1:0
2:0
2:3
- : -
branky (asistence): 18:14 Lukáš Hájek (Adam Delong), 27:15 Marek Bräuer (Josef Rýpar), 30:56 Jan Jastřembský, 47:00 Lukáš Pešat (Ladislav Gál), 47:52 Marek Matejčík (Josef Rýpar)
branky (asistence): 50:08 Michal Strachota, 57:39 Marek Vávra (Patrik Dóža), 58:17 Michal Strachota (Patrik Dóža)

1. SC TEMPISH Vítkovice - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 5:3
19. Lukáš Hájek, 28. Marek Bräuer, 31. Jan Jastřembský, 48. Lukáš Pešat, 48. Marek Matejčík - 51. Michal Strachota, 58. Marek Vávra, 59. Michal Strachota; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 330; zásahy brankářů: Lukáš Souček 20 - Jan Barák 12; po třetinách: 1:0, 2:0, 2:3;
60:00
Komentář trenéra domácích, pana Pavla Bruse: Dnešní zápas znamená pouze 1:2 v sérii. I tak máme na víc. Těšíme se na zítra
60:00
Střely ve 3 třetině 4:10, střely celkem 16:23
60:00
Komentář trenéra hostí, pana Davida Podhráského: Dnes jsme nebyli dostatečně ready a předvedli jsme opravdu málo. Nicméně jsme si přijeli pro bod a na zítřek se připravíme tak, abychom ho získali.
60:00
Nejlepší hráči: Vítkovice - 29 Souček, Chodov - 66 Dóža.
60:00
58:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strachota, asistoval Patrik Dóža (5:3).
58:17
Dóža dvakrát po sobě našel na křídle volného spoluhráče a Chodov snižuje na rozdíl dvou gólů.
57:39
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Patrik Dóža (5:2).
56:47
Strachota střílí pouze do připraveného Rýpara.
55:41
Kotlas pěknou rybičkou zabránil gólu domácích do prázdné branky.
54:25
Souček neuvěřitelně zasahuje proti Tylovi a Vávrovi.
53:38
Hosté to zkoušejí v šesti
53:37
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV
50:08
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strachota z trestného střílení (5:1).
50:08
Strachota bekhendovým blafákem proměňuje nájezd.
48:33
Vyloučen hráč Michal Kotlas družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hrubost.
48:33
Vyloučen hráč Jan Šebesta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
48:33
Vzájemná rozmíška Kotlase se Šebestou končí vyloučením obou.
47:52
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Matejčík, asistoval Josef Rýpar (5:0).
47:52
Matejčík si počkal na vhodnou střeleckou pozici a tu také zužitkoval.
47:00
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Pešat, asistoval Ladislav Gál (4:0).
47:00
Pešat si ve vhodnou chvíli vyměnil míček s Gálem a své sólo zakončil bekhendovým blafákem.
45:36
Domácí se celkem v poklidu brání tlaku Chodova.
43:27
Hájek hledal před brankou Gála. Obránci hostí ovšem míček ztečovali nad branku.
42:18
Sýkora z vyložené pozice přestřelil.
41:56
Delong po přihrávce Hájka pouze do boční sítě.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině 7:9
40:00
39:53
Rozmíšku mezi hráči rázně utnuli rozhodčí.
38:37
Tyla vychytal Souček.
36:49
Iniciativu nyní přebírají hosté.
35:36
Jankulár se v brejku nerozhodl pro střelu, což možná uchránilo hosty od čtvrtého gólu.
33:08
A Souček neomylně zasahuje i proti ráně Pražana.
32:31
Dóžovu střelu v poklidu chytá Souček
30:56
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Jastřembský bez asistence (3:0).
30:56
Jastřembský to vzal na sebe, narazil si s obráncem Chodova a přidává třetí gól.
30:28
Vítkovice teď Chodov přehrávají ale do šancí se příliš nedostávají.
27:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Josef Rýpar (2:0).
27:15
Bräuer posílá Rýparovu přihrávku z rohu do sítě.
25:11
Sýkorovu ránu z křídla vyráží Souček.
23:11
Matejčíkovu ránu vytáhl Barák.
22:04
Domácí začínají i druhou třetinu náporem.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině 5:4
20:00
19:59
Domácí zaslouženě vyhrávají první třetinu.
18:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Adam Delong (1:0).
18:14
Hájek si úžasně nadhodil míček a ze vzduchu ho poslal za záda Baráka.