4:3
2:2
1:1
- : -
branky (asistence): 05:54 Tomáš Sýkora, 06:33 Filip Chmelíček (Tomáš Vávra), 09:34 Miloš Tyl (Patrik Dóža), 12:51 Patrik Dóža (Miloš Tyl), 20:09 Miloš Tyl (Patrik Dóža), 22:15 Petr Pražák (Michal Kotlas), 47:28 Martin Koutný (Petr Pražák)
branky (asistence): 14:05 Ondřej Firda (Marek Bräuer), 19:16 Lukáš Hájek (Martin Nehera), 19:43 Marek Bräuer (Marek Švajný), 25:32 Jan Šebesta (Marek Matejčík), 32:41 Lukáš Hájek (Marek Švajný), 44:51 Ondřej Firda (Josef Rýpar)

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - 1. SC TEMPISH Vítkovice  7:6
6. Tomáš Sýkora, 7. Filip Chmelíček, 10. Miloš Tyl, 13. Patrik Dóža, 21. Miloš Tyl, 23. Petr Pražák, 48. Martin Koutný - 15. Ondřej Firda, 20. Lukáš Hájek, 20. Marek Bräuer, 26. Jan Šebesta, 33. Lukáš Hájek, 45. Ondřej Firda; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 300; zásahy brankářů: Jan Barák 31 - Lukáš Souček 21; po třetinách: 4:3, 2:2, 1:1;
60:00
Počet střel ve 3. třetině: Chodov - 8; Vítkovice - 11
60:00
Komentář k utkání trenéra hostí Pavla Bruse: "Někdy je lepší prohrát a probrat se, připomenout si o čem je play-off, čím se vyhrává. Florbal hrát umíme, ale musíme přidat i tu nepříjemnou práci. S kolegou souhlasím, ač ta částka nesouhlasí."
60:00
Komentář k utkání trenéra Davida Podhráského: "Myslím, že jsme byli svědky výborného zápasu. My jsme do něj skvěle vstoupili, ale poté jsme svými chybami vrátili soupeře do hry. Vítkovice od té chvíle hrály výborně a mohlo to dopadnout jakkoliv. Na závěr přispěji unii do kasičky. Mrzí mě, že je tu 40 skvěle připravených borců a unie sem pošle dvojici, která v téhle fázi soutěže už evidentně nestíhá. A to chci říci, že se rozhodně necítíme poškozeni nebo tak něco."
60:00
59:55
Domácí budou zahrávat standartní situaci na polovině hřiště a to už pro ně vypadá dobře.
59:18
Vyloučen hráč Patrik Dóža družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za vražení zády.
59:18
Velká šance pro hosty srovnat stav.
59:10
Jastřembský míjí ve velké příležitosti. Zlostí poté sekl hokejkou o zem.
57:36
Domácí publikum žene Chodov k vítězství.
56:58
Tyl mohl jít skoro sám na Součka, pro něj bohužel ale zahrál vysokou holí.
56:30
Souček maskou vyráží pryč.
56:00
Barák vykopl šanci Hájka
55:00
Dóža znepříjemňuje život vítkovické obraně.
53:08
Koutný v dobré příležitosti přestřeluje bránu.
49:15
Barák opět skvělým zákrokem chytá Bräuera a drží opět-zpětné vedení Chodova.
47:28
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Koutný, asistoval Petr Pražák (7:6).
47:28
Po krásné kombinaci Strachota-Pražák-Koutný se domácí dostávají zpět do vedení! Pražák mohl střílet, místo toho zvolil přihrávku a pod víko zavěsil útočník s 32 na zádech.
45:33
Šajný úplně sám před Barákem přestřelil bránu.
44:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Firda, asistoval Josef Rýpar (6:6).
44:51
A máme tu vyrovnáno! Firda po střele z otočky přidává druhý gól!
42:17
Domácí jsou teď aktivnější.
41:10
Marek Vávra špatně trefil balónek, tím pádem se Souček stihl přesunout k tyči a míček chytit
40:20
V akci klasická dvojice Dóža-Tyl. Střela skončila odrazem mimo hřiště.
36:10
Bräuer mohl mít na holi vyrovnání, nakonec na ni neměl ani míček.
34:19
Souček bez problému kryje Strachotův pokus.
32:41
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Marek Švajný (6:5).
32:41
Hosté opět snižují na rozdíl 1 gólu!
32:41
Hájek našel místo u tyče a celkem hezky snižuje!
30:30
Tylova snaha střelit další gól.
29:06
Tomáš Vávra blokuje střelu Delonga.
28:31
Vítkovice momentálně tlačí Chodov, vytváří si další a další šance.
27:40
Hosté se nevzdávají a za žádnou cenu nedávají domácím nic zadarmo.
27:08
Blíží se Velikonoce, ale hody máme už dnes, ty gólové!
25:32
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Šebesta, asistoval Marek Matejčík (6:4).
25:32
Hosté opět snižují! Matejčík hezky našel Šebestu. Blafákem překonal Baráka.
25:30
Barák vyrazil Šebestovi střelu na břevno.
24:57
V zápase se začíná přiostřovat,
23:54
Matejčík si asi spletl florbal s baseballem. Jeho pokus letěl až pomalu na Pražský hrad.
23:30
Dóža je hladový po dalším gólu.
22:15
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Petr Pražák, asistoval Michal Kotlas (6:3).
22:15
Kotlas s Pražákem trestají zaváhání hostující obrany a zpětně si berou větší náskok.
20:09
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Miloš Tyl, asistoval Patrik Dóža (5:3).
20:09
Tyl hned na začátku třetiny využil přesilovku střelou z otočky! Dóža opět asistence.
20:00
Střela do tyčky hráč Jan Šebesta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
20:00
20:00
Počet střel v 1. třetině: Chodov - 12; Vítkovice - 15
20:00
19:59
Ze začátku to vypadalo na jasnou záležitost, nakonec to vypadá na velké drama!
19:47
Vyloučen hráč Jiří Besta družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
19:47
A pozor, další gól do šatny! Vítkovice snižují na 3:4!
19:43
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Marek Bräuer, asistoval Marek Švajný (4:3).
19:16
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Hájek, asistoval Martin Nehera (4:2).
19:16
Gól do šatny! Hosté snižují na rozdíl 2 gólů!
16:52
Míček se po odrazu dostal k Šebestovi, jeho dorážka si místo mezi 3 tyčemi nenašla.
16:25
Barák vyhazuje míček až na polovinu Vítkovic.
15:51
Dóža zatím drží míček a šetří čas.
15:30
Hájek zase stejná situace, špatně trefil míček v dobré pozici.
15:04
Vyloučen hráč Miloš Tyl družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za hra na zemi.
15:04
Vítkovice mají přesilovku.
14:05
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Firda, asistoval Marek Bräuer (4:1).
14:05
A hosté se také dočkali! Nejdříve to vypadalo, že Barák dalším skvělým zákrokem opět zabránil gólu, nakonec se ale míček po odrazu dostal v Firdovi.
13:40
Hájek v dobré příležitosti špatně trefil míček.
12:51
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
12:51
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Patrik Dóža, asistoval Miloš Tyl (4:0).
12:51
Tyl našel Dóžu a nejlepší střelec ligy zvyšuje už na 4:0!
12:51
Vítkovice reagují na 4. inkasovaný gól oddechovým časem.
12:20
Pražák vzdoruje proti dvěma hráčům Vítkovic.
11:28
Pražákova střela přímo do Součka.
10:52
Barák opět nepustil míček za svá záda.
10:00
Rýparova celkem slušná zblokovaná střela.
09:34
09:34
Míček se se štěstím odrazil od Tyla a se štěstím přeskočil hostujícího brankáře. Domácí zvyšují skóre!
09:00
Nebera z ničeho nic dostal prostor a dostal se do dobré příležitosti, střelu ovšem namířil přímo na břicho vysokého Baráka.
07:43
Dóža opět vyzkoušel Součka, skóre zůstává.
07:19
Strachotova střelu z pravého rohu šla jenom do levého rohu hřiště.
06:33
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Filip Chmelíček, asistoval Tomáš Vávra (2:0).
06:33
Tak to bylo rychlé! Tomáš Vávra našel nabíhajícího Chmelíčka a ten si poradil bez problémů. 2:0!
05:54
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Sýkora bez asistence (1:0).
05:54
Sýkora krásnou střelou do pravého rohu branky otevírá skóre!
05:53
Nebezpečná standartka domácích před Součkovou bránou.
05:50
Hosté celkem slušně kombinují.
04:48
Další Delongův pokus do Barákových rukou.
03:30
Šebesta zkusil zajímavou fintu na domácího brankáře, ten ale stále drží čisté konto.
03:00
Souček se štěstím vyrazil střelu Tyla.
02:20
Barák si poradil s pokusem Delonga.
01:59
Strachota se snažil najít před bránou nabíhajícího Pražáka, marně.
01:30
Domácí kombinují na své polovině.
00:47
Dóžova střela z otočky mimo bránu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice : brankář: Lukáš Souček; hráči v poli: Petr Jankulár, Marek Matejčík, Jan Šebesta, Jiří Besta, Josef Rýpar
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Jan Barák; hráči v poli: Martin Pražan, Tomáš Sýkora, Patrik Dóža, Miloš Tyl, Marek Vávra