0:1
2:1
2:1
- : -
branky (asistence): 21:12 Patrik Michalík (Patrik David), 36:25 Marek Čížek (Roman Oborák), 52:39 Petr Kašpar (Bohdan Kopelec), 54:25 Petr Kašpar (Marek Šmída)
branky (asistence): 16:56 Adam Konečný, 35:07 Aleš Pokorný (Lukáš Jalový), 56:59 Aleš Pokorný (Adam Konečný)

Z.F.K. Petrovice - Sokol Brno I EMKOCase Gullivers 4:3
22. Patrik Michalík, 37. Marek Čížek, 53. Petr Kašpar, 55. Petr Kašpar - 17. Adam Konečný, 36. Aleš Pokorný, 57. Aleš Pokorný; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 4:0; využití: 0:2; diváků: 122; zásahy brankářů: Jakub Rataj 14 - Martin Zapletálek 26; po třetinách: 0:1, 2:1, 2:1;
60:00
pokračování komentáře Michala Deuse: ...od počátku prosince. Dostali jsme šanci stát se nejlepším týmem ligy a o to se rozhodně porveme.
60:00
Komentář trenéra hostů Romana Jandy: Na takovýchto sériích je nejhorší, že může postoupit pouze jeden, a že o tom postupu rozhoduje většinou pouze jediný gól, což se dnes stalo. Gratuluji soupeři k postupu. Nám nezbývá nic jinačího, než si teď odpočinout a ještě lépe se připravit do další sezóny. Děkujeme skvělým fanouškům, co přijeli.
60:00
Počet střel na branku ve třetí třetině: 12:6
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Deuse: Po minulém víkendu jsme čelili náročné psychické zkoušce. V samotném zápase jsme museli dvakrát dotahovat a současně jsme čelili i dalším nepříjemným okolnostem. Se vším jsme se porvali jako chlapi, ukázali jsme velký charakter a oddanost bojovat za jakékoliv situace. Myslím, že to byla kvalitní série, ve které jsme byli o něco lepší. Děkujeme soupeři a skvělým divákům za jejich podporu. Postup do finále je odměna za kolektivní výkon, který předvádíme...
60:00
Skvělá divácká kulisa, jak ze strany domácích, tak i početné výpravy hostů vytvořila skvělou atmosféru.
58:50
Na chvilku u míčku domácí a nyní zase hosté v 6 na polovině domácích.
58:00
Volný úder hostů. Hosté v 6.
57:26
Bude to ještě drama.
56:59
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Aleš Pokorný, asistoval Adam Konečný (4:3).
56:59
Hosté snižují, prosazuje se z úhlu Pokorný.
56:12
Vyloučen hráč Lukáš Plonka družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za hra na zemi.
56:12
Plonka v pádu odehrával, vyhodnoceno jako ra na zemi.
56:12
Hosté to zkusí v 6.
54:45
Uvidíme co hosté předvedou po time-outu. Domácí rádi dělají blbosti, když vedou, takže to ještěm ůže být zajímavé.
54:25
Timeout Sokol Brno I EMKOCase Gullivers
54:25
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Petr Kašpar, asistoval Marek Šmída (4:2).
54:25
Domácí odskakují. Po několika střelách, které se různě odrážely se míček odrazil ke Kašparovi a ten propálil Zapletálka.
52:39
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Petr Kašpar, asistoval Bohdan Kopelec (3:2).
52:39
Konečně se domácí prosazují a jdou do vedení. Kašpar si prohodil obránce a překonal Zapletálka.
52:28
Po delší době vystřelili hosté, Dřevěný však pálil mimo.
51:34
Domácí tlačí a tlačí, kromě počátku třetiny jsou lepší, ale gól ne a ne dát.
49:38
Když nedáváte góly, tak je vám prd platné, že máte více míček a více střel...
49:00
Kašpar opět jen do Zapletálka.
47:38
Na druhé straně Pokorný tak dlouho váhal se střelou, až ho obrali o míček.
47:32
Michalík řádně prověřil Zapletálka.
45:47
Početné domácí publikum, což není u nás zrovna obvyklé za chvíli zešílí. Další příspěvek jim nabídl David a to hned dvojnásobný.
45:01
Dalším předpokladem je trefit branku, to se Oborákovi bohužel nepovedlo.
44:01
Nenastřelit nejbližšího hráče je celkem důležitý předpoklad k tomu, abyste mohli skórovat. Domácí hráči si to však příliš neberou k srdci.
43:19
Čížek tvrdě dorážel po Šmídově střele a fauloval Zapletálka.
41:15
Domácí hrají v plném počtu.
40:46
Hosté opět na domácí polovině.
40:32
Domácí na chvíli získali míček a vyhodili mimo svou polovinu.
40:02
Hosét hned po buly na míčku.
40:00
40:00
Počet střel na branku ve druhé třetině: 10:7.
40:00
Hosté ve své přesilovce obsadili domácí polovinu, ale k valné střele se nedostali. Zbývá jim však ještě minuta a čtvrt, tak uvidíme, co předvedou v jjím zbytku ve 3. třetině.
40:00
39:15
Vyloučen hráč Marek Šmída družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání.
38:12
Michalík se při střele zamyslel, zahleděl do storpu haly a tam taky skoro mířila jeho střela.
37:00
V příležitosti i hosté, ale neproměnují.
36:25
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Marek Čížek, asistoval Roman Oborák (2:2).
36:25
Oborák nejdříve zasáhl střelou Zpaletálka, ten vyrazil a pak se míček od Oboráka dostla k Čížkovi, který vyrovnává.
35:07
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Aleš Pokorný, asistoval Lukáš Jalový (1:2).
35:07
Jalový se po výhozu domácích prohnal hřištěm a našel přihrávkou Pokorného vlevo od brnaky domácích, kteýr přesně zakončil. Hosté opět ve vedení.
34:16
K zkaončení se odhodlal Kovařík, ale s tečí domácího beka mimo.
33:52
Vyloučen hráč Patrik Michalík družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:52
Mihcalík tvrdě fauloval Žůrka a po zásluze si jde schladit hlavu.
33:23
Hosté nastěhovaní na polovině domácích
33:13
Bořecký tvrdě dopadl poté co si domácí obránci dělali pořádek v brankovišti.
32:46
Vyloučen hráč Bohdan Kopelec družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za bránění ve hře.
32:46
Hosté mají přesilovku po trochu přísném vlyoučení Kopelce.
31:37
Kašpar zkusil porjít přes tři hráče, což se mu nepovedlo, ale neobešlo se to bez faulu hostů.
30:45
Pokorný doraážející střelu asi Konečného nedokázal míček zvednout a trefil jen Rataje do nohy.
29:27
V poslední minutě až dvou prožívají lepší část utkání hosté. Střelecky však vycházejí na prázdno.
28:39
Vancl se po souboji na půlce sbírá ze hřiště. Schytal to do čelisti, ale kromě bolesti to snad bude ok.
28:35
Daubner to od poloviny našil do tyčky.
27:50
Szweda netrefil odkrytou branku.
27:30
Chvastek backhendem mimo, akorát Dřevěnému jehož holi trefil ji vyrazil z ruky.
25:49
David ve skvělé příležitosti vystřelil nevystřelil, protože mu míček sjel z hole.
24:31
Čížek v samostatném úniku nakonec zkaončuje střelou tečovanou mimo dosah Zapletálka.
23:30
Na druhé straně Michalík trefuje Zpaletálka, DAvid s dorážkou neúspěšný.
23:12
Volný úder hostů na polovině zakončoval střleou Vancl, Rataj kryje nohou.
22:40
Rozehrávka hostů zavchycena Daubnerem a u míčku opět domácí.
22:10
David těsně mimo po přiťuknutí od Friedela.
21:12
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Patrik Michalík, asistoval Patrik David (1:1).
21:12
Ve změti noh a holí před Zapletálkem se dokázal nejlépe zorientovat David s Michalíkem a je vyrovnáno.
20:05
Situaci ze startu první třetiny si na druhé straně střihnul Oborák a dopadlo to stejně jako u Pokorného.
20:00
20:00
Počet střel na branku v první třetině: 8:4.
20:00
19:53
Hosté drželi míček takticky za brnakou, ale Chvastkovi se povedl se Szwedou vybojovat volný úder z rohu.
16:56
Branku družstva Sokol Brno I EMKOCase Gullivers vstřelil Adam Konečný bez asistence (0:1).
16:56
Kopelec zaváhal v rozehrávce a nabídl příležitost Konečnému, který ji využívá a dostává hosty do vedení.
15:22
Od poloviny třetiny jsou na tom lépe domácí mají více šnací, více drží míček, ale střeleckou efektivitu mají nulovou.
14:02
Michalík, Michalík, Friedel. Rychlý sled střel domácích, které však Zapletálke za záda nepustil.
13:43
Tvrdý faul na Kašpara na velkém brnakovišti, volný úder domácích končí po teči vedle.
13:32
Videmanovku od mantinelu vyrazil Rataj ramenem.
12:48
Žůrkova od poloviny tečována mimo domácím hráčem.
12:14
Šmída pěkně vystřelil od poloviny, Kašpar se snažil dorážet. Míček lapil Zapletálek.
11:34
Plonka střílel také nepřesně.
10:06
Volné údery jsou celkme silnou doménou hostů, teď však Jalového střelu zblokovala domácí zeď.
09:29
Friedel s Davidem se snažili dorážet nástřel Šmídy, ale bezúspěšně.
08:08
Lázók se vydal podpořit útok a dostal skvlěou příležitost ke střele od Oboráka, avšak míjí.
07:30
Jalového střelecký pokus od půlky byl takový jalový a končí bez prolbémů v rukách Rataje.
06:53
Šmída předvedl dva dobré obranné zákroky po rozehtávce volného úderu hostů v domácícm rohu.
05:45
Na míčku jsou střídavě oba týmy. Zatím je hra vyrovanná.
04:19
Kašpar v smaostatné akci překombinoval a dostla se příliš blízko Zpaletálkovi a ten chytá.
01:24
žůrek střílel po volném úderu hostů jen do domácího hráče.
00:46
V šanci byli i domácí, ale přihrávku zpoza brájny od Kašpara Oborák nezachytil.
00:05
Hned z buly se dostal ke střele Pokorný, Rataj chytá.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radim Sýkora a Miroslav Tkáč.
00:00
00:00
Line-up hostů Sokol Brno I EMKOCase Gullivers: brankář: Martin Zapletálek; hráči v poli: Lukáš Jalový, Martin Veverka, Aleš Pokorný, Michal Žůrek, Adam Konečný
00:00
Line-up domácích Z.F.K. Petrovice: brankář: Jakub Rataj; hráči v poli: Petr Kašpar, Roman Oborák, Jan Daubner, Marek Čížek, Marek Šmída