2:0
1:2
3:2
- : -
branky (asistence): 14:25 Šimon Fišer (Martin Soukup), 14:49 Michal Nový (Martin Remeš), 27:38 Jonáš Vaculík (Martin Soukup), 32:06 Martin Remeš (Jonáš Kůra), 36:26 Matěj Moravec (Jonáš Vaculík), 44:43 David Navrátil (Petr Husťák)
branky (asistence): 15:52 Jan Linhart (Jakub Krsek), 27:15 Jan Gregor (Patrik Zítka), 40:47 Jan Lang (Marek Veselý), 44:10 Marek Veselý (Daniel Riley)

Tatran Střešovice B - ACEMA Sparta Praha B 6:4
15. Šimon Fišer, 15. Michal Nový, 28. Jonáš Vaculík, 33. Martin Remeš, 37. Matěj Moravec, 45. David Navrátil - 16. Jan Linhart, 28. Jan Gregor, 41. Jan Lang, 45. Marek Veselý; rozhodčí: Lukáš Recht - Daniel Fišer; vyloučení: 2:1; využití: 1:1; diváků: 15; zásahy brankářů: Vojtěch Šimůnek 19 - Patrik Zítka 15; po třetinách: 2:0, 1:2, 3:2;
45:00
Komentář trenéra domácích Jan Pojar: Z naší strany dobrá první třetina, od druhé třetiny jsme Spartu zbytečnými chybami pustili do zápasu. Když se tohoto vyvarujeme, věřím, že serii zítra ukončíme. Děkuji soupeři za férovou florbalovou bitvu a skvělým divákům za podporu.
45:00
Komentář trenéra hostí Oliver-James Thompson: Vyrovnané utkání, ve kterém Tatran trestal naše chyby. Zítra se těšíme na vyrovnání série.
45:00
44:43
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil David Navrátil, asistoval Petr Husťák (6:4).
44:10
Timeout ACEMA Sparta Praha B
44:10
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Marek Veselý, asistoval Daniel Riley (5:4).
43:02
Vyloučen hráč Šimon Fišer družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:47
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Jan Lang, asistoval Marek Veselý (5:3).
36:26
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Matěj Moravec, asistoval Jonáš Vaculík (5:2).
32:06
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Martin Remeš, asistoval Jonáš Kůra (4:2).
30:40
Trestné střílení družstva Tatran Střešovice B neproměnil Jonáš Vaculík.
30:40
Vyloučen hráč Jan Gregor družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
30:00
30:00
27:38
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Jonáš Vaculík, asistoval Martin Soukup (3:2).
27:15
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Jan Gregor, asistoval Patrik Zítka (2:2).
19:42
Vyloučen hráč Jan Pojar družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za bránění ve hře.
15:52
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Jan Linhart, asistoval Jakub Krsek (2:1).
15:00
15:00
14:49
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Michal Nový, asistoval Martin Remeš (2:0).
14:25
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Šimon Fišer, asistoval Martin Soukup (1:0).