2:2
0:3
0:1
- : -
branky (asistence): 06:36 Oskar Pavel Nýč (Adam Novák), 13:29 Jan Gregor (Richard Plný)
branky (asistence): 02:58 Michal Nový (Martin Remeš), 12:48 Jonáš Kůra, 20:25 Jonáš Kůra (Jonáš Vaculík), 22:52 Michal Nový (Zbyšek Piták), 29:48 Zbyšek Piták (Tomáš Váňa), 35:11 Zbyšek Piták (Tomáš Váňa)

ACEMA Sparta Praha B - Tatran Střešovice B 2:6
7. Oskar Pavel Nýč, 14. Jan Gregor - 3. Michal Nový, 13. Jonáš Kůra, 21. Jonáš Kůra, 23. Michal Nový, 30. Zbyšek Piták, 36. Zbyšek Piták; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 16; zásahy brankářů: Patrik Zítka ? - Matěj Zloch ?; po třetinách: 2:2, 0:3, 0:1;
45:00
Své poslední utkání v mládežnických soutěžích dnes odehrál kapitán domácích, Ondra Koutník. Za celý tým mohu jen říct: "Ondro, děkujem!"
45:00
44:00
Poslední minutka třetí třetiny a Sparta se snaží ze všech sil dostat do útoku, obrana hostů je ale moc pevná.
42:47
Linhartova dělovka pouze označkovala Zlochovu bránu.
40:20
Ani hosté svojí početní výhodu nevyužívají.
38:19
Vyloučen hráč Adam Novák družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za bránění ve hře.
35:12
Spartu bude neproměněná přesilovka hodně mrzet, další balon za Zítkova záda posílá Piták.
35:11
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Zbyšek Piták, asistoval Tomáš Váňa (2:6).
34:49
Domácí se ve svojí přesilovce ani k moc šancím nedostali a stav zůstává stejný.
32:48
Vyloučen hráč Tomáš Váňa družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
29:48
22:52
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Michal Nový, asistoval Zbyšek Piták (2:4).
20:25
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Jonáš Kůra, asistoval Jonáš Vaculík (2:3).
15:00
15:00
13:30
Gregor teď po standartní situaci vymetl všechny pavouky ze sítě ránou, jako když kopne kůň.
13:29
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Jan Gregor, asistoval Richard Plný (2:2).
12:48
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Jonáš Kůra bez asistence (1:2).
11:55
Vynikající Zítka zastavil všechny tři Blahovy dorážky.
06:36
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Oskar Pavel Nýč, asistoval Adam Novák (1:1).
02:59
Pořadatelsky náročný úvod utkání je za námi, Tatran ale práci nechce ulehčit. Skóre dnešního utkání otevírá Michal Nový.
02:58
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Michal Nový, asistoval Martin Remeš (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Jan Gross.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice B:
00:00
Line-up domácích ACEMA Sparta Praha B: brankář: Patrik Zítka; hráči v poli: Ondřej Koutník, Richard Plný, Jan Lang, Tomáš Pliska, Oskar Pavel Nýč