0:1
2:5
2:0
- : -
branky (asistence): 36:25 Karel Smutný (Martin Lazárek), 38:30 Kryštof Lach (Jan Blažek), 54:04 Karel Smutný (Jan Dušek), 58:24 Martin Lazárek (Ondřej Policar)
branky (asistence): 13:13 Lukáš Janů (Roman Svrček), 20:53 Ondřej Kočí (Jan Hrdlička), 24:20 Dalibor Michálek (Ondřej Kočí), 28:27 Ondřej Kočí (Jan Hrdlička), 33:07 Jan Hrdlička (Lukáš Panenka), 33:41 Jan Hrdlička (Ondřej Kočí)

Wizards DDM Praha 10 - Fortel TJ Sokol Kobylisy 4:6
37. Karel Smutný, 39. Kryštof Lach, 55. Karel Smutný, 59. Martin Lazárek - 14. Lukáš Janů, 21. Ondřej Kočí, 25. Dalibor Michálek, 29. Ondřej Kočí, 34. Jan Hrdlička, 34. Jan Hrdlička; rozhodčí: Přemysl Bališ - Peter Varga; vyloučení: 3:3; využití: 2:1; diváků: 58; zásahy brankářů: Lukáš Vávra 22 - Jiří Kraml 20; po třetinách: 0:1, 2:5, 2:0;
60:00
Střely po třetí třetině: WIZARDS 12 Kobylisy 9
60:00
Komentář vedoucího týmu domácích: Dvě třetiny jsme prostáli, ve třetí začali hrát, ale to už bylo pozdě.
60:00
Komentář trenéra hostů: Po včerejšku se hrálo mnohem víc z obrany, rozhodla druhá třetina, kterou jsme vyhráli 5:2. Ve třetí třetině jsme si to pohlídali. Děkujeme soupeři a všem naším fanouškům, kteří dnes zase vytvořili skvělou atmosféru.
60:00
58:24
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Martin Lazárek, asistoval Ondřej Policar (4:6).
57:58
Atmosféra v hale houstne, všichni makají.
56:36
Vyloučen hráč Lukáš Janů družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy na 2 minuty za sekání.
55:30
Karel Smutný teď byl velmi blízko hattricku.
55:20
Tým z Kobylis nechce nechat nic náhodě, a proto stále šlape na plný plyn.
55:00
Doufejme, že je před námi ještě dramatický závěr utkání.
54:04
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Jan Dušek (3:6).
54:04
Jan Dušek poslal pěknou zadovku na Karla Smutného a ten přesně umístěnou střelou snižuje na 3:6.
52:21
Vojtěch Press teď prověřil pozornost domácího brankáře Lukáše Vávry střelou z půlky.
49:23
ve 3. třetině se většinu času hraje na půlce hostů, ale jejich protiútoky jsou stále více a více nebezpečnější.
48:38
Nebezpečná akce Kobylis končí v rohu.
47:02
Kobylisy se soustředí už jen na obranu. Úspěšně si hájí svoji polovinu a jednou za čas vyráží do nebezpečných brejků.
45:22
Míček většinu času kontrolují domácí, ale jejich efektivita je mizivá.
42:44
Čáry máry kouzelníka Ondřeje Policara dnes zatím nefungují.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině WIZARDS: 9 Kobylisy: 11
40:00
Čeká nás třetí třetina utkání. Uvidíme, co si trenéři obou týmů pro nás připravili.
40:00
38:30
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Kryštof Lach, asistoval Jan Blažek (2:6).
36:25
Branku družstva Wizards DDM Praha 10 vstřelil Karel Smutný, asistoval Martin Lazárek (1:6).
36:25
Dobře rozehraná standartní situace a kanonýr týmu Wizards snižuje na 1:6.
35:30
Vyloučen hráč Boris Nouzák družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy na 2 minuty za bránění ve hře.
35:30
Domácí mají přiležitost přesilové hry.
34:20
Wizards musí na své hře něco změnit, vyžádali si timeout a snaží se zjistit co.
33:41
Timeout Wizards DDM Praha 10
33:41
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Ondřej Kočí (0:6).
33:07
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil Jan Hrdlička, asistoval Lukáš Panenka (0:5).
33:07
Jan Hrdlička proklouzl obranou domácích doslova jako nůž máslem a zvyšuje na 5:0.
31:37
Hra je poměrně vyrovnaná, ale stav se vyvíjí velice nepříznivě pro Wizards.
28:27
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil Ondřej Kočí, asistoval Jan Hrdlička (0:4).
28:27
Kobylisy zamkly domácí celek v obranném pásmu a využívají přesilovku.
27:24
Vyloučen hráč Filip Müller družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za bránění ve hře.
27:24
Viděli jsme sérii několika tvrdých zákroků, jeden z nich končí vyloučením Filipa Mullera z týmu Wizards.
25:51
Domácím se nedaří kombinovat.
24:20
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil Dalibor Michálek, asistoval Ondřej Kočí (0:3).
21:20
Vyloučen hráč Dominik Čejka družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy na 2 minuty za blokování hokejky.
20:53
20:53
Ale vzápětí pěknou kombinací zvyšují na 2:0.
20:35
Hráči Kobylis nevyužívají ani přesilovku 5 na 3.
20:00
20:00
Online přenosu se ujímá náš přední reportér David Knorr.
20:00
Střely po první třetině: WIZARDS: 3 Kobylisy: 8
20:00
19:39
Wizards hrají ve čtyřech.
18:35
Vyloučen hráč Filip Müller družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
18:35
Zajímavá možnost na zvýšení vedení pro Kobylisy, po faulu Mullera si zahrají přesilovku 5 na 3.
17:39
Vyloučen hráč Michal Kasan družstva Wizards DDM Praha 10 na 2 minuty za sekání.
16:10
Hrdlička zkoušel zakončit beckhendem ale střela mu moc nesedla.
13:13
Branku družstva Fortel TJ Sokol Kobylisy vstřelil Lukáš Janů, asistoval Roman Svrček (0:1).
13:13
Po hrubé chybě Ondřeje Policara se Kobylisy dostali do přečíslení dva na jednoho, kde Janů neměl problém uklidit míček do branky.
13:00
Vávra teď na poslední chvíli chytil střelu Čejky.
11:33
Oproti včerejšímu zápasu dnes sledujeme defenzivnější partii.
09:50
Kočí se ocitl ve velké šanci ale netrefil branku.
05:50
Hrdlička ve vyložené šanci netrefil prázdnou branku.
04:50
Začátek utkání je zatím opatrný, nikdo nechce udělat chybu.
02:50
Blažek vyslal dobrou střelou, Kraml kryje.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Přemysl Bališ a Peter Varga.
00:00
00:00
Line-up hostů Fortel TJ Sokol Kobylisy: brankář: Jiří Kraml; hráči v poli: Ondřej Kočí, Boris Nouzák, Šimon Paldus, Lukáš Panenka, Jan Hrdlička
00:00
Line-up domácích Wizards DDM Praha 10: brankář: Lukáš Vávra; hráči v poli: Ondřej Policar, Karel Smutný, Filip Müller, Jan Blažek, Jindřich Zoth