2:3
2:5
5:4
- : -
branky (asistence): 09:05 Luděk Charouzek (Jan Knězů), 18:10 Václav Fučík (Martin Blažek), 24:28 Václav Fučík (Lukáš Zrzavý), 24:54 Libor Čech (Martin Blažek), 42:02 Martin Blažek (Petr Poduška), 46:00 Václav Fučík (Martin Blažek), 48:14 Martin Blažek (Petr Kubíček), 49:20 Martin Blažek (Petr Poduška), 56:26 Martin Blažek (Václav Fučík)
branky (asistence): 06:39 Ondřej Kašpárek (Jaroslav Kropáček), 08:01 Daniel Hulič (Ondřej Hertl), 13:46 Daniel Hulič (Ondřej Hertl), 22:51 Michael Pitek (Ondřej Kašpárek), 26:30 Viktor Hocelík (Ondřej Hertl), 27:27 Michal Skuhrovec (Ondřej Hertl), 32:14 Jaroslav Kropáček (Jan Werner), 32:30 Viktor Hocelík (Daniel Hulič), 42:58 Marek Mandelbaum (Ondřej Krejčí), 43:44 Michal Skuhrovec (Daniel Hulič), 52:30 Jaroslav Kropáček (Milan Stránský), 59:07 Jiří Pecháček (Ondřej Hertl)

Spartak Pelhřimov - SK Bivoj Litvínov 9:12
10. Luděk Charouzek, 19. Václav Fučík, 25. Václav Fučík, 25. Libor Čech, 43. Martin Blažek, 47. Václav Fučík, 49. Martin Blažek, 50. Martin Blažek, 57. Martin Blažek - 7. Ondřej Kašpárek, 9. Daniel Hulič, 14. Daniel Hulič, 23. Michael Pitek, 27. Viktor Hocelík, 28. Michal Skuhrovec, 33. Jaroslav Kropáček, 33. Viktor Hocelík, 43. Marek Mandelbaum, 44. Michal Skuhrovec, 53. Jaroslav Kropáček, 60. Jiří Pecháček; rozhodčí: Jiří Filipčík - Ondřej Filipčík; vyloučení: 2:3; využití: 3:1; diváků: 104; zásahy brankářů: Zbyněk Venkrbec 13, Jakub Kuchař 4 - Milan Stránský 16; po třetinách: 2:3, 2:5, 5:4;
60:00
Komentář Litvínov:Co k dnešku? zbytečně si to umíme zkomplikovat. Máme rádi drama, ale nepamatuji se, kdy jsme normálně naposledy vyhráli utkání.Zdravím naše fanoušky a fanynky u onlinu. 8.4. v Litvínově. Díky soupeři a divákům, pa.
60:00
Komentář Pelhřimov. Utkání bylo obrazem naší nedisciplíny a neplnění toho co jsme si řekli. 8 golu z brankoviště, složitá rozehra, to je to co jsme hrát nechtěli a čeho jsme se měli vyvarovat. Pokud hráči nezačnou přemýšlet nad tím co dělají, můžeme se s první ligou rozloučit. Slabou náplastí byla aktivita a předvedená hra ve třetí třetině.
60:00
Střely: Pelhřimov 25, Litvínov 29
60:00
59:45
Domácí bez brankáře
59:07
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil Jiří Pecháček, asistoval Ondřej Hertl (9:12).
59:07
Hosté využívají svojí přesilovou hru a je nejspíš hotovo
57:09
Vyloučen hráč Petr Poduška družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za bránění ve hře.
56:26
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Václav Fučík (9:11).
52:30
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil Jaroslav Kropáček, asistoval Milan Stránský (8:11).
52:30
Výběh od mantinelu a střelou k pravé tyči Litvínov opět odskakuje
51:34
Pelhřimov aktivnější. Litvínov se brání
49:20
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Petr Poduška (8:10).
49:20
Domácí Blažek dovršuje hattrick.
48:14
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Petr Kubíček (7:10).
48:14
Domácí Blažek střelou ze středu hřiště snižuje a dává domácím ještě šanci
46:00
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Martin Blažek (6:10).
46:00
Domácí opět ze standartní situace korigují stav utkání
45:57
Vyloučen hráč Ondřej Krejčí družstva SK Bivoj Litvínov na 2 minuty za blokování hokejky.
43:44
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil Michal Skuhrovec, asistoval Daniel Hulič (5:10).
43:44
Litvínov vyhání domácího brankáře z brány. Zbytek utkání dochytá Kuchař
43:33
Střídání brankáře. Nový brankář Jakub Kuchař družstva Spartak Pelhřimov
42:58
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil Marek Mandelbaum, asistoval Ondřej Krejčí (5:9).
42:58
Nenápadná střela od mantinelu propadla až za Venkrbcova záda. Litvínov navyšuje vedení
42:02
42:02
Pelhřimov snižuje ze standartky. Blažek trefil levý roh brány.
32:30
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil Viktor Hocelík, asistoval Daniel Hulič (4:8).
32:30
Domácí si vybírají oddechový čas.
32:14
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil Jaroslav Kropáček, asistoval Jan Werner (4:7).
32:14
Opět bez důrazu na malém brankovišti. Litvínov na 3x dorážel.
28:54
Hra ve vysokém tempu z obou stran.
27:27
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil Michal Skuhrovec, asistoval Ondřej Hertl (4:6).
27:14
Teď je tu jak na sřrelnici
26:30
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil Viktor Hocelík, asistoval Ondřej Hertl (4:5).
24:54
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Libor Čech, asistoval Martin Blažek (4:4).
24:28
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Lukáš Zrzavý (3:4).
24:28
Domácí Fučík hned trestá Litvínov ze standartní situace
24:26
Vyloučen hráč Marek Mandelbaum družstva SK Bivoj Litvínov na 2 minuty za hra na zemi.
23:50
Domácí Zrzavý krásně prošel přes dva hráče. Zakončení mu nevyšlo
22:51
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil Michael Pitek, asistoval Ondřej Kašpárek (2:4).
19:48
Domácí Poduška sám před brankářem, kterého ale nepřekonal.
18:10
18:10
Domácí půl maratonec Fučík využívá přesilovou hru domácích a snižuje stav utkání
17:08
Vyloučen hráč Daniel Hulič družstva SK Bivoj Litvínov na 2 minuty za sekání.
15:20
Litvínov opět ve velké šanci. Domácí jsou zatím horším týmem
13:46
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil Daniel Hulič, asistoval Ondřej Hertl (1:3).
13:46
Litvínov navyšuje vedení. Hulič prostřeluje domácího Venkrbce
11:54
Litvínov nevyužívá přesilou hru
09:53
Vyloučen hráč Václav Fučík družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za vražení zády.
09:53
Litvínov si zahraje první přesilou hru
09:05
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Luděk Charouzek, asistoval Jan Knězů (1:2).
09:05
Domácí fanoušci se konečně dočkali. Odraženou střelu od golmana doráží domácí Charouzek.
08:01
08:01
Špatná rozehra a chaos před domácí brankou, Litvínov navyšuje vedení
06:39
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil Ondřej Kašpárek, asistoval Jaroslav Kropáček (0:1).
06:39
Litvínovský hráč šel sám na domácího Venkrbce, který lehkou přízemní střelu nepokryl.