4:0
5:2
2:1
- : -
branky (asistence): 12:03 Lucie Řezáčová (Vendula Beránková), 13:07 Petra Malecká (Nikola Hamerníková), 14:47 Petra Šebestová, 15:23 Petra Malecká (Lucie Řezáčová), 26:32 Nikola Hermannová (Michaela Chlebcová), 27:27 Nikola Hamerníková (Lucie Řezáčová), 28:59 Nikola Hermannová, 30:46 Anna Marešová (Petra Šebestová), 33:18 Michaela Chlebcová (Petra Šebestová), 51:56 Kateřina Kovaříková (Nikola Hermannová), 52:52 Lucie Řezáčová (Vendula Beránková)
branky (asistence): 30:13 Veronika Macková (Karolína Šablaturová), 36:23 Barbora Sedláčková (Karolína Šablaturová), 57:13 Karolína Šablaturová (Iveta Wolfová)

Herbadent FK Jižní Město - FBC ČPP Bystroň Group Ostrava 11:3
13. Lucie Řezáčová, 14. Petra Malecká, 15. Petra Šebestová, 16. Petra Malecká, 27. Nikola Hermannová, 28. Nikola Hamerníková, 29. Nikola Hermannová, 31. Anna Marešová, 34. Michaela Chlebcová, 52. Kateřina Kovaříková, 53. Lucie Řezáčová - 31. Veronika Macková, 37. Barbora Sedláčková, 58. Karolína Šablaturová; rozhodčí: Filip Leibl - Jan Strnad; vyloučení: 3:4; využití: 1:2; diváků: 73; zásahy brankářů: Lucie Špačková 16 - Pavla Lišková 37; po třetinách: 4:0, 5:2, 2:1;
60:01
Komentář trenéra domácích JIřího Petra: Dnešní utkání nám sedlo o poznání lépe, ale i tak je stále prostor pro zlepšení. Příští týden nás čeká daleko složitější práce a budeme muset předvést to nejlepší co v nás je, ale právě to naše hráčky posouvá a my se na to těšíme. Díky za utkání a přeji soupeři bezproblémovou cestu domů.
60:00
Střely ve 3. třetině: Herbadent - 12; Ostrava - 8
60:00
Komentář trenéra hostů Lukáše Robenka: Bohužel takhle se play-off nehraje. Spousta individuálních a primitivních chyb. Milión ztracených balónů. Budeme to muset rozhodnout a ukončit doma. Z dnešku si vezmeme co je potřeba a zbytek radši zapomenout. Děkuji za zápas.
60:00
59:00
Herbadent kontroluje míček a stav utkání.
58:05
Řezáčová uekla po mantinelu a v oslabení ohrozila branku Ostravy.
57:13
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Karolína Šablaturová, asistoval Iveta Wolfová (11:3).
56:29
Vyloučen hráč Kateřina Kovaříková družstva Herbadent FK Jižní Město na 2 minuty za nedovolené vrážení.
56:23
Herbadent se dostal v oslabení do přečíslení 2 na 1.
55:50
Šance pro Ostravu snížit skore.
55:33
Vyloučen hráč Ester Janušková družstva Herbadent FK Jižní Město na 2 minuty za sekání.
55:20
Ostrava se nevzdává a bojuje co jí síly stačí.
52:52
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Vendula Beránková (11:2).
52:52
Řezáčová opět nádhernou střelou tahem od mantinelu překonala brankářku Ostravy.
51:56
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Nikola Hermannová (10:2).
51:56
Šikovná střela do odkryté brány.
51:28
Herbadent drží míček a přihrává si kolem organizované obrany soupeře.
50:06
Vyloučen hráč Mariana Polášková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za špatné střídání.
47:00
Ostravská "14" se dostala do úniku, ale sama se vytlačila ze střeleckého úhlu.
46:01
Beránková z pozice obránce označkovala míčkem horní tyč ostravské branky.
44:40
Řezáčová vybombila míček od mantinelu trefila masku ostravské brankářky.
43:02
Vyloučen hráč Barbora Sedláčková družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za sekání.
43:02
Ostrava byla zavřená v obraně a Sedláčková získala míček jen za cenu faulu.
42:02
Řezáčová po výběhu od mantinelu trefila horní tyč.
41:37
Janušková vypálila z osy hřiště, vedle.
40:36
Herbadent rozehrává, dopředu se dostává přihrávkou po mantinelu, Chaloupková střílí nepřesně.
38:30
Ostravačky nevyužily přečíslení 2 na 1, zakončující hráčka předběhla míček.
37:16
Ostrava ožila a tlačí se dodalších akcí.
36:23
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Barbora Sedláčková, asistoval Karolína Šablaturová (9:2).
36:23
Sedláčková z dorážky překonala Špačkovou.
36:01
Janušková vykličkovala z rohu, uvolnila se, ale střelila do obránkyně.
34:32
Herbadent drží míček.
33:18
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Michaela Chlebcová, asistoval Petra Šebestová (9:1).
33:18
Chlebcová zakončila dlouhý tlak šikovnou střelou pod brankářku.
32:43
Herbadent zavřel Ostravu na její polovině.
31:27
Chaloupková zachytila míček na mantinelu, přihrála na střed Šebestové, její střela byla zblokována.
30:46
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Anna Marešová, asistoval Petra Šebestová (8:1).
30:13
Branku družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava vstřelil Veronika Macková, asistoval Karolína Šablaturová (7:1).
29:40
Ostrava si přihrává míček kolem postavené čtveřiče.
29:08
Vyloučen hráč Vanda Šnajberková družstva Herbadent FK Jižní Město na 2 minuty za sekání.
29:08
Herbadent si vyzkouší oslabení.
28:59
Timeout FBC ČPP Bystroň Group Ostrava
28:59
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Nikola Hermannová bez asistence (7:0).
28:59
Hermannová sebrala míček, udělala pár kliček, krátký výběh a zakončila na blížší tyč.
28:24
Herbadent má více chuti hrát a pořádně zatápí hráčkám Ostravy.
27:27
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Nikola Hamerníková, asistoval Lucie Řezáčová (6:0).
27:27
Hamerníková dostala krásnou přihrávku od Řezáčové a v běhu vystřelila pod ruku ostravské brankářky.
26:32
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Nikola Hermannová, asistoval Michaela Chlebcová (5:0).
26:32
Pár vteřinek po přesilovce se konečně prosadila Hermannová
25:56
Tahle přeilovka Herbadentu vypadá lépe, vidíme střelbu, chybí přesnost.
25:24
Hermanová se trefila prudkou střelou jen do horní tyče.
24:29
Vyloučen hráč Karolína Šablaturová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:29
Šablaturová to přehnala s důrazem u mantinelu.
24:16
Ostrava začala napadat, ale hráčky Herbadentu procházejí.
22:00
Hermanová oběhla branku soupeřek a vybídla spoluhráčku kolmou přihrávkou přéd branku.
21:06
Herbadent drží míček a v klidu rozehrává, Ostrava už tak aktivně nenapadá.
18:30
Řezáčová vykličkovala zpoza branky a prověřila pozornost ostravské brankářky.
17:30
Chaloupková byla sama před brankou, netrefila skákající míček.
16:30
Herbadent kontroluje míček a teď ho Ostravě moc nepůjčuje.
15:23
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Petra Malecká, asistoval Lucie Řezáčová (4:0).
15:23
Malecká potáhla pár kroky míček a tahem trefila branku na bližší tyč.
14:47
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Petra Šebestová bez asistence (3:0).
14:47
Šebestová vystřelila od mantinelu, zase krásně po zemi, brankářka Ostravy měla zakrytý výhled a míček zaplul pod ní.
14:06
Ostrava se snaží snížit, ale nepřesnosti v přihrávkách jim to znemožňují.
13:07
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Petra Malecká, asistoval Nikola Hamerníková (2:0).
13:07
Hamerníková vybojovala míček v rohhu a Malecká na dvakrát dostala míček nad ležící brankářku Ostravy.
12:03
12:03
Řezáčová ukázkovým tahem poslala míček od mantinelu po zemi ke vzdálenější tyči
11:03
Přesilovka nevyužita, ale Herbadent pokračuje v tlaku.
10:10
Beránková trefila horní tyč.
09:40
Přesilovka se Herbadentu zatím nedaří a soupeřky šetří čas.
09:03
Vyloučen hráč Kateřina Šromotová družstva FBC ČPP Bystroň Group Ostrava na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
09:03
Nepozornost Ostravy při rozehrávce potrestána.
07:51
Janušková přelstila soupeřku jesličkama. Střela její spoluhráčky mířila příliš vysoko do hrudníku bránící hráčky.
06:21
Nejprve závar před brankou Ostravy, tři střely a všechny zblokované, následně skvělý zákrok Špačkové, která vytěsnila míček rukou.
05:42
Nepříjemná teč před Špačkovou, míček skončil v rohu.
04:00
Herbaden provedl krásnou akci ve třech útočnicích, přihrávka od mantinelu na střed hřiště, střela zblokována.
03:12
Herbadent se snaží aktivně napadat až za brankou soupeřek.
01:40
Ostrava v držení míčku, nadějná rozehrávka končí na hokejkách juniorek Herbadentu.
01:00
U míčku je Herbadent, ale nedaří se přejít do útoku.
00:01
Úvodní vhazování pro Herbadent a Ostrav hend zostra napadá.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Leibl a Jan Strnad.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC ČPP Bystroň Group Ostrava: brankář: Pavla Lišková; hráči v poli: Alena Zuzaníková, Iveta Wolfová, Karolína Šablaturová, Kateřina Šromotová, Barbora Sedláčková
00:00
Line-up domácích Herbadent FK Jižní Město: brankář: Lucie Špačková; hráči v poli: Vendula Beránková, Vanda Šnajberková, Kateřina Kovaříková, Ester Janušková, Petra Šebestová
00:00
Vážení diváci, vítejte u online přenosu 2. kola semifinále vrcholové 1. ligy juniorek. V 1. kole zvítězillo FBC ČPP Bystroň Group Ostrava nad Herbadentem FK Jižní Město 8:5.