1:1
1:4
2:3
- : -
branky (asistence): 04:44 Vojtěch Kollárik (Radek Vostřák), 28:12 Vítězslav Holub (Mikuláš Fořt), 31:48 Dominik Sebastian Zenkl, 33:15 Dominik Sebastian Zenkl (Martin Dědič)
branky (asistence): 14:47 Vojtěch Novotný (Pavel Trnka), 18:38 Denis Tesařík, 19:47 Tomáš Kotačka (Vojtěch Novotný), 24:15 Vojtěch Novotný (Tomáš Kotačka), 28:45 Jan Trnka (Vojtěch Novotný), 34:12 Jan Trnka, 43:08 Jan Trnka, 44:12 Tomáš Kotačka (Jan Trnka)

1. FbK Tábor - PSKC Okříšky 4:8
5. Vojtěch Kollárik, 29. Vítězslav Holub, 32. Dominik Sebastian Zenkl, 34. Dominik Sebastian Zenkl - 15. Vojtěch Novotný, 19. Denis Tesařík, 20. Tomáš Kotačka, 25. Vojtěch Novotný, 29. Jan Trnka, 35. Jan Trnka, 44. Jan Trnka, 45. Tomáš Kotačka; rozhodčí: Lukáš Teska - Adam Hofhansl; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 44; zásahy brankářů: Aleš Křepelka 12 - Lukáš Doležal 27; po třetinách: 1:1, 1:4, 2:3;
45:00
44:12
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Tomáš Kotačka, asistoval Jan Trnka (4:8).
44:12
Hráči Okříšků opět utekli a stav 4:8 nedává domácím borcům mnoho šancí
43:08
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Jan Trnka bez asistence (4:7).
43:08
Z brejku se prosazují Okříšky a s táborskými to vypadá zle
39:57
Vyloučen hráč Dominik Sebastian Zenkl družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za držení.
34:12
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Jan Trnka bez asistence (4:6).
34:12
4:6 Okříšky se prosazují z dlouhého náhozu, který propadl domácí obraně
33:15
Timeout PSKC Okříšky
33:15
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Dominik Sebastian Zenkl, asistoval Martin Dědič (4:5).
33:15
Dominik Zenkl využívá přesilovku a tábor je v kontaktu jednoho golu. Hosté si berou timeout
32:28
Vyloučen hráč Tomáš Kotačka družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za blokování hokejky.
31:48
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Dominik Sebastian Zenkl z trestného střílení (3:5).
31:48
Z nájezdu snižuje Dominik Zenkl. 3:5 a táborští ještě nic nevzdávají
30:00
30:00
28:45
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Jan Trnka, asistoval Vojtěch Novotný (2:5).
28:45
Tábor chtěl navázat dalším golem, ale z protiútoku se prosazují Okříšky. 2:5
28:15
Z krásného výběhu se prosazuje Víťa Holub. Stav 2:4
28:12
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Vítězslav Holub, asistoval Mikuláš Fořt (2:4).
24:15
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval Tomáš Kotačka (1:4).
24:15
Okříšky se prosazují z brejku a odstakují do tří brankového vedení
19:47
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Tomáš Kotačka, asistoval Vojtěch Novotný (1:3).
19:47
Tábor vypadl ze hry a hráči Okříšek odskakují do dvou brankového vedení
18:38
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Denis Tesařík bez asistence (1:2).
18:38
Hosté se prosazují při signalizované výhodě. Stav 1:2
15:00
15:00
14:47
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval Pavel Trnka (1:1).
14:17
Hosté využívají přesilovou hru a po pěkné kombinaci vyrovnávají
13:11
Vyloučen hráč Dominik Sebastian Zenkl družstva 1. FbK Tábor na 2 minuty za hra na zemi.
13:11
Vyloučen hráč domácích č.10 Dominik Zenkl za hru na zemi
08:18
Vyloučen hráč Jan Trnka družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za sekání.
04:44
Branku družstva 1. FbK Tábor vstřelil Vojtěch Kollárik, asistoval Radek Vostřák (1:0).
04:44
Gol domácích vstřelil v čase 4:44 hráč č. 86 Vojta Kollárik, asistoval Radek Vostřák