0:1
1:2
- : -
branky (asistence): 47:00 Lucie Pilíková (Jitka Procházková)
branky (asistence): 37:02 Gabriela Tožičková (Karolína Suchá), 49:03 Gabriela Tožičková (Magdalena Klímová), 55:45 Magdaléna Plášková (Tereza Urbánková)

Herbadent FK Jižní Město - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1:3
48. Lucie Pilíková - 38. Gabriela Tožičková, 50. Gabriela Tožičková, 56. Magdaléna Plášková; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 201; zásahy brankářů: Jana Christianová 22 - Kristýna Provázková 18; po třetinách: 0:0, 0:1, 1:2;
60:01
Vyjádření trenérky domácích K.Šatalíkové: Prohýřili jsme luxusní náskok v sérii, nicméně před ní bychom asi byli pro sedmý zápas všema deseti. Dnes nás to bavilo. Takže se na něj těšíme!
60:01
Vyjádření trenérky hostí M.Marešové: Dneska to moc krásy nepobralo, o to cennější je ubojovaná výhra na morál. Sedmý zápas sérii sluší.
60:00
Střely ve třetí třetině: Herbadent - 6, Chodov - 15
60:00
59:59
Tak nás čeká malé superfinále v podobě sedmého a rozhodujícího utkání.
58:44
Střely létají ze strany na stranu, v síti však nekončí..
58:12
Domácí to zkouší v šesti.
58:11
Timeout Herbadent FK Jižní Město
58:11
Herbadent si vybírá čas na poradu. Zbývá 109 vteřin na 2 góly.
57:19
Herbadent se snaží, ale ve finální fázi to prostě drhne.
55:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Magdaléna Plášková, asistoval Tereza Urbánková (1:3).
55:45
A teď už to bude velmi složité, z brejku se prosazuje Plášková.
55:00
Zbývá 5 minut, najdou domácí ještě sílu na zvrat?
53:25
Bára Zabavská mířila pouze nad bránu.
52:20
Karolína Suchá orazítkovala z vrchní strany břevno domácí brány.
50:50
Na hřišti se opět v každém souboji jiskří, je vidět o co v této sérii jde a že po tom touží oba týmy.
49:03
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Tožičková, asistoval Magdalena Klímová (1:2).
49:03
Gabriela Tožičková ze vzduchu vrácí Chodovu vedení. Opět jsou to domácí kdo musí dotahovat ztrátu.
47:00
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Lucie Pilíková, asistoval Jitka Procházková (1:1).
47:00
A z brejku udeřilo na druhé straně! Lucie Pilíková se konečně dočkala a vymetla vzdálenější šibenici. Máme srovnáno.
46:48
Několik šancí Chodova v řadě, Christianová však neskutečně drží.
45:10
Plášková z těžkého úhlu zkusila překvapit Christianovou, to nevyšlo.
43:45
Hra je nyní otevřenější a přelévá se ze strany na stranu. Střelu Čapkové likviduje pozorná Provázková.
40:48
Urbánková z dorážky hodně nad bránu.
40:24
Lucie Pilíková těsně míjí z výběhu.
40:01
Třetí třetina dnešního utkání začala, uvidíme zda přinese více gólů.
40:01
Pro Lucii Košturiakovou dnešní utkání skončilo předčasně..
40:00
Střela do tyčky hráč Karolína Suchá družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Herbadent - 7, Chodov - 8
40:00
39:59
Trápení Herbadentu v koncovce pokračuje, čeká nás posledních 20 minut nebo se dočkáme přídavku?
37:02
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Gabriela Tožičková, asistoval Karolína Suchá (0:1).
37:02
Chodov dává první gól utkání, když Tožičková na čtyřikrát procpala balónek na malém brankovišti do sítě.
35:00
Dnešní utkání sleduje 201 diváků!
34:58
Na zemi zůstala Lucia Košturiaková. Hřiště opouští po svých a v doprovodu zdravotníků.
34:41
Závar před Provázkovou, ale ani ten nepřinesl první gól utkání.
32:59
Skvěle zvládnuté oslabení domácích a jsou zpět v plném počtu.
32:40
Fantastické bloky drží Chodov na distanc, naopak zahrozila Lucka Pilíková z brejku.
30:59
Vyloučen hráč Dominika Steinbachová družstva Herbadent FK Jižní Město na 2 minuty za sekání.
30:59
Poměrně přísné vyloučení, ale na trestné již sedí Dominika Steinbachová. Chodov má velkou šanci.
30:38
Dominika Kubišová mířila pěkně, ale Kristýna Provázkové měla nachystanou masku kterou střelu vyrazila.
29:32
Jana Christianová zneškodnila další pokus Řepkové a pokusila se založit rychlý protiútok, ten však nedošel až k zakončení.
27:18
Dominika Kubišová opět předvedla svou neskutečnou rychlost, ale ve finální fázi nedokázala s balónkem nic vymyslet.
25:39
Řepková z úhlu od mantinelu míjí bránu.
25:10
Střelu z výběhu od Řepkové vytěsnila Christianová mimo.
22:45
Plášková ze vzduchu těsně míjí bránu.
22:37
Sražené nahození Řepkové nad bránu domácích.
20:31
Lucie Pilíkové z dobré pozice trefuje pouze Kristýnu Provázkovou.
20:01
Úvodní buly druhé dvacetiminutovky ovládl Herbadent.
20:00
20:00
Střely v první třetině: Herbadent - 6, Chodov - 2
20:00
19:59
První třetina příliš vzruchu nenabídla, nebezpečné střely bychom napočítali na prstech jedné ruky. Zápas je spíše o bojovnosti a soubojích. Uvidíme co nám nabídne zbytek utkání.
19:58
O poslední střelu se postarala Lucie Pilíkové, ale opět mířila vedle brány.
18:01
Hostující tým je stále agresivnější než domácí a přináší mu to více času na balónku.
15:45
Domácí tým naložil se slibnou standartkou prachbídně a ani nevystřelil.
15:02
Adéla Polívková prozkoušela pozornost Provázkové přímo ze standartní situace, ta však bez problémů chytá.
14:05
Tečovaná střela Nikoly Hermannové skončila kousek vedle tyče.
13:17
První jasná šance. Tereza Urbánková však mířilo mimo tři tyče.
11:00
Výborně postavená Michaela Šulanová si připisuje další dobrý blok, tentokrát proti Pláškové.
09:54
Po souboji Terky Pilíkové a Adély Polívkové zbyl na ploše jen zplacatělý míček.
09:05
Střelu Jirákové zblokovala její spoluhráčka Urbánková.
08:24
Lucka Pilíková nedokázala usměrnit do brány prudkou nastřelenou nahrávku od Čapkové.
04:39
Hra je zatím plná tvrdých soubojů, ale florbalové krásy příliš nenabízí.
02:43
Chodov je od začátku mírně aktivnější, ale k žádné šanci to zatím nevedlo.
01:33
Od začátku se hraje ve vysokém tempu. Střelu Tožičkové dobře zblokovala Šulanová.
00:01
Zápas nám právě začal!
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Kristýna Provázková; hráči v poli: Tereza Syslová, Nela Jiráková, Magdaléna Plášková, Martina Řepková, Tereza Urbánková
00:00
Line-up domácích Herbadent FK Jižní Město: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Denisa Billá, Lucie Pilíková, Dominika Steinbachová, Martina Čapková, Nikola Hermannová
00:00
Vítejte u online přenosu ze šestého zápasu semifinálové série! Herbadent vede 3:2 a dnes může stvrdit svůj postup do O2 arény!