3:3
1:1
1:0
- : -
branky (asistence): 10:04 Viktor Kopecký (Jakub Kolstrunk), 15:59 Mikuláš Krbec, 16:31 Mikuláš Krbec, 37:27 Adam Stibor (Viktor Kopecký), 51:19 David Stummer (Lukáš Täuber)
branky (asistence): 09:07 Martin Varta (Jiří Krečmer), 16:59 Tomáš Kozlík (Kamil Peřka), 18:49 David Beneš (Pavel Bezděčík), 25:51 David Beneš

Florbal Ústí - Florbal PEGRES Havířov 5:4
11. Viktor Kopecký, 16. Mikuláš Krbec, 17. Mikuláš Krbec, 38. Adam Stibor, 52. David Stummer - 10. Martin Varta, 17. Tomáš Kozlík, 19. David Beneš, 26. David Beneš; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 420; zásahy brankářů: Vít Skala 23 - Pavel Kotula 7, Jan Piško 29; po třetinách: 3:3, 1:1, 1:0;
60:00
Vyjádření trenéra domácího Florbal Ústí Marka Vojty: Děkuji soupeři za výbornou sérii po které jsme daleko silnější, než pokud by nebyla tak těžká. Rozhodla naše psychická odolnost a týmový výkon. Jsme vděční za výbornou podporu našich fanoušků.
60:00
Atmosféra v Ústí je teď úžasná, všichni se radují a slaví postup do finálové série. Tady jedeme dál!
60:00
Vyjádření trenéra hostujícího týmu Florbal PEGRES Havířov Filipa Kubíčka: Rozhodující zápas byl se vším všudy. Bylo dobré že jsme ustály v závěrečné části tlak Ústí, potom jsme začali ohrožovat branku soupeře. Škoda, že v závěru při nás nestálo více štěstíčka. Soupeři děkujeme za vynikající sérii a přejeme jim hodně štěstí v dalších zápasech. Klukům bych chtěl poděkovat za celou sezónu. Děkujeme soupeři za hru a divákům za výbornou kulisu.
60:00
Střely na branku ve třetí části 19:8 pro Florbal Ústí
60:00
59:50
Vše se komplikuje, ale Havířov přestřeluje Skalovu branku
59:49
Vyloučen hráč Vojtěch Semerád družstva Florbal Ústí na 2 minuty za špatné střídání.
52:24
Havířov vytáhnul útočníky až za branku Ústí, ale Ústí to zatím moc starostí nedělá
51:20
A Ústí vede. Tlak na branku konečně zúročil Stummer a nedal Kotulovi šanci
51:19
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil David Stummer, asistoval Lukáš Täuber (5:4).
46:29
Stummer chybuje ve středu hřiště, ale samostatný únik doběhl Sattler a pomohl Skalovi
44:19
Sattler teď objel branku Havířova, ale nepropašoval míček za záda Kotuli, následně od půlky pálil Stummer ale jen do Kotuli
41:24
Hraje se zatím dost opatrně, ale nenechme se zmást. Oba týmy mají stále dost sil
40:33
Mžyk se pokusil otočit uprostřed hřiště, ale minul o lokomotivu
40:01
Po dvou hracích částech máme stále nerozhodný stav a už jsme zvědavi, co si pro nás týmy připravili do třetí třetiny, nechci radši říct, že poslední.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině 15:10 ve prospěch Florbal Ústí.
40:00
39:46
Další schovaná střela Kolstrunka, ale Kotula pozorný
39:22
Po dlouhé době se k míčku dostal Havířov a spíše se snaží přečkat zbytek třetiny
38:49
Se střelou Sattlera už měl Kotula více starostí, ale poradil si, tlak Ústí ale stále pokračuje
38:27
Střela Krbce končí na Kotulovi
38:00
Ústí teď školí Havířov v každém směru
37:27
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Adam Stibor, asistoval Viktor Kopecký (4:4).
37:27
Muselo to přijít. Konečně si jedna ze střel našla cestičku za Kotulova záda. Po nádherné souhře se trefuje Stibor a Ústí dále tlačí Havířov
32:06
Krbec teď orazítkoval tyčku, je to obrovský tlak kterým se teď Ústí snaží srovnat skóre
31:16
Střela Horáka z otočky jen orazítkovala břevno Kotulovi branky a zmizela za mantinelem
25:51
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil David Beneš bez asistence (3:4).
20:00
Po první třetině jsme se rozešli smírně 3:3, ale rozhodně bylo na co koukat. Nutno říct že Ústí hraje pohlednější florbal
20:00
Střely na branku po první třetině 12:9 pro Florbal Ústí
20:00
19:13
Peřka se teď zcela sám ocitl před Skalou ale nepřelstil ho
18:49
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil David Beneš, asistoval Pavel Bezděčík (3:3).
18:20
Sattler střílí a na brankovišti doráží Kužel, teď měl Kotula velké štěstí a zasáhl spíše náhodně
17:27
Kopecký teď opět kouzlí a pohrává si s obránci Havířova
16:59
Branku družstva Florbal PEGRES Havířov vstřelil Tomáš Kozlík, asistoval Kamil Peřka (3:2).
16:31
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Mikuláš Krbec z trestného střílení (3:1).
16:31
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Piško družstva Florbal PEGRES Havířov
16:31
Varta teď fauloval Semeráda který byl sám před brankou a s Piškem si Krbec poradil ještě efektněji
15:59
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Mikuláš Krbec z trestného střílení (2:1).
15:59
Brankář Havířova při průniku fauloval Krbce a bylo nařízeno trestné střílení, které s velkým přehledem Krbec proměnil