2:1
1:5
1:5
- : -
branky (asistence): 02:31 Lukáš Hájek (Adam Delong), 16:08 Lukáš Pešat (Martin Nehera), 25:15 Lukáš Hájek (Josef Rýpar), 41:27 Lukáš Hájek (Marek Matejčík)
branky (asistence): 08:29 Michal Strachota (Tomáš Sýkora), 20:46 Patrik Dóža (Michal Strachota), 30:08 Martin Pražan (Michal Strachota), 31:45 Martin Pražan (Tomáš Sýkora), 33:58 Miloš Tyl, 34:44 Petr Pražák (Martin Koutný), 40:28 Tomáš Sýkora (Patrik Dóža), 54:59 Patrik Dóža (Michal Strachota), 56:08 Martin Koutný (Ondřej Plíhal), 59:09 Miloš Tyl (Daniel Mück), 59:47 Martin Pražan

1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 4:11
3. Lukáš Hájek, 17. Lukáš Pešat, 26. Lukáš Hájek, 42. Lukáš Hájek - 9. Michal Strachota, 21. Patrik Dóža, 31. Martin Pražan, 32. Martin Pražan, 34. Miloš Tyl, 35. Petr Pražák, 41. Tomáš Sýkora, 55. Patrik Dóža, 57. Martin Koutný, 60. Miloš Tyl, 60. Martin Pražan; rozhodčí: Lukáš Svrček - Radim Waliczko; vyloučení: 1:3; využití: 2:0; diváků: 232; zásahy brankářů: Lukáš Souček 11, Petr Gurkovský 5 - Daniel Mück 19; po třetinách: 2:1, 1:5, 1:5;
60:00
Komentář trenéra hostů Davida Podhráského: Od druhé třetiny jsme podali jeden z nejlepších výkonů téhle sezóny. Odvezli jsme si co jsme chtěli, ale víme, že poslední krok je nejtěžší.
60:00
Střely na branku celkem Domácí 23 Hosté 28
60:00
Komentář trenéra domácích Pavla Bruse: Vše se vyvíjí hráči, hra, charakter. Tahle série bude pro naše kluky ještě hodně přínosná. Odpočinout, vyčistit hlavy a pokračujeme.
60:00
Nejlepší hráči utkání domácí 44 Lukáš Hájek Hosté 78 Michal Strachota
60:00
Střely na branku po třetí třetině Domácí 6 Hosté 11
60:00
59:47
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Pražan z trestného střílení (4:11).
59:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Miloš Tyl, asistoval Daniel Mück (4:10).
57:00
Vítkovice v šesti v poli, tlak dobrý, ale to může být i guláš z konzervy na góly to dneska nestačí
56:08
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Koutný, asistoval Ondřej Plíhal (4:9).
54:59
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Patrik Dóža, asistoval Michal Strachota (4:8).
54:59
Jak to tak říct, dobrý tlak, ztráta na půlící čáře, brejk gól
54:09
Vítkovice tlačí Jastřembský nahazuje od půlky, Mücky nejistý, Šebesta před ním, zase ty prsty, zase ošetřování oněch prstů
52:58
Nehera slušně pálil od půlky, teč těsně vedle
52:07
šance Vítkovic, Hájek vykombinoval z rohu s Bräuerem, pak ale přišly do hry Mückovy prsty Strkanice ošetřování oněch prstů
51:05
Dóža utekl po pravé straně v dalším brejku, ale pálí vedle
49:58
Přiostřuje se, Vítkovice tlačí, Chodov brejkuje, obojí ale nikam nevede
47:25
Únava se hromadí na obou stranách což přesnosti moc nepřidává Gurkovský dál hvězdí, chodovský tlak se láme
44:50
TUhle přesilovku si CHodov za rámeček nedá, vítkovičtí sice na malém brankovišti ve čtyřech a chvílemi i na čtyřech, ale Gurkovský si s nimi poradil levou i pravou zadní
42:43
Vyloučen hráč Jan Jastřembský družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
42:43
Jastřembský si řekl, že už bylo dost přesilovek, je třeba zkusit oslabení, ta sekyra byla vidět i přes stěnu
41:27
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Marek Matejčík (4:7).
41:27
Když už tak už nabídnutou šanci využil hodně rychle Hájek
41:04
Vyloučen hráč Michal Strachota družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za zdržování hry.
40:30
Hosté rychle uvítali Gurkovského v brance domácí obrana jako by nebyla
40:28
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Patrik Dóža (3:7).
39:50
Souček si opět zachytal, několik slušných pokusů CHodova skončilo v jeho těsné blízkosti
38:16
Švajný ve výborné příležitosti někde před brankou Chodova akorát ani netrefil branku
36:15
Síly ubývají, chyby přibývají, na Součka jde jedna střela za druhou, šance Vítkovic teď končí v rohu, , vedle nebo v obraně
35:00
Dnešní utkání sleduje 232 diváků
34:44
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
34:44
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Pražák, asistoval Martin Koutný (3:6).
33:58
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Miloš Tyl bez asistence (3:5).
33:58
Tyl sebral míček Šebestovi, pár kroků po mantinelu, vzdálenější tyč, a je to jako včera jen naopak
33:00
Tlak Vítkovic se topí v nepřesnosti
31:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Pražan, asistoval Tomáš Sýkora (3:4).
31:45
Pražan se opět rozběhl podél mantinelu přes půlku, i štamgasti v místní putyce věděli co přijde ... ... přišlo, CHodov vede
30:08
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Pražan, asistoval Michal Strachota (3:3).
30:08
Po poněkud jalové pasáži plné individuálních nepřesností přišel s individuální přesností Pražanněkde od půlky a je opět srovnáno
27:45
Po pasáži Větrné smršti před brankou Chodova se teď tempo na chvíli zmírnilo, CHodov chvíli pomalu kombinoval pak Švajný poklidnou chůzí pod dohledem dvou stejně poklidně stojících hostů došel k mantinelu kde se dohodli, že teda budou hrát a souboj skončil hvizdem
25:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Josef Rýpar (3:2).
25:15
Drtivý přesilovkový tlak skončil odpovídajícím gólem Mück nevěděl kde mu maska stojí
24:34
Vyloučen hráč Michal Strachota družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za sekání.
24:23
Matejčík asi na osmý pokus zkrotil míček, pak zrychlil středem a hostující obrana neměla v ruce nic víc než robustní sekeru
19:44
Závěr třetiny v tlaku Chodov, Souček teď zlikvidoval tygřím skokem střelu Pražana
17:26
Jankulár si asi řekl, že to jde moc lehce, ztratil míček na půlce, tři na jednoho sice ostatní doběhli ale Dóža rozkýval Součkovu branku ranou do břevna
16:08
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Pešat, asistoval Martin Nehera (2:1).
16:08
V přesilovce to přes několik slibných pokusů nevyšlo, přesto domácí zůstali v tlaku a zůročili aktivitu gólem
15:56
TYl zpátky a ještě málem zachytil zadovku na posledního Jankulára
13:56
Vyloučen hráč Miloš Tyl družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
13:56
Bräuer vykoupal u mantinelu Tyla, ten zasadil strom a Bräuera odstrčil rozhodčí asi nejsou zahradníci, takže Tyl posílají na trestnou
12:15
Tyl teď sebral na půlce míček, který odněkud vypadl prudce poslal Součkovi testovací signál, na semaforu ale svítila červená, míček v rohu
08:O6
Rýpar s Bräuerem zakombinovali v levém rohu Rýpar protřepal Mückovi účes dobrá střela jinak nic
08:29
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strachota, asistoval Tomáš Sýkora (1:1).
08:29
Chodov je nebezpečný i když nehraje s míčkem Chvilková příležitost Sýkora nastřelil po zemi před Součka, Jastřembský neuhlídal Strachotu a ten míčkek uklidil do branky
06:30
Po rychlé rozehrávce standardní situace před domácí střídačkou nalevo, Dóža poslal rychlý míček na druhou stranu na Strachotu a ověřil přítomnost Součka.... Byl přítomen
05:20
Chodov se sice dostal na chvíli k míčku, avšak celá jejich snaha skončila v pravém rohu vedle Součka a na míčku opět aktivní domácí
02:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Adam Delong (1:0).
02:31
Aktivní hra Vítkovic přerušena faulem u levého mantinelu na půlce chodova a z následné standartky ťukec zakončil přízemní střelou Hájek, Mück bezmocný
01:47
Každý chvilku tahá pilku, nejprve chvíli v tlaku Chodov teď Vítkovice
00:15
V první obrovské šanci zápasu domácí Jastřembský, hosté ho nechali dojít až před Mücka pouze však pozdravil jeho levačku
00:00
Střela do tyčky hráč Patrik Dóža družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
00:00
Střela do tyčky hráč Martin Pražan družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Svrček a Radim Waliczko.
00:00
00:00
Line-up hostů FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Daniel Mück; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Martin Pražan, Michal Strachota, Patrik Dóža, Miloš Tyl
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Jan Jastřembský, Marek Bräuer, Marek Matejčík, Marek Švajný, Josef Rýpar