2:4
3:0
4:0
- : -
branky (asistence): 03:06 Marek Beneš (Mikuláš Komárek), 06:51 Adam Tlapák (Jan Svoboda), 25:41 Jan Svoboda (Jakub Slavík), 29:49 Mikuláš Komárek (Petr Brautferger), 32:00 Mikuláš Komárek, 47:56 Jan Svoboda (Jakub Kolísko), 48:19 Milan Meliš (Marek Beneš), 56:38 Ondřej Němeček (Filip Ullmann), 59:45 Mikuláš Komárek
branky (asistence): 00:35 Petr Kološ (Jiří Curney), 01:20 Petr Novotný (Jiří Bouška), 13:32 Tadeáš Chroust (Petr Kološ), 18:57 Jan Jelínek (Petr Krzyžanek)

Tatran Střešovice - Technology Florbal MB 9:4
4. Marek Beneš, 7. Adam Tlapák, 26. Jan Svoboda, 30. Mikuláš Komárek, 33. Mikuláš Komárek, 48. Jan Svoboda, 49. Milan Meliš, 57. Ondřej Němeček, 60. Mikuláš Komárek - 1. Petr Kološ, 2. Petr Novotný, 14. Tadeáš Chroust, 19. Jan Jelínek; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 3:2; využití: 1:0; diváků: 805; zásahy brankářů: Michal Rebro 22 - Lukáš Bauer 10, David Rytych 0; po třetinách: 2:4, 3:0, 4:0;
60:00
Vyjádření trenéra hostí, p. Pazdery: Dnes bohužel musím uznat, že to byla naprosto zasloužená porážka. I přes to, že jsme do zápasu vstoupili dobře, tak nás Tatran přehrával v osobních soubojích. Nedokázali jsme udržet koncentraci v obraně a zápas jsme dnes soupeři hodně usnadnili. Na pátek se připravíme mnohem lépe a věřím, že před domácí vyprodanou halou půjdeme zpátky do vedení.
60:00
Střely ve třetí části 7:5.
60:00
Vyjádření trenéra domácích, p. Beneše: Můj dům můj hrad. V pátek to jedeme změnit. Děkuji svým hráčům a divákům za skvělou atmosféru.
60:00
59:45
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Mikuláš Komárek bez asistence (9:4).
58:53
Jelínek minul bránu.
58:18
Tatran teď už jen brání Boleslav se šesti v poli, ale to stačí.
56:38
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Němeček, asistoval Filip Ullmann (8:4).
56:38
Střídání brankáře. Nový brankář David Rytych družstva Technology Florbal MB
56:38
Už to vypadalo, že ani Tatran nedokáže početní výhodu využít, pak to ale na sebe vzal Němeček a v poslední vteřině uspěl.
55:05
Zatím k s touto výhodou nakládají klidněji než posledně Boleslav, uvidíme, jestli bude tento přístup efektivnější.
54:40
Uvidíme první přesilovku domácích, dokáží dát i první gól v přesilovce tohoto utkání?
54:39
Vyloučen hráč Petr Kološ družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za bránění ve hře.
54:06
Výhoda Tatranu, ale Meliš ohrozil vlastní prázdnou bránu, Deutsch míček naštěstí stihl zachytit.
53:03
Tatran teď hlavně brání, ale vidíme i nebezpečné protiútoky.
52:35
Němeček v dobré šanci minul bránu.
51:35
Němeček zachytil balonek vysokou holí na brankové čáře, ale jako první hrál vysokou holí hráč Boleslavi a míček má Tatran.
50:25
Boleslav teď sype jednu střelu za druhou, ale skórovat nedokáže.
49:51
Trestné střílení družstva Technology Florbal MB neproměnil Josef Pluhař.
49:51
Vyloučen hráč Marek Beneš družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
49:51
Pluhařovo zakončení trestného střílení si Rebro s klidem pohlídal.
49:50
Rebro pmá další pěkný zákrok, ale po něm následovalo údajné sekání Beneše a Boleslav pojede nájezd, celá hala bučí.
48:19
Timeout Technology Florbal MB
48:19
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Marek Beneš (7:4).
48:19
Tatran se opravdu rozjel, další gól v rychlém sledu přidává Meliš.
47:56
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jan Svoboda, asistoval Jakub Kolísko (6:4).
47:56
Konečně se Svoboda znovu nemýlil a dává svůj druhý gól v tomto utkání.
47:16
Na druhé straně Tatran také nebyl vůbec daleko od skórování.
47:09
Gól Mladé Boleslavi neuznán pro hru vysokou holí.
46:26
Němeček se v posledním momentu vrátil a zastavil jinak téměř jistě gólovou nahrávku.
45:57
Svoboda před brankou soupeře promáchnul.
44:32
Další obraný blok zachránil Tatran před obdržením gólu a oslabení už dohrají bez inkasování.
44:28
Beneš ve velké šanci, ovšem pod nátlakem obránců, neuspěl.
44:03
Mühlfait blokuje Curneyho střelu.
43:02
Curney nepovedenou střelou minul bránu.
42:37
Vyloučen hráč Ondřej Němeček družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hra na zemi.
39:40
Komárkovu střelu srazil Bauer do břevna.
39:09
Další střela nad Rebrovu bránu.
38:30
Boleslav od posledního gólu mnohem více na balonku, ale nemá žádné hodně nebezpečné šance.
37:15
Rebro si teď pevně držel bližší tyč a neepropustil míč za svá záda.
36:44
Krzyžanek jen do klečícího Ullmanna.
35:15
Ullmann hned po svém návratu poslal do šance Komárka, ten ale neuspěl.
34:58
Rebro si připisuje další dobrý zákrok.
34:33
Hru v nestardatním počtu mužů v poli zvládá zatím lépe Boleslav.
33:13
Uvidíme dvě minuty hru čtyři na čtyři, rozhodčí vyloučil Ullmanna a Chrousta za jejich pošťuchování.
33:10
Vyloučen hráč Tadeáš Chroust družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
33:10
Vyloučen hráč Filip Ullmann družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
32:12
Curney měl šanci odpovědět a znovu srovnat stav, ale přestřelil.
32:00
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Mikuláš Komárek bez asistence (5:4).
32:00
Komárkova rychlá rozehrávka překvapuje všechny včetně Bauera a dostává Tatran poprvé v tomto utkání do vedení.
31:32
Brautferger prudkým backhandem nepřekonal ležícího Bauera.
31:26
Krajcigr si v šanci přišlápl míček.
30:24
Další Slavíkova střela se dostala až k Bauerovi, tan s ní neměl problém.
30:18
Slavík trefuje jen Novotného blok.
29:49
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Mikuláš Komárek, asistoval Petr Brautferger (4:4).
29:49
Krásná souhra Mühlfaita, Brautfergera a Komárka vede k vyrovnání.
28:53
Na druhé straně hřiště Gruber blokuje Deutschovu jinak nejspíše gólovou střelu.
28:35
Gruber trefuje dobře vyjetého Rebra.
27:56
Brautferger byl sám před Bauerem, ale ze špatného úhlu ho nedokázal překonat.
27:26
Novák od mantinelu trefuje jen připraveného Rebra.
26:22
Kološ v průniku středem minul bránu a s dorážkou odraženého balonku si Rebro poradil.
25:41
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jan Svoboda, asistoval Jakub Slavík (3:4).
25:41
S povedenou Slavíkovou střelou si Bauer dokázal poradit, ale na Svobodovu dorážku byl už krátký. Jednobrankový rozdíl je zpět.
24:24
Brautfergerovi se daří tlačit rozehrávku Boleslavi až za jejich bránu, ale míč nevybojoval.
23:23
Natovovu střelu z otočky chytil Rebro.
22:48
Slavíkovi nevyšla rozehrávka, ale zachránil ho Tlapák, který se stihnul vrátit.
21:28
První akci v této části měl Tatran, ale Bauer a jeho obrana si s ní poradili.
21:01
Tak tentokrát v první minutě třetiny gól nepadl, ale nedá se říci, že by hráči hráli nějak vlažněji, spíše naopak.
20:00
20:00
Střely v první části 3:15.
20:00
19:32
Volný úder ze slibné pozice Boleslavi nevyšel vůbec podle představ, ani nevystřelili.
19:07
Kolísko měl šanci rychle odpovědět, ale nahrávka mu nešla do kroku a nedokázal usměrnit míček do odkryté brány.
18:57
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Jelínek, asistoval Petr Krzyžanek (2:4).
18:57
Opravdu dlouhou výhodu zakončuje Jelínek přesnou střelou, vyloučení se tím pádem konat nebude.
18:13
Boleslav ve výhodě se šesti hráči v poli.
17:24
Jankulár si naložil moc těžký úkol, když se pokusil projít mezi dvěma soupeři.
16:49
Slavíkova střela vyletěla nad bránu.
16:28
Rebro dlouhým skokem zachytil nához do brankoviště.
15:54
Beneš v šanci netrefil těžký míček.
15:01
Natovova povedená střela orazítkovala břevno.
14:51
Jankulár promáchl v šanci znovu vyrovnat stav.
13:32
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tadeáš Chroust, asistoval Petr Kološ (2:3).
13:32
Boleslavi se podařilo rychle znovu získat balónek a Chroust už se nemýlil.
13:27
Boleslav měla volný úder z nebezpečné pozice, ale Krajcigr trefuje jen klečícího Němečka.
12:49
Rebro si připisuje další pěkný zákrok.
12:28
Boleslav má teď úpotíže rozehrát, ale dokáže aspoň udržet míček na holích.
11:07
Heřmanského krásný cross prošel až na Slavíka, ale ten nedokázal z první vystřelit.
10:28
Beneš nedokázal skákavý balonek usměrnit pod horní tyč Bauerovi brány.
09:55
Chroust po výběhu z rohu trefuje jen boční síťku.
09:18
Teď chtěl Curney ještě nahrát Krajcigrovi, ale ani to Rebro nedovolil.
08:36
Curneyho přízemní střelu si Rebro rukou pohlídal.
06:51
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Adam Tlapák, asistoval Jan Svoboda (2:2).
06:51
Svoboda s Tlapákem se dostali do rychlého protiútoku dva na dva a Tlapákovi se podařilo procpat míček za Bauerovi záda skulinkou u bližší tyčky.
05:37
Gruber teď v krátké chvilce třikrát nedokázal překonat z blízka Rebra.
05:12
Němeček trefil tyčku.
04:47
Tatranu jakoby vstřelený gól dodal síly a hraje aktivně na míčku.
03:56
Bolesvav zachytila rozehrávku Tatranu, ale následné Krajcigrovo zakončení bylo nepřesné.
03:06
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Marek Beneš, asistoval Mikuláš Komárek (1:2).
03:06
Tatranu se daří na rychlý nástup Bolky odpovědět, rozdíl zmenšuje svou střelou Beneš.
02:48
Teď konečně předvedl své schopnosti Rebro, když zastavil Gruberovu střelu od mantinelu.
01:20
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Petr Novotný, asistoval Jiří Bouška (0:2).
01:20
V podstatě druhá šance zápasu, kde Novotný zůstal stát za obranou Tatranu, a když se k němu dostal míček, tak se nemílil.
00:35
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Petr Kološ, asistoval Jiří Curney (0:1).
00:35
Hned v první akci utkání si Kološ nachází cestu středem hřiště a téměř nebránění překonává ze střední vzdálenosti Rebra.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: Lukáš Bauer; hráči v poli: Petr Kološ, Jan Jelínek, Jan Natov, Jiří Curney, Radek Krajcigr
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Michal Rebro; hráči v poli: Marek Deutsch, Ondřej Vítovec, Filip Ullmann, Pavel Jankulár, Milan Meliš