková neprošla podél mantinelu.
18:56
Rána Sobotkové míří nad hostující svatyni.
18:17
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Michaela Chobotská, asistoval Karolína Hašlová (0:5).
18:17
Tohle už vypadá s Boleslaví hodně špatně. Další branku přidává Chobotská.
17:45
Obrovská smůla pro domácí. Míček se po střele Machačová odrazil od břevna těsně před brankovou čáru a poté ho hostující obránkyně dostali pryč z varu.
17:22
Tečovaná střela Říhové míří těsně vedle branky.
17:05
Horáková byla seknuta zhruba na půlce hřiště. Míček pro domácí.
15:47
Hra pokračuje, ale Palatínusová už si dnes nejspíš nezahraje.
15:38
Palatínusová končí po srážce s hostující hráčkou na zemi a nevypadá to s ní vůbec dobře. Nejspíše se jedná o koleno.
14:57
Karli polopila míček a hasí další šanci hostí.
14:00
Sobotková ze středu pálí pouze do míst, kde se nachází brankářka Tatranu.
13:15
Bárková parádním forčekováním sebrala míček hráčce Tatranu a odevzdala ho svým spoluhráčkám.
12:27
Rozehrávka z rohu pro hosty.
11:23
Sobotková je na konci standartní situace, ale branku netrefuje.
10:46
Lobované balony na Herákovou, která číhá za bukem, zatím ovoce nepřinášejí.
10:07
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Karolína Hašlová, asistoval Karolína Marko (0:4).
10:07
Hašlová doráží míček za záda Karli a potvrzuje prozatimní dominanci Tatranu.
09:31
Tatran drží míček za brankou soupeře a kombinuje.
08:46
Karli se prezentuje dobrým zákrokem horní částí těla.
08:26
Timeout Florbalová akademie MB
08:26
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Anežka Viplerová, asistoval Monika Zikmundová (0:3).
08:26
Viplerová vymetla šibenici a zvyšuje náskok svého týmu již na 3 góly.
08:06
Machačová nedokázala bekhendem trefit branku.
07:02
Další nepřesnost domácích, tentokrát od Žapkové.
06:21
Obrovský tlak Tatranu gólem nekončí.
05:36
Machačová důrazná za vlastní brankou. Hrát budou hosté.
04:59
04:59
Prontekerová vystřelila nad rameno Karli a rychle zvyšuje vedení svého týmu.
04:27
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Natálie Nádvorníková, asistoval Michaela Chobotská (0:1).
04:27
Nádvorníková pomohá míčku do branky a otevírá skóre.
03:40
Horáková nedokázala správně vyřešit brejk, a tak bude hrát Tatran.