3:0
1:0
- : -
FBŠ Jihlava
branky (asistence): 10:15 David Caha (David Řehoř), 16:01 Radek Hanák (David Řehoř), 18:13 Robin Podlaha (Dominik Vlček), 21:03 Robin Podlaha (Jan Pražák), 44:56 Radek Hanák (Šimon Perek)
FBŠ Jihlava

FBC Štíři Č. Budějovice - FBŠ Jihlava 5:0
11. David Caha, 17. Radek Hanák, 19. Robin Podlaha, 22. Robin Podlaha, 45. Radek Hanák; rozhodčí: Petr Holeček - Václav Paletář; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 73; zásahy brankářů: Ondřej Vondrys 9 - Štěpán Vyskočil 30; po třetinách: 1:0, 3:0, 1:0;
45:00
Komentář trenéra domácích Ondřeje Havelky: "Klasické bojovné utkání play-off. Povedlo se nám prolomit zónovou obranu hostí. Děkujeme. "
45:00
Komentář trenéra hostí: "V malém počtu jsme dokázali poměrně statečně vzdorovat soupeři. Může nás mrzet množství neproměněných šancí. Potěšil mě výkon dorostenců hlavně golmana Vyskočila. Děkuji soupeři za svkělý zápas. Těším se na zítřejší utkání."
45:00
44:56
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák, asistoval Šimon Perek (5:0).
44:32
Vyloučen hráč Dominik Vlček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za hrubost.
39:34
Podlaha přidal další střelu, a Vyskočil další zákrok. Jihlavský brankář je dnes opravdu skvělý.
37:35
Štíři se stále tlačí do Vyskočilovy branky. Ten si však dnes zachytá a zejména díky němu je stav stále 4:0.
35:34
Do českobudějovické haly na SKP si dnes našlo cestu 73 diváků. Děkujeme.
34:30
Snaha se snažil tečovat střelu Podlahy, marně.
33:45
Vypadá to, že na českobbudějovické straně se do hry dostanou i hráči, kteří dnes vůbec neměli nastoupit. Třeba Šimone Perek.
32:34
Körner střílel na Vyskočila, ten znovu vyráží.
30:00
30:00
Druhá třetina se nesla ve stejném stylu jako ta první. Jihlavští však doplatili na malý počet hráčů a absolutně odešli fyzicky. Štíři přidali tři branky.
30:00
28:45
Vondrys nyní perfektním zákrokem stále drží nulu Českých Budějovic.
28:11
Svintek už si položil Vyskočila a chystal se zakončit do prázdné branky, jenže nepochopitelně minul. Nyní si na střídačce drbne své zelené huňaté vlasy.
26:23
Jihlavští už nestíhají fyzicky. Ostatně není se čemu divit, když do Budějovic dorazili v devíti lidech a s bránkářem k tomu.
23:26
Vyloučen hráč Robin Podlaha družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za bránění ve hře.
23:26
Podlaha fauloval za vlastní brankou a míří na trestnou.
21:03
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Robin Podlaha, asistoval Jan Pražák (4:0).
21:03
Podlaha přidává další branku Českých Budějovic. A opět to byla střela pod horní tyčku jihlavské svatyně.
18:52
Vyloučen hráč Lukáš Dvořák družstva FBŠ Jihlava na 2 minuty za hra rukou.
18:13
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Robin Podlaha, asistoval Dominik Vlček (3:0).
18:13
Vlček uháněl po mantinelu, krásnou přihrávkou našel Podlahu, který už neměl problém trefit prázdnou branku.
16:01
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Radek Hanák, asistoval David Řehoř (2:0).
16:01
Hanák už se vracel zpět ke své defenzivní činnosti, na půlce stihl vybojovat míček, otočil se a střelou pod břevno přidává druhou branku Štírů.
15:00
15:00
První patnáctiminutovka je za námi. České Budějovice v ní dominovaly a svého soupeře vůbec k ničemu nepustily. Jihlavští zejména díky skvělému Vyskočilovi obdrželi pouze jedinou branku. Střely 18:6
15:00
13:00
Blíží se konec první periody. Jihlavští se z úvodního tlaku oklepali a s domácími srovnali krok. Naopak Jihočeši po první brance lehce polevili.
10:15
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil David Caha, asistoval David Řehoř (1:0).
10:15
Caha vyčkával na polovině, kam dostal přihrávku od Řehoře, s míčkem udělla tři rychlé kroky a následně vystřelil nad nohu hostujícího brankáře.
10:03
Českobudějovičí dominují po všech stránkách. Jsou aktivnější, střílejí téměř z každé pozice, stíhají odražené míčky. Jejich výkon z úvodních minut stále neozdobil gól.
09:23
Jihlavští zatím mohou děkovat svému gólmanovi, který drží nerozhodný stav. Štíři ho však hodně zaměstnávají.
07:45
Jihlava právě trefila tyč.
07:35
Caha v oslabení dorážel před Vyskočilen. Ten následně míček zalehl a hru uklidnil.
06:38
Vyloučen hráč Tomáš Körner družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za sekání.
05:27
Hostující Kolář mohl potrestat chybu v rozehrávce hostů, jenže Vondrys byl připraven a jeho prudkou střelu zlikvidoval.
04:05
Hanák vybojoval míček na polovině hřiště, situaci vzal na sebe a vystřelil, Vyskočil míček vyrazil helmou za mantinel.
03:35
Vondrys v českobudějovické brance zatím nemusel zasahovat.
02:13
Domácí zatím JIhlavu k míčku vůbec nepustili. Nyní mohl skórovat Drobiš, jenže Vyskočil byl opět připraven.
01:20
Drobiš střílel tahem, Vyskočil byl připraven.
00:01
První buly pro hosty.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Holeček a Václav Paletář.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ Jihlava:
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice:
00:00
Dobrý den, vítejte u podrobné on-line reportáže z 1. kola play-off druhé ligy juniorů. Zápas mezi domácími Štíry České Budějovice a Jihlavou začíná ve 20.00.