4:4
2:4
2:3
- : -
branky (asistence): 02:19 Ondřej Policar, 03:41 Martin Lazárek (Kryštof Lach), 12:06 Jan Dušek (Martin Lazárek), 18:09 Matěj Homolka (Michal Kasan), 33:19 Jan Blažek (Adam Čechovič), 36:49 Karel Smutný (Jan Blažek), 51:59 Karel Smutný (Jan Blažek), 59:28 Karel Smutný (Martin Lazárek)
branky (asistence): 00:31 Lukáš Panenka, 07:49 Ondřej Kočí (Jan Hrdlička), 17:38 Ondřej Kočí (Jan Hrdlička), 18:43 Lukáš Panenka (Jan Hrdlička), 25:40 Dominik Čejka (Lukáš Janů), 25:56 Jan Hrdlička (Lukáš Panenka), 28:00 Šimon Paldus (Boris Nouzák), 36:18 Ondřej Kočí (Jan Hrdlička), 40:48 Jan Hrdlička (Ondřej Kočí), 45:28 Lukáš Janů, 58:26 Jan Hrdlička (Ladislav Vavřínek)

Wizards DDM Praha 10 - Fortel TJ Sokol Kobylisy 8:11
3. Ondřej Policar, 4. Martin Lazárek, 13. Jan Dušek, 19. Matěj Homolka, 34. Jan Blažek, 37. Karel Smutný, 52. Karel Smutný, 60. Karel Smutný - 1. Lukáš Panenka, 8. Ondřej Kočí, 18. Ondřej Kočí, 19. Lukáš Panenka, 26. Dominik Čejka, 26. Jan Hrdlička, 29. Šimon Paldus, 37. Ondřej Kočí, 41. Jan Hrdlička, 46. Lukáš Janů, 59. Jan Hrdlička; rozhodčí: Ondřej Sochůrek - David Rousek; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 61; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 23 - Ladislav Vavřínek 28; po třetinách: 4:4, 2:4, 2:3;
60:00
Komentář vedoucího domácích Romana Urbance: Děkujeme fanouškům za podporu, naši hráči dnes oplývali chutí, důsledností a snahou pro tým. Bohužel jsme zklamali v soubojích 1 na 1. Gratulujeme soupeři.
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: Wizards - 14, Kobylisy - 9. Střely na branku celkem: Wizards - 36, Kobylisy - 34
60:00
Kobylisy se ujímají vedení v sérii 1:0. Další zápas je na programu zítra od 15:45 opět v hale Tatranu Střešovice. Přijďte Wizards podpořit v boji o vyrovnání série. Těšíme se na vás.
60:00
Komentář trenéra hostů Jana Hrdličky: Utkání bohaté na góly, díky bohu jsme byli potentnější a vyhráli jsme. Děkujeme všem fanouškům, zvláště našim, za výbornou kulisu, doufáme, že zítra bude stejná. Děkujeme soupeři za zápas.
60:00
59:28
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Martin Lazárek (8:11).
59:28
Smutný po šťastném odrazu koriguje.
58:26
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Ladislav Vavřínek (7:11).
58:26
Hrdlička tísněn Policarem bekhendem přehodil Vávru a zdá se být rozhodnuto.
53:05
Wizards okupují polovinu Kobylis, ty ale pozorně brání.
51:59
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Jan Blažek (7:10).
51:59
Blažek posunul na Smutného a ten z první snižuje.
49:45
S koncem přesilovky trefuje Policar hezkou ranou břevno.
48:59
Kobylisy zatím dobře brání.
47:45
Vyloučen hráč Roman Svrček družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
47:45
Policar se pustil do individuální akce a byl zastaven nedovoleně. Domácí mají šanci snížit.
45:28
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil Lukáš Janů bez asistence (6:10).
45:28
Lach namazal Janůovi, ten obešel Zotha a Kobylisy vedou o čtyři góly.
44:50
Domácí přidali a přehrávají hosty, ti hrozí z rychlých brejků.
42:43
Kobylisy vstoupili do třetí části aktivněji, tohle bude pro Wizards těžký úkol.
41:00
Utkání sleduje 61 diváků. Děkujeme!
40:48
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Ondřej Kočí (6:9).
40:48
Další kombinace po ose Hrdlička - Kočí, první jmenovaný zůstal před brankou domácích osamocen a nemýlil se.
40:00
40:00
Počet střel ve druhé třetině: Wizards - 7, Kobylisy - 13
40:00
37:00
Omlouváme se, na chvilku vypadl internet. Kočí nejprve vrátil hostům tříbrankový náskok další ze svých střel tahem, vzápětí se poprvé v zápase prosadil Smutný po kombinaci s Blažkem.
36:49
36:18
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí, asistoval Jan Hrdlička (5:8).
33:19
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Blažek, asistoval Adam Čechovič (5:7).
33:19
Blažek ranou z otočky z velké dálky koriguje stav, vzápětí měl šanci i Lazárek, Vavřínek ho ale vychytal.
33:10
Smutný mohl korigovat, před prázdnou brankou ho našel Čechovič, střela ale šla jen do boční sítě.
32:49
Janů opět prověřil Vávrovu pozornost, ten maskou vyráží.
30:30
Kobylisy teď mají navrch, jestli domácí chtějí se zápasem ještě něco udělat, musí přidat.
28:00
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil Šimon Paldus, asistoval Boris Nouzák (4:7).
28:00
Hosté uskakují do tříbrankového vedení, domácí to teď budou mít těžké. V dnešním utkání ale tři góly nejsou zas tak mnoho.
25:56
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Lukáš Panenka (4:6).
25:56
Hosté během 16 vteřin odskakují do dvoubrankového vedení. Nejprve nad ruku Vávry trefuje Čejka a vzápětí ho napodobil Hrdlička.
25:40
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil Dominik Čejka, asistoval Lukáš Janů (4:5).
25:13
Jakoby přesilovka oba týmy trochu uspala. Teď sledujeme klidnější část partie.
24:24
Hosté v přesilovce nic nebezpečného nevymysleli.
22:24
Vyloučen hráč Matěj Homolka družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře.
22:24
Homolka nedovoleně zastavil Kočího a máme tu první přesilovku utkání.
21:35
Janů vyslal skrytou střelu těsně nad zemí na bližší tyč, Vávra pozorný. Dnes je to opravdu co minuta, to šance na obou stranách.
20:20
Kočí dělá obraně domácích obrovské problémy, teď se dostal ke střele a potom ještě čistým zákrokem rameno na rameno obral o míč Policara.
20:00
20:00
Počet střel v první třetině: Wizards - 15, Kobylisy - 12
20:00
19:16
Teď se toho tady ve STODOLE stalo opravdu hodně naráz, nejprve kombinace po ose Hrdlička - Kočí, následně nechytatelná bomba Homolky tahem od mantinelu a nakonec vyrovnávací gól z hole Panenky.
18:43
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil Lukáš Panenka, asistoval Jan Hrdlička (4:4).
18:09
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Matěj Homolka, asistoval Michal Kasan (4:3).
17:38
16:20
Vyloučen hráč Jan Blažek družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za hrubost.
16:20
Vyloučen hráč Lukáš Panenka družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy na 2 minuty za hrubost.
16:20
Blažek se dostal do konfliktu s Panenkou a hraje se 4 na 4.
15:00
Zatím sledujeme velmi atraktivní utkání plné šancí na obou stranách.
14:31
Tři praváci ve druhém útoku domácích - Smutný, Blažek, Čechovič - teď zamkli hosty před jejich brankou.
12:39
Pěkný výběh Kočího, ten je asi zatím nejnebezpečnějším hráčem hostů.
12:06
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Jan Dušek, asistoval Martin Lazárek (3:2).
12:06
Nyní převzali aktivitu domácí, parádní Lazárkova přihrávka zpoza brány našla volného Duška na středu a ten už měl jednoduchou práci.
11:29
Další souboj Lazárek - Vavřínek, pěkná střela, která skončila na masce hostujícího gólmana.
09:38
Lazárek pěkně vyběhl od mantinelu, Vavřínek chytá, na druhé straně Vávra zasahuje proti Svrčkovi.
08:38
Čeká náýs asi hodně ofenzivní série, na jedné straně hned po buly nebezpečně střílel Blažek, na té druhé se snažil svůj druhý gól přidat Kočí. Brankáři ale teď své týmy podrželi.
07:49
07:49
Hosté byli v posledních minutách aktivnější a těží z toho. Kočí byl před bránou nejdůraznější.
06:12
Homolka fatálně nepřesně rozehrál a nabídl šanci Kobylisům, vše ale zachránil na poslední chvíli Lach, který střelu zblokoval.
04:20
Zoth měl volný prostor na středu, odhodlal se ke střele, ale minul.
03:41
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Kryštof Lach (2:1).
03:41
Lach našel pěknou křižnou přihrávkou Lazárka a domácí jdou do vedení.
02:19
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Ondřej Policar bez asistence (1:1).
02:19
Policar zatáhl z pozice beka balónek do středu hřiště a těsně za půlkou přesně vypálil.
00:31
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil Lukáš Panenka bez asistence (0:1).
00:31
Kobylisy vstupují do této série lépe, domácí neuhlídali Panenku, který ze středu trefuje pod víko.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Sochůrek a David Rousek.
00:00
00:00
Line-up hostů Fortel TJ Sokol Kobylisy: brankář: Ladislav Vavřínek; hráči v poli: Šimon Paldus, Lukáš Panenka, Jan Hrdlička, Ondřej Kočí, Boris Nouzák
00:00
Line-up domácích Wizards DDM Praha 10: brankář: Lukáš Vávra; hráči v poli: Martin Lazárek, Michal Kasan, Matěj Homolka, Kryštof Lach, Jan Dušek