1:3
0:1
- : -
branky (asistence): 33:49 Karolína Suchá (Markéta Svačinová)
branky (asistence): 08:27 Ester Janušková (Petra Šebestová), 21:01 Šárka Boľová (Nikola Hamerníková), 26:26 Šárka Boľová (Lucie Řezáčová), 36:29 Lucie Řezáčová (Nikola Hamerníková), 55:56 Kateřina Kovaříková (Michaela Chlebcová)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Herbadent FK Jižní Město 1:5
34. Karolína Suchá - 9. Ester Janušková, 22. Šárka Boľová, 27. Šárka Boľová, 37. Lucie Řezáčová, 56. Kateřina Kovaříková; rozhodčí: David Hejzlar - Lukáš Weissgráb; vyloučení: 2:0; využití: 0:0; diváků: 84; zásahy brankářů: Jitka Šnejdarová 23 - Lucie Špačková 19; po třetinách: 0:1, 1:3, 0:1;
70:00
Komentář trenéra domácích Petra Fabera : Hezký bojovný zápas z obou stran, bohužel jsme byly tím méně šťastným týmem. Celá série byla vyrovnaná, ale nedokázali jsme ji otočit v náš prospěch. Holkám děkuji za hezký zápas a za celý průběh sezóny. Gratulujeme soupeři.
70:00
Komentář trenéra hostů Dominiky Šteglová: Super, super, super! Sladké vítězství a postup do semifinále s hořkou příchutí, mrzí nás zranění Báry Valentové. Jsem pyšná na své hráčky za dnešní výkon, kdy dodržovaly dané pokyny a dřely naplno. Náročná sezóna pokračuje výjezdem do Ostravy a zase zpět. Těšíme se. Děkuji Chodovu za všech pět utkání.
55:56
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Michaela Chlebcová (1:5).
49:17
Vyloučen hráč Barbora Knotková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
36:29
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Nikola Hamerníková (1:4).
36:19
Herbadentu se povedla krásná akce na tři dotyky
33:49
Timeout Herbadent FK Jižní Město
33:49
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Karolína Suchá, asistoval Markéta Svačinová (1:3).
33:49
Tak snad se podařila prolomit střelecká smůla. Po přihrávce Svačinové střílí Suchá první gól domácích
26:26
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Šárka Boľová, asistoval Lucie Řezáčová (0:3).
26:26
Řezáčová rozehrála standardní situaci a Boľová zvyšuje
25:16
Střely Řezáčové i Hamerníkové Šnejdarová chytá
24:10
Balonek skončil v hostující brance, ale rozhodčí gól neuznali pro faul na brankářku
21:01
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Šárka Boľová, asistoval Nikola Hamerníková (0:2).
17:51
Vyloučen hráč Julie Chaloupková družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za nedovolené vrážení.
15:20
Dorážku z blízka domácí gólmanka ustála
13:36
Šebestová opět prověřila postřeh domácí gólmanky
12:16
Belicová perfektně přihrála před branku Vrbové, té ale na poslední chvíli balonek přeskočil hokejku
10:56
Chodov se snaží vyrovnat skóre, Knotková mířila nad
08:27
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Ester Janušková, asistoval Petra Šebestová (0:1).
08:27
Nejprve nebezpečně vystřelila Hermannová, to ještě Šnejdarová kryla, ale po dalších dorážkách už padl první gól dnešního utkání
07:15
Peštová s Tůmovou dobře napadaly, ale slibná šance nakonec nebyla dotažena do konce