1:0
- : -
SK Jihlava
SK Jihlava
branky (asistence): 13:46 Tereza Slavíková (Tereza Sedláčková), 37:52 Anna Běhounková (Tereza Sedláčková), 42:47 Martina Svobodová (Andrea Urbanová)
branky (asistence): 17:30 Anna Bachratá (Petra Krejčíková), 38:58 Petra Krejčíková (Simona Némethová)

SK Jihlava - itelligence Bulldogs Brno 3:2
14. Tereza Slavíková, 38. Anna Běhounková, 43. Martina Svobodová - 18. Anna Bachratá, 39. Petra Krejčíková; rozhodčí: Jan Koutník - Martin Draxler; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Kateřina Nováčková 22 - Markéta Marková 22; po třetinách: 1:1, 1:1, 1:0;
60:00
Komentář domácí trenérky Dany Horníčkové: ,,Velice těžké utkání, ve kterém jsme asi měli více štěstí, snad se nás bude držet i zítra, protože soupeřky jistě ještě zařadí vyšší rychlostní stupeň. Děkujeme všem divákům za podporu a přejeme soupeři šťastnou cestu do Brna a zítra znovu od nuly."
60:00
Střely ve třetí třetině: 11-7 Střely celkově: 25-24
60:00
Děkujeme Vám za pozornost při online přenosu a přejeme Vám hezký zbytek večera.
60:00
Komentář hostujícího trenéra Rudolfa Škubala: ,,Jihlava dnes nedala hezký gol, ale na krásu se ani v ženském play-off nehraje. V zápase jsme bohužel nebyli produktivní, a proto jsme prohráli. Z dneška se ponaučíme a zítra vrátíme sérii do Jihlavy, Soupeři děkujeme a přejeme, aby zranění domácí hráčky nebylo vážné."
60:00
Brno už srovnat nedokázalo a Jihlava tak slaví první vítězství ve finále! Bylo to těsné, ale Jihlava své vedení uhájila! Brno si sice v závěru vytvořilo tlak, ale k vyrovnání to nevedlo.
60:00
58:59
Omlouváme se za technické potíže s připojením, Bulldogs to zkouší bez golmana!
55:56
Vyloučen hráč Tereza Tomanová družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za nedovolené vrážení.
55:56
Simona Pálková byla faulována a Brno bude hrát ve čtyřech!
54:49
Brno si přeje vyrovnání, na míčku je ale aktuálně domácí celek.
53:03
Jana Pavlicová prchla po levém křídle, ale Marková její únik zneškodnila.
52:17
Krejčíková v dobré pozici netrefila branku Nováčkové.
51:18
Buldočky nyní tlačí své soupeřky v jejich pásmu, ale kompaktní jihlavská obrana je zatím nepropustná.
50:16
Timeout itelligence Bulldogs Brno
50:16
Buldočky si vyžádaly oddechový čas.
49:29
Běhounková se hned dvakrát ocitla ve velké šanci, ale oba dva pokusy fantasticky vykryla Marková.
48:51
Domácí hráčky se dostaly do přečíslení 3 na 1, střílející Pálková jen těsně minula břevno Markové.
48:06
Svobodová přimáčkla svou soupeřku na mantinel, což rozhodčí ocenili jako faul.
47:40
Probudili se i domácí fanoušci, kteří naplno podporují svůj tým.
46:20
Vstřelený gol očividně domácí nakopl, nebezpečně pálila Běhounková a hned poté Pavlicová.
42:47
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Martina Svobodová, asistoval Andrea Urbanová (3:2).
42:47
Nedáš, dostaneš! Jihlavanky z ojedinělého útoku ve třetí třetině vstřelily gol a potřetí v zápase vedou!
42:31
Brno je v úvodu jednoznačně lepším týmem, Nováčková musela krýt dvě střely během krátké chvíle.
41:17
Koláčková měla další velkou příležitost, ale ani v tomto případě netrefila prostor mezi třemi tyčemi.
40:55
Nervozita je patrná na hráčkách obou týmů.
40:01
První buly závěrečné třetiny vyhrálo Brno.
40:00
40:00
Druhá třetina je za námi a měla naprosto totožný průběh jako ta první. Domácí opět vedly, ale Brno se nevzdalo a chvíli před koncem třetiny srovnalo stav na 2:2. Střely ve druhé třetině: 8:11
40:00
38:58
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Petra Krejčíková, asistoval Simona Némethová (2:2).
38:58
Domácí Jihlava se ale z vedení neradovala dlouho, po minutě srovnává stav utkání Petra Krejčíková!
37:52
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Anna Běhounková, asistoval Tereza Sedláčková (2:1).
37:52
Domácí tým se opět dostává do vedení! Anna Běhounková dorazila střelu Sedláčkové za záda Markové!
37:18
Domácí celek je v plném počtu, ještě před návratem Pavlicové ale zahrozila Sekaninová.
36:25
Přesilovka se hostům daří, Žáková střílela z úhlu.
35:18
Vyloučen hráč Jana Pavlicová družstva SK Jihlava na 2 minuty za blokování hokejky.
35:18
Domácí tým nyní bude hrát ve čtyřech! Jana Pavlicová blokovala hokejku soupeřky a dvě minuty si odpočine na trestné lavici.
34:45
Úšelová netrefila míček, před ní stála úplně prázdná brána!
34:11
Až po delší době se Slavíková zvedla, ale pouze za pomoci zdravotníka.
34:10
Tereza Slavíková leží na hrací ploše a nezvedá se.
33:29
Domácí golmanka zachovala chladnou hlavu i při další útočné akci Brna. Teď mají Buldočky navrch.
32:48
Hostující Štěrbová se dostala až před Nováčkovou, ta si ale její bekhendový pokus pohlídala.
31:26
Jihlavě teď přálo štěstí, Urbanová jednoruč odehrála míček na Terezu Rychlou.
30:42
Domácí fanoušci se opět probouzejí.
30:25
Domácí tým si nyní vypomohl několika fotbalovými zákroky.
29:31
Nováčková nyní vyrazila pokus Úšelové helmou.
28:41
Dnešní zápas sleduje 105 diváků, nejvíce je ale slyšet domácí trenérka Horníčková.
27:19
Jihlavské hráčky přebraly iniciativu a dokázaly si vytvořit stálejší tlak.
26:46
Jana Pavlicová se na okamžik ocitla osamocená před Markovou, ale gol nedala.
25:58
Na hrací ploše nyní leží Linda Detková, ale s pomocí svých spoluhráček se zvedla a za potlesku publika odchází na střídačku.
25:05
Jihlava je nyní pod velkým tlakem, domácí hráčky neví, kam dřív skočit.
23:59
Agresivní napadání se hostům vyplácí, byly z toho totiž solidní šance.
23:08
Buldočky napadají rozehrávku jihlavských, kteří mají problémy s rozehrávkou.
22:04
Koláčková se nyní dostala do dobré střelecké pozice, ale přestřelila branku.
21:48
Hra je stejně jako v první třetině vyrovnaná.
21:20
Pavlicová nyní nastřelila tyčku! Obhodila si obránkyni hostů a její střelu zastavila až branková konstrukce.
20:51
Andrea Urbanová rozehrává zpoza branky.
20:01
Úvodní vhazování zápasu ovládly Buldočky.
20:00
20:00
První dějství tohoto zápasu je minulostí, Jihlava se sice zásluhou Terezy Slavíkové dostala do vedení, ale Brno stihlo vyrovnat. Střely po první třetině: 6-6.
20:00
17:30
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Anna Bachratá, asistoval Petra Krejčíková (1:1).
17:30
Brno z ojedinělé šance vyrovnává stav zápasu! Bachratá si s míčkem vyjela zpoza branky až na osu a na její střelu neměla Nováčková nárok.
16:46
Pavlicová byla zastavena za cenu faulu, domácí jsou aktivnější.
15:45
Tereza Rychlá se i přes faul dostala k zakončení, se kterým si Marková poradila.
14:58
Hosté jsou po inkasovaném golu v útlumu.
13:46
Branku družstva SK Jihlava vstřelil Tereza Slavíková, asistoval Tereza Sedláčková (1:0).
13:46
Domácí tým otevírá skore zápasu! Tereza Slavíková vypálila a míček se zastavil až v síti Markové!
13:25
Hosté se dostali do přečíslení 2 na 1, ale Andrea Urbanová se zaskvěla výborným obranným zákrokem.
12:46
Aneta Kastnerová poslala zpoza branky přihrávku naslepo, nebezpečnou situaci ale hosté ubránily.
12:34
Domácí tým nyní rozehrává standartní situaci, ale branka z toho nepadla.
11:52
Nikola Jandátová uklidňuje hru a rozehrává zpoza vlastní branky.
11:05
Domácí kotel plně podporuje Jihlavu.
10:01
Tereza Sedláčková si připisuje další střelu, před brankou clonila Pavlicová, ale gol z toho nepadl.
09:18
Urbanová střílela ze středu hřiště, ale branku Markové neohrozila.
09:00
Hra je nyní plná nepřesností.
08:50
Nikola Jandátová teď zblokovala střelu.
07:53
Tereza Sedláčková teď utekla po levé straně, ale v rozhodujícím momentě netrefila branku.
06:21
Zasahovat teď musela i Marková.
06:03
Teď už ale Nováčková musela zasahovat.
05:00
V obrovské šanci se ocitla Krejčíková, ale Nováčková nemusela zasahovat.
03:30
Hra je vyrovnaná, zatím bez větších šancí.
00:01
Úvodní buly zápasu vyhrály domácí hráčky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Koutník a Martin Draxler.
00:00
00:00
Line-up hostů itelligence Bulldogs Brno: brankář: Markéta Marková; hráči v poli: Michaela Sekaninová, Eva Úšelová, Michaela Žáková, Petra Krejčíková, Simona Némethová
00:00
Line-up domácích SK Jihlava: brankář: Kateřina Nováčková; hráči v poli: Martina Svobodová, Tereza Sedláčková, Anna Běhounková, Nikola Jandátová, Věra Soukupová
00:00
Dámy a pánové, vítáme Vás u přímého přenosu prvního finálového utkání play-off 1. ligy, v němž domácí SK Jihlava vyzve brněnské Buldočky. Zápas startuje v 17:30.
00:00
Domácí SK Jihlava skočilo po základní části na prvním místě, jeho dnešní vyzyvatel, Bulldogs Brno, skončilo na 3. místě. Jihlava je tak mírným favoritem, navíc v play-off doposud neprohrála.