3:2
1:1
5:0
- : -
branky (asistence): 02:20 Jiří Knotek (Daniel Budík), 18:57 Jakub Peška (Tomáš Suchomel), 19:32 Martin Vespalec (Jan Charvát), 39:00 Jakub Peška (Tomáš Suchomel), 50:37 Tomáš Suchomel (Daniel Budík), 54:43 Jakub Peška (Jiří Knotek), 54:53 Jan Charvát, 56:00 Daniel Budík (Petr Jeski), 57:47 Jakub Peška (Daniel Budík)
branky (asistence): 05:37 Tomáš Matoulek (Jan Světlík), 08:02 Jan Světlík, 33:06 Tomáš Matoulek (Jan Hrubý)

FK Orel Telnice - Florbal Primátor Náchod 9:3
3. Jiří Knotek, 19. Jakub Peška, 20. Martin Vespalec, 40. Jakub Peška, 51. Tomáš Suchomel, 55. Jakub Peška, 55. Jan Charvát, 57. Daniel Budík, 58. Jakub Peška - 6. Tomáš Matoulek, 9. Jan Světlík, 34. Tomáš Matoulek; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 21; zásahy brankářů: Jan Mazánek 31 - Daniel Meduna 29, Daniel Němeček 4; po třetinách: 3:2, 1:1, 5:0;
60:00
59:59
Podstatného se již nestane nic, Telnice vyhrává stejným brankovým poměrem jako v prvním utkání.
58:29
Hrubý sedí za hrubost, nomen omen.
58:28
Vyloučen hráč Jan Hrubý družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
57:47
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Jakub Peška, asistoval Daniel Budík (9:3).
57:37
Dan Budík uklidil sebe i náchodského obránce uklidil na zem a dal vyniknout zápěstí Kuby Pešky.
56:01
Střídání brankáře. Nový brankář Daniel Němeček družstva Florbal Primátor Náchod
56:00
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Daniel Budík, asistoval Petr Jeski (8:3).
56:00
Dan Budík se toho nebál a vstřelil famózní gól z dálky! Zdravíme tímto Verču a kocoura, kteří sledují zápas z domova.
54:54
Všichni zde jsme rádi, že únik Jana Charváta z vlastního obranného pásma skončil gólem!
54:53
Timeout Florbal Primátor Náchod
54:53
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Jan Charvát bez asistence (7:3).
54:44
Telnická oblíbená dvojka Knotek a Peška potvrzují, že si na hřišti neskutečně rozumí a ví o sobě. Kdyby tuto přihrávku Jirky Knotka Kuba neproměnil, tak by si to vyčítal ještě tak týden.
54:43
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Jakub Peška, asistoval Jiří Knotek (6:3).
53:37
Honza Daler neskutečně bojuje u mantinelu a jeho práci podporuje skvěle bránící Víťa Mlejnek, který opět vymotal soupeře!
50:38
Přesilovky Telnice umí! Jeski - Knotek - Peška neztratili míček a založili akci na jejímž konci stál prozíravě přihrávající Dan Budík a krásně zakončující Tom Suchomel! Zapisovatelka Smejkalová má radost!!
50:37
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Tomáš Suchomel, asistoval Daniel Budík (5:3).
49:59
Vyloučen hráč Ondřej Malík družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
47:10
Jirka Knotek si vytváří šance, je teď nejnebezpečnější hráč na hřišti!!
46:00
Víťa Mlejnek kreslí hokejkou ležaté osmičky a dostává dva soupeře do kolen.
43:47
Momentálně se to na hřišti velmi ostře maže. Ani nestíhám popisovat všechny souboje, ale nejzajímavější byl beze sporu ten , který poslal dva Jirky na trestnou, kamzík z Náchoda přeskakoval hokejku tak vehementně, že byl pro jistotu vyloučen i telnický Jirka Knotek.
42:22
Vyloučen hráč Jiří Vlček družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za hrubost.
42:22
Vyloučen hráč Jiří Knotek družstva FK Orel Telnice na 2 minuty za hrubost.
41:44
Dnes se dívá na zápas 21 diváků.
40:38
Vyloučen hráč Daniel Budík družstva FK Orel Telnice na 2 minuty za hrubost.
40:38
Kapitán Budík je vyloučen za něco, co bychom u něj normálně těžko hledali- hrubost.
40:00
40:00
39:01
Kuba Peška si oběhl celou šířku hřiště, nenechal si vzít míček a k radosti publika totálně úžasnou střelou zvýšil na 4:3.
39:00
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Jakub Peška, asistoval Tomáš Suchomel (4:3).
37:46
Kapitán Dan Budík nyní zblokoval nebezpečnou přihrávku a přináší trochu klidu do hry domácích.
36:13
Každé střídání je hra nahoru dolu, ale Telnici se oproti včerejšku nendaří nacvičené signály a kombinace, snad to přijde ve třetí třetině.
33:08
Využitá přesilovka Náchoda srovnává stav na 3:3. Ale když bychom měli nějak zhodnotit hru, tak je nyní neklidná a trochu zmatená.
33:06
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Matoulek, asistoval Jan Hrubý (3:3).
32:25
Vyloučen hráč Rudolf Večeřa družstva FK Orel Telnice na 2 minuty za bránění ve hře.
29:30
Víťa Mlejnek poslal útočícího hráče k zemi, ale naštěstí čistě.
28:39
Teď se na bránu Náchoda nonstop střílí: Jeski, Knotek, Peška, Suchomel jsou však vychytáni nebo nepřesní.
27:34
Kuba Peška a Tom Suchomel si vyměnili role a zatímco druhý jmenovaný se vydal do útoku, Jakub zachránil možný průšvih v obranném pásmu.
25:21
Víťa Mlejnek obelstil soupeře a předvedl luxusní zasekávačku, následně sice Náchod hrozil, ale k zakončení se nedostal.
23:33
Navzdory tomu, že Telnice nepatří k nejtvrdším týmům v soutěži, tak další hráč Náchoda kulhá s koňarem ze hřiště.
22:20
Jakub Peška běhá! A střílí! zatím mu to tam z boku nepadlo, ani Jirkovi Knotkovi z druhé strany, ale naštěstí nenechávají hráče Náchoda vůbec hrát.
20:01
Konec druhé části poznamenal úraz jednoho z nejlepších hráčů Náchoda - Jana Světlíka, který bohužel dostal ránu míčkem do otevřeného oka a již nebude k dispozici.
20:00
20:00
19:32
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Martin Vespalec, asistoval Jan Charvát (3:2).
18:58
Víko jak krááááva z hokejky Kuby Pešky!
18:57
17:49
Telnice zatím nemá svoji obvyklou energii, doufejme, že nezůstala včera večer U Tekutého chleba.
15:31
Náchod trefuje břevno. A Ruda Večeřa dostává vysvětlení ke svému přísnému vyloučení: "Prostě jsi pomalý, nemůžeš ho takto rubnout, když jde do útoku."
14:46
Vyloučen hráč Rudolf Večeřa družstva FK Orel Telnice na 2 minuty za hrubost.
13:07
Hráč č.12 Josef Čejpa pokračuje ve vyhroceném chování a bezdůvodně ničí mantinel se slovy: "Sorry jako!"
11:48
Jsou to nervy. Náchod na Telnici vletěl bez bázně a daří se jim dostat pod tlak i první lajnu, to se obvykle soupeřům nevede. Ale Náchodští přistupují rychle k útočícím hráčům a často získávají míčky ve svůj prospěch.
10:19
Martin Vespalec kolmicí na Rudu Večeřu zatápí soupeřům, bohužel zatím bez zvýšení skóre.
09:15
Honzík Daler dělá vše proto, aby Telnice vyrovnala, to půjde!
08:05
Jan Světlík trefil krásné víko a potvrdil jednu věc - náchodští jsou extrémně nahecovaní.
08:02
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Jan Světlík bez asistence (1:2).
06:54
Tomáš Matoulek z Náchoda obral Kubu Pešku dost nevybíravě o míček a zaezil tak základu útoku.
05:37
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Matoulek, asistoval Jan Světlík (1:1).
05:37
Po druhé v první třetině se dostal Náchod před bránu a skóruje. Telnice bude muset přidat na důrazu.
04:20
Jan Mazánek se poprvé prostrečoval k zákroku.
02:21
Telnická první formace ovládla prostor před brankou hostujícího brankáře a Jirka Knotek vstřelil první gól!!
02:20
Branku družstva FK Orel Telnice vstřelil Jiří Knotek, asistoval Daniel Budík (1:0).
01:58
První dvě střídání ve znamení aktivity domácích. Náchod si zatím nečuchl!
00:11
Zdravíme všechny diváky, kteří si nenašli cestu do haly v Měšťanské ulici! Budeme se snažit přiblížit vám dění z druhého zápasu play up mezi Telnicí a Náchodem.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod: brankář: Daniel Meduna; hráči v poli: Ondřej Malík, Ondřej Hušek, Vojtěch Pop, Ondřej Bachtík, Josef Čejpa
00:00
Line-up domácích FK Orel Telnice: brankář: Jan Mazánek; hráči v poli: Petr Jeski, Tomáš Suchomel, Daniel Budík, Jakub Peška, Jiří Knotek