0:0
0:0
1:0
FBS Olomouc
branky (asistence): 09:10 Daniel Tychtl (Jiří Mráček), 47:53 Vojtěch Roman (Štěpán Hladký)
FBS Olomouc
branky (asistence): 08:28 Dominik Špaček

FbK Horní Suchá - FBS Olomouc 2:1p
10. Daniel Tychtl, 48. Vojtěch Roman - 9. Dominik Špaček; rozhodčí: Pavel Janáček - Tomáš Ryba; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: David Suchánek ? - Michal Kráčmar ?; po třetinách: 1:1, 0:0, 0:0, 1:0;
55:00
Komentář trenéra hostů: Soupeř byl dneska nahecovaný, táhla ho plná hala, my jsme se nedokázali srovnat s tvrdší hrou, která se tady hraje, protože na Hané se hraje více v rukavičkách. Slibujeme že se na úterní 3. zápas připravíme co nejlépe a gratulujeme soupeři k vítězství.
47:53
47:53
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Vojtěch Roman, asistoval Štěpán Hladký (2:1).
46:05
Na hřišti už je atmosféra pravého play-off zápasu, kluci obou týmů se snaží dát gól, aby tento zápas vítězně ukončili.
45:00
45:00
Komentář trenéra domácích: Velká návštěva, výborný florbal, který je hodný play-off, pořád nás trápí neproměňování šancí, ale musíme stavět na tom, co dnes fungovalo. jak jsem říkal včera, prostě musíme jet do Olomouce ještě jednou a porvat se o delší sezonu, děkujeme soupeři, rozhodčím a za perfektní kulisu divákům.
45:00
Přišlo to, co jsme tady na stolku stejně čekali a to je prodloužení, ikdyž se kluci snažili, tak nedokázali vstřelit branku, která by o utkání rozhodla.
45:00
44:00
Poslední minuty se odehrávají ve vysokém tempu, kluci v obou týmech se snaží jak jen můžou.
41:20
poslední 4 minuty zbývají do konce zápasu. Další gól bude nejspíše ten rozhodující.
40:14
Krásná šance před brankou Olomouce skončila před gólmanem.
38:03
Olomouc se tlačí před branku soupeře a snaží se vstřelit gól, který by je posunul o kousek blíže k vítězství, domácím hráčům se ale jejich střely daří, blokovat.
36:06
Jde hodně znát že se jedná o poslední šance na branku, několik pádů už je za námi a jeden si vyžádal lehké zranění hráče z Olomouce.
33:33
Vyloučen hráč Jakub Charvát družstva FBS Olomouc na 2 minuty za hrubost.
33:33
Vyloučen hráč Jiří Mráček družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za bránění ve hře.
31:00
Probíhá poslední třetina utkání a stav je stále stejný, 1:1, pokud nepadne, rozhodující branka, kluci budou muset jít do prodloužení.
30:00
30:00
27:32
Hráči Olomouce se snaží dostávat tělem před střely aby svému brankáři ulehčili práci a tak se domácím nedaří vstřelit branku.
25:30
Domácí tým tlačí soupeře až před jeho branku a zkouší jednu střelu za druhou, bohužel všechny skončily u gólmana z Olomouce.
23:20
Dnes se kluci ze Suché opravdu snaží a hodně si hlídají crossy od soupeře, aby zabojovali o postup.
22:12
Tým ze Suché se snaží kluky z Olomouce při útoku zavírat, kde se dá.
19:00
Brankář Horní Suché, David Suchánek, dnes předvádí parádní výkon a nedává Olomouci nic zadarmo.
18:40
Krásný cross na polovině Olomouce, bohužel nenašel útočníka domácích a tak akce zůstala nezakončená.
15:04
Po korekci z hlediště, se teda dá říct že rozhodčí k písknutí trestného střílení v první třetině měl důvod, ikdyž si myslím že dvojka by bohatě stačila.
15:00
15:00
14:05
Do konce třetiny zbývá poslední minuta a hosté se snaží o poslední šance na gól.
12:27
Jeden z našich nejhbitějších hráčů Štěpán Hladký dokázal provést míček kolem 3 hráčů, potom ho museli radši shodit na zem, ovšem to se ale panu rozhodčímu jako faul nezdálo.
11:21
Přesilovka Olomouce se naštěstí odehrává na jejich polovině a domácí branka zatím není v ohrožení.
10:56
Vyloučen hráč Jan Galuszka družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
09:20
Abychom se ještě vrátili k situaci která proběhla před branou domácích. Pan rozhodčí tam viděl těžký faul ze kterého písknul trestné střílení, ovšem byl to pouze on kdo tento faul viděl, nikdo z přítomných tam ani náznak faulu neviděl.
09:10
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Daniel Tychtl, asistoval Jiří Mráček (1:1).
08:28
Branku družstva FBS Olomouc vstřelil Dominik Špaček z trestného střílení (0:1).
08:03
Přesilovka je u konce a bohužel nebyl ani náznak na šanci gólu.
07:37
Ačkoliv je Olomouc jen ve 4, předvedl už dva protiútoky na branku domácích.
06:20
Tým ze Suché má nyní přesilovku, kterou mají dobře připravenou, a čekají jen na šanci.
06:03
Vyloučen hráč Milan Skokan družstva FBS Olomouc na 2 minuty za sekání.
04:00
Domácí tým měl velkou šanci vytvořenou crossem na levé křídlo, bohužel brankář Olomouce byl rychlejší než střela.
02:10
Na obou stranách už padlo několik střel, žádná však neskončila v brance.
00:48
Oba týmy nastoupily do utkání s odhodláním vyhrát a pouští se do jednoho souboje za druhým.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Janáček a Tomáš Ryba.
00:00
00:00
Line-up hostů FBS Olomouc: brankář: Michal Kráčmar; hráči v poli: Jaromír Šenkeřík, Daniel Tichý, Ondřej Borik, Vojtěch Blana, Dominik Špaček
00:00
Line-up domácích FbK Horní Suchá: brankář: David Suchánek; hráči v poli: Jan Galuszka, Jakub Kotula, Tomáš Foltýn, Daniel Tychtl, Jiří Mráček
00:00
Dobrý den, vítáme vanoušky týmu FbK Horní Suchá na 2. kole play-off mezi týmy FbK Horní Suchá a FBS Olomouc. Včerejší první kolo skončilo 2:5 pro kluky z Olomouce, všichni dnes našemu domácímu tým držíme palce a věříme že kluci předvedou co v nich je.