4:3
4:2
7:4
- : -
branky (asistence): 00:28 Patrik Dóža (Miloš Tyl), 04:02 Marek Vávra (Miloš Tyl), 07:42 Miloš Tyl (Patrik Dóža), 17:31 Miloš Tyl (Patrik Dóža), 20:48 Miloš Tyl (Tomáš Sýkora), 28:08 Marek Vávra (Miloš Tyl), 30:43 Michal Strachota (Petr Pražák), 37:43 Marek Vávra (Patrik Dóža), 42:32 Michal Strachota (Michal Kotlas), 42:50 Miloš Tyl (Patrik Dóža), 44:38 Petr Pražák (Dan Kašovský), 52:54 Marek Vávra (Martin Pražan), 55:06 Miloš Tyl (Patrik Dóža), 58:07 Miloš Tyl (Patrik Dóža), 59:37 Martin Pražan (Miloš Tyl)
branky (asistence): 02:37 Petr Jankulár (Josef Rýpar), 04:21 David Matúš (Marek Švajný), 19:01 Ondřej Firda (Jan Jastřembský), 29:42 Václav Komačka (Marek Matejčík), 30:21 Josef Rýpar (Marek Matejčík), 48:02 Jan Jastřembský (Josef Rýpar), 52:42 Václav Komačka (Lukáš Hájek), 53:39 Jan Šebesta (Jan Jastřembský), 55:57 Lukáš Hájek (Marek Matejčík)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice  15:9
1. Patrik Dóža, 5. Marek Vávra, 8. Miloš Tyl, 18. Miloš Tyl, 21. Miloš Tyl, 29. Marek Vávra, 31. Michal Strachota, 38. Marek Vávra, 43. Michal Strachota, 43. Miloš Tyl, 45. Petr Pražák, 53. Marek Vávra, 56. Miloš Tyl, 59. Miloš Tyl, 60. Martin Pražan - 3. Petr Jankulár, 5. David Matúš, 20. Ondřej Firda, 30. Václav Komačka, 31. Josef Rýpar, 49. Jan Jastřembský, 53. Václav Komačka, 54. Jan Šebesta, 56. Lukáš Hájek; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 1:3; využití: 2:1; diváků: 275; zásahy brankářů: Daniel Mück 19 - Lukáš Souček 16, Petr Gurkovský 4; po třetinách: 4:3, 4:2, 7:4;
60:00
Komentář trenéra domácích Davida Podhráského: "Kdybych seděl na tribuně, tak bych se náramně bavil a jsem rád, že to tak měli i naši fanoušci. Mám radost, že jsme se postupně zlepšovali a dařili se nám věci, na kterých pracujeme. Play off je krásné i hnusné v tom, že právě teď už to neznamená nic jiného než, že potřebujeme ještě 2 body a víme, že v Ostravě to bude ještě daleko těžší.
60:00
Počet střel ve 3. třetině: Chodov - 19; Vítkovice - 15
60:00
Komentář k utkání trenéra hostí Pavla Bruse: Trenéři mají rádi takové zápasy, kdy vše funguje. Potrénovali jsme 6:5. A mám dost materiálu na analýzu. Necháváme si dost prostoru pro zlepšení.
60:00
59:37
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Pražan, asistoval Miloš Tyl (15:9).
59:37
15. branku si střelil i obránce Martin Pražan. Tyl tak dosahuje svého 10. bodu v dnešním utkání!
59:20
Domácí kráčí za 2. vítězství a vedením 2:0 v sérii.
59:00
Probíhá poslední minuta 3. třetiny
58:37
Domácí publikum je v euforii a opět odpočítává počet gólů Chodova.
58:07
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Miloš Tyl, asistoval Patrik Dóža (14:9).
58:07
Tyl dává do prázdné a oslavou alá Cristiano Ronaldo oslavuje 14 gól domácích!
57:03
Rýpar nezachytil slibnou přihrávku. jinak by to klidně mohl být gól.
56:35
V tomto ohledu je florbal úžasný sport, za žádného stavu si nemůžete být jistí o výhře.
56:15
Pražák fauluje a Vítkovice zahrávají standartku opět v 6.
56:00
Dnes sledujeme jednoznačně mnohem lepší zápas než včera. Padají krásné góly a hra není zbytečně vyhrocená.
55:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Marek Matejčík (13:9).
55:57
Padá to tam slušně! Hájek z první trefuje bránu!
55:06
55:06
Je to možné? Ty 2 by mohli hrát sami v 1 týmu. Tyl a Dóža sou zatím bezkonkurenční dvojka.
54:56
Hájkova střela nad.
54:30
Pražák netrefuje z poloviny hřiště prázdnou bránu.
53:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Šebesta, asistoval Jan Jastřembský (12:8).
53:39
Mück málem předvedl skvělý zákrok, nakonec míček nezachytil a Šebesta snižuje.
53:12
Vítkovice to stále nevzdávají a opět jdou do 6.
53:10
Domácí fanoušci počítají počet gólu Chodova a zápas si užívají.
52:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Martin Pražan (12:7).
52:54
To je gólová smršť! Marek Vávra přidává další branku a opět uklidňuje domácí tým.
52:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Václav Komačka, asistoval Lukáš Hájek (11:7).
52:42
Komačka ty tvrdé střely opravdu umí. Další jeho gól dává hostům ještě naději na srovnání skóre.
51:50
A Vítkovice jdou dokonce do 6, takže 6 na 4!
51:06
Vyloučen hráč Marek Vávra družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za bránění ve hře.
51:06
43 sekund se bude hrát 4 na 4, potom čeká hosty 90 sekundová přesilovka.
50:00
Hosté mají výhodu, také si zahrají přesilovku!
49:49
Vyloučen hráč Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
49:49
Domácí si mohou na čas oddychnout. Čeká je přesilovka.
48:58
Gál skoro sám před bránou mohl střílet, zvolil kličku což se mu nevyplatilo, protože už se k němu přiřítil Pražan.
48:02
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Jastřembský, asistoval Josef Rýpar (11:6).
48:02
Mück chybuje a hosté snižují.
46:30
Mück vyslal do běhu Tyla. Jeho forhend šel možná až moc nad branku.
44:38
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Pražák, asistoval Dan Kašovský (11:5).
44:38
Hostům zatím timeout a výměna brankáře nevychází. Osamocený Pražák si poradil s čerstvě chytajícím Gurkovským.
42:50
A máme tu 10! A zkuste hádat jaká dvojice jí střelila...
42:32
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strachota, asistoval Michal Kotlas (9:5).
42:32
Sice se štěstím, ale přece. Strachota zvolil důraz a vyplatilo se. Souček nestihl zachytit balón.
41:47
Hosté málem srovnali! Míček se odrazil od tyče k Mückovi a ven.
40:40
Sudí Janoušek jasně domlouvá Rýparovi, kdo je tady pán.
40:00
40:00
Počet střel ve 2. třetině: Chodov - 13; Vítkovice - 5
40:00
39:30
Hosté si jako v minulém zápase vytvořili tlak v poslední minutě. Bylo to stejné, až na 1 moment: nedali gól.
39:00
Probíhá poslední minuta 2. třetiny.
38:49
Zmatky v chodovské obraně. Skóre zůstává.
38:44
Jastřembský nedovoleně zastavil Pražana.
37:43
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Patrik Dóža (8:5).
37:43
Ve fotbale střílí s číslem 21 góly sparťan David Lafata, ve florbale je to chodovák Marek Vávra! Po přečíslení dostal přihrávku od Dóži a oklepl míček do brány.
37:23
Dóžův další pokus těsně vedle.
36:09
Mück chytá slibný pokus hostů.
34:21
Strachota mohl dát další svůj gól, tentokrát bez výsledku.
32:50
Vítkovická obrana nedovolila Sýkorovi skórovat.
30:43
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Michal Strachota, asistoval Petr Pražák (7:5).
30:43
A Chodov rychle odpovídá! Strachota prostřelil Součka pěknou ranou.
30:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Josef Rýpar, asistoval Marek Matejčík (6:5).
30:21
Jako by to bylo včera, Chodov jde několikrát do vícególového skóre a Vítkovice dotahují nebo srovnají! Rýpar do šibenice!
30:00
Nejistý zákrok Mücka. Pro něj, naštěstí míček v bráně neskončil.
29:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Václav Komačka, asistoval Marek Matejčík (6:4).
29:42
Matejčík našel osamoceného Komačku a ten tvrdou střelou snižuje!
29:14
Komačkova střela z půlky neskončila v brance.
28:30
Plíhal chyboval, hosté toho nevyužili.
28:08
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Marek Vávra, asistoval Miloš Tyl (6:3).
28:08
Marek Vávra doklepl míček na hranici malého brankoviště a zvyšuje skóre Chodova!
27:14
Koutný přiťukl míček nabíhajícímu Strachotovi, Souček opět pozorný.
26:03
Souček vytěsnil pokus Marka Vávry pryč ze hřiště. Hned po rozehrání střílel Dóža mimo.
25:01
Souček lapí šanci domácích.
23:50
Další Bräuerův pokus, opět vedle
20:48
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Miloš Tyl, asistoval Tomáš Sýkora (5:3).
20:48
Chodov využívá přesilovku a Tyl kompletuje hattrick!
19:48
Vyloučen hráč Josef Rýpar družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
19:48
Rýpar si za blokování hole půjde na 2 minuty sednout.
19:01
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Firda, asistoval Jan Jastřembský (4:3).
19:01
Firdovi se proti domácím v této sérii zatím daří! V 1. minutě 1. třetiny snižuje tvrdou střelu na 3:4 z pohledu hostů!
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:31
17:31
Dóža a Tyl by si jako pár určitě rozuměli... Opět křižná nahrávka a střela z první.
16:14
Dóža během pár sekund vyslal na Součka 2 nebezpečné střely, ani 1 gólem neskončila.
15:20
Koutný nedovoleně zahrál vysokou holí.
14:35
Vítkovice mají nahrávka natrénované opravdu skvěle, avšak nějak velké šance si nevytváří.
14:00
Poslední minuty občas vypadaly jako zápas Barcelony s Paříží v osmifinále Ligy mistrů: držení balón(k)u a neustálý tlak.
13:43
Jankulárova nepřesná střela.
13:00
Hosté tlačí domácí, vytváří si tlak. Soubojů před bránou přibývá.
10:05
Hosté drží balónek na soupeřově polovině.
09:10
Hosté se opět provinili malou domů. Standartní situaci domácí nevyužili
08:04
Bräuer se ocitl úplně sám před Mückem, přihrávka na něj šla vzduchem a měl to těžké trefit. Taky jako pokus skončil mimo. Ale mohla to být slušná šance opět srovnat.
07:42
07:42
Krásná kombinace domácích! Dóža našel samotného Tyla a ten neměl problém vrátit domácím vedení zpět.
06:58
Marek Vávra mohl dorazit míček do brány, nestihl to.
06:39
Vyloučen hráč Václav Komačka družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za bránění ve hře.
06:00
Domácí si zahrají přesilovku.
05:50
Dóža dobře myslel zadovku na M. Vávru, nepovedla se. Pak z toho byl protiútok hostů končící faulem.
04:21
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil David Matúš, asistoval Marek Švajný (2:2).
04:21
To je zápas! Mückovi prošel míček pod rukou a hosté během pár sekund opět srovnávají stav!
04:02
04:02
Vypadalo to, že z toho nic nebude, nakonec domácí kapitán posunul míček na Tyla a ten posunul na Marka Vávru, který nakonec míček dotlačil do brány, 2:1!
03:07
Vítkovice darují míček domácím.
03:07
Pešat tvrdě narazil na Procházku, musí být odveden ze hřiště. Zákrok byl ovšem čistý...
02:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Petr Jankulár, asistoval Josef Rýpar (1:1).
02:37
A je tu srovnáno! Jankulár překvapil Mücka střelou z úhlu hřiště.
02:20
Bräuerova nepřesná střela nad.
01:00
Utkání od začátku ve velkém tempu!
00:28
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Patrik Dóža, asistoval Miloš Tyl (1:0).
00:28
Jako včera, rychlý gól domácích, a kdo jiný než Dóža! Našel ho Tyl z levého rohu brány úplně volného.
00:00
Střela do tyčky hráč Ondřej Plíhal družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV .
00:00
Střela do tyčky hráč Lukáš Pešat družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Černý a Jiří Janoušek.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Petr Jankulár, Josef Rýpar, Marek Matejčík, Jan Šebesta, Jiří Besta
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Daniel Mück; hráči v poli: Tomáš Sýkora, Martin Pražan, Patrik Dóža, Miloš Tyl, Marek Vávra