2:1
0:2
3:4
- : -
branky (asistence): 08:20 Vojtěch Máca (Ondřej Zelený), 10:06 Jan Otta (Petr Blažej), 39:25 Pavel Hájek, 44:19 Jan Otta (Vojtěch Máca), 44:40 Filip Laušman
branky (asistence): 07:04 Jan Kolář (David Raffay), 29:14 Daniel Richtr (Lukáš Zadák), 29:45 Jan Kolář (Ondřej Jareš), 33:12 Tomáš Hruška, 38:26 David Raffay (Daniel Bárta), 41:52 Jakub Wágner, 42:16 Jan Paleček (Jakub Kučera)

TJ Sokol Královské Vinohrady - DDM Horní Počernice ORKA 5:7
9. Vojtěch Máca, 11. Jan Otta, 40. Pavel Hájek, 45. Jan Otta, 45. Filip Laušman - 8. Jan Kolář, 30. Daniel Richtr, 30. Jan Kolář, 34. Tomáš Hruška, 39. David Raffay, 42. Jakub Wágner, 43. Jan Paleček; rozhodčí: Václav Flek - Daniel Nejedlo; vyloučení: 3:2; využití: 0:0; diváků: 44; zásahy brankářů: Petr Žitník 16 - Filip Hejtík 14; po třetinách: 2:1, 0:2, 3:4;
45:00
Komentář kapitána hostů: Byl to těžký zápas. Soupeř předvedl dobrý florbal, Do příště se musíme vyvarovat ztráty koncentrace v závěru utkání. Děkujeme soupeři za sérii.
45:00
Komentář kapitána domácích: Dvě třetiny jsme byli ve hře. Třetí třetinu jsme si pokazili zbytečným vyloučením a hloupými góly. Děkujeme soupeři, fanouškům a pořadatelům.
45:00
44:40
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Filip Laušman bez asistence (5:7).
44:19
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Otta, asistoval Vojtěch Máca (4:7).
42:29
Vyloučen hráč Erich Winkler družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
42:16
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Jan Paleček, asistoval Jakub Kučera (3:7).
41:52
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Jakub Wágner bez asistence (3:6).
39:25
Timeout TJ Sokol Královské Vinohrady
39:25
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Pavel Hájek bez asistence (3:5).
38:26
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil David Raffay, asistoval Daniel Bárta (2:5).
34:58
Vyloučen hráč Petr Blažej družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za hrubost.
33:12
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Tomáš Hruška bez asistence (2:4).
30:26
Vyloučen hráč Jan Kolář družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:45
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Jan Kolář, asistoval Ondřej Jareš (2:3).
29:14
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Daniel Richtr, asistoval Lukáš Zadák (2:2).
22:04
Vyloučen hráč Vít Mičke družstva DDM Horní Počernice ORKA na 2 minuty za hra na zemi.
21:09
Vyloučen hráč Petr Blažej družstva TJ Sokol Královské Vinohrady na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
10:06
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Jan Otta, asistoval Petr Blažej (2:1).
08:20
Branku družstva TJ Sokol Královské Vinohrady vstřelil Vojtěch Máca, asistoval Ondřej Zelený (1:1).
07:04
Branku družstva DDM Horní Počernice ORKA vstřelil Jan Kolář, asistoval David Raffay (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Flek a Daniel Nejedlo.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Horní Počernice ORKA: brankář: Filip Hejtík; hráči v poli: Vít Mičke, Jakub Wágner, David Raffay, Lukáš Zadák, Jan Kolář
00:00
Line-up domácích TJ Sokol Královské Vinohrady: brankář: Petr Žitník; hráči v poli: Kryštof Bezděk, Pavel Hájek, Petr Blažej, Marek Zelený, Jan Otta