0:0
3:1
- : -
FBC Liberec
branky (asistence): 15:17 Martin Zozulák (Přemek Pakosta), 50:56 Martin Zozulák (Přemek Pakosta), 56:39 Ivo Teichman (Přemek Pakosta), 57:43 Přemek Pakosta (Jakub Burian)
FBC Liberec
branky (asistence): 07:34 Jan Baudisch (Jiří Strobach), 52:17 Tomáš Marek (Prokop Ferdan)

Sokol Pardubice - FBC Liberec 4:2
16. Martin Zozulák, 51. Martin Zozulák, 57. Ivo Teichman, 58. Přemek Pakosta - 8. Jan Baudisch, 53. Tomáš Marek; rozhodčí: Pavel Kačer - Ondřej Vašíček; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 340; zásahy brankářů: Jakub Levínský 18 - Vít Vaníček 24; po třetinách: 1:1, 0:0, 3:1;
60:00
Komentář trenéra domácích Milana Koubka: Dnes to nebyl z naší strany herně nejlepší zápas. Ale co nám fungovalo, je morálka mužstva, kterou jsme si dokázali, že když se hraje celých šedesát minut, tak to vede k vítěznému konci. Dnes nás navíc hnali opět fantastičtí diváci, před kterými tenhle zápas nešel prohrát. V týdnu se kvalitně připravíme na rozhodující bitvu a věřím, že tohle vítězství nám pomůže poslední zápas zvládnout.
60:00
Hráči utkání - #15 Martin Zozulák a #9 Radek Valeš.
60:00
Komentář trenéra hostí Jana Krále: Na 2 góly se ve florbale vyhrává velice těžko. Neproměněné šance ve druhé třetině a hloupost na konci třetí třetiny nás stály tento zápas. Za týden si dáme zápas pro velké kluky, který této sérii bude slušet. Děkujeme divákům za skvělou atmosféru.
60:00
Střely ve 3. třetině - 10:9
60:00
Pardubice dokázaly, že tato série ještě nekončí. Stav série dnes srovnali na 3:3.
60:00
58:51
Veselého střela mířila příliš vysoko.
58:23
Kluchovu prudkou střelu z půlky Levínský chytil.
57:49
Liberec zkouší hru bez gólmana.
57:43
Timeout FBC Liberec
57:43
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Přemek Pakosta, asistoval Jakub Burian (4:2).
56:39
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Ivo Teichman, asistoval Přemek Pakosta (3:2).
56:32
Další se super zákroků předvedl Levínský.
56:26
Hosté rozehrávají v rohu za Levínského brankou po vrážení do Marka.
52:45
S Ďopanovou střelou po zemi si Vaníček v klidu poradil.
52:17
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Tomáš Marek, asistoval Prokop Ferdan (2:2).
52:00
Liberci bylo zaveleno ze střídačky, aby vystřídal. Ten však již zašlápl míček k rozehrávce, a tak byl urychleně povolán zpět do hry.
50:56
Branku družstva Sokol Pardubice vstřelil Martin Zozulák, asistoval Přemek Pakosta (2:1).
50:26
Kourek zalehl Valeše a shodili tím několik mantinelů.
48:25
Vaníček vyrazil Oubrechtovu střelu nohami.
48:00
Hosté strefují vnější boční síťku a rázem se do útoku řítí domácí.
46:40
Burian tak dlouho pobíhal s míčkem a bránil si ho, až si ho sám zašlápl na placku.
45:24
Levínský vyrazil Ferdanovu střelu.
44:25
Vaníček zastavil nebezpečnou změť pinkání do míčku před jeho brankou.
39:48
Chvílí před koncem 2. třetiny rozehrávají hosté v rohu za brankou Levínského.
39:07
Hraje se poslední minuta 2. třetiny.
37:22
Už se zdálo, že domácí strefili Vaníčkovu branku, ale byla to jen boční vnější síťka.
36:40
Dnešnímu utkání přihlíží 340 diváků.
35:51
Strobachova střela skončila za mantinely.
34:15
Velkou šanci Pardubic zastavil Vaníček po Němečkově střele po zemi.
33:18
Hosté nyní střílí, co se dá, ale domácí celek zatím odolává.
31:45
Vaníček pěkným zákrokem vyráží další střelu domácích.
29:00
Baudischovu střelu Levínský chytil.
28:02
Hra pozastavena po zranění Kourka, který byl po srážce s protihráčem zasažen do obličeje.
26:07
Gregorovu střelu z otočky Vaníček dobře viděl a zvládl ji vyrazit.
25:00
Hosté v plném počtu. Domácí přesilovky nevyužili.
23:59
Taktéž Burianovu střelu Veselý zachytává a vyvádí míček pryč z jeho obranné poloviny.
23:30
Gregorovu střelu tečoval Veselý mimo ohrožení branky.
22:58
Vyloučen hráč Pavel Hůza družstva FBC Liberec na 2 minuty za sekání.
21:00
Osamocený Gregor byl ve velké šanci, ale Vaníček mu míček odkopl z florbalky před tím, než ho Gregor stačil objet.
20:25
Kourek místo branky nastřeluje pouze Klucha stojícího před nim.
19:36
Levínský zvládl vyrazit Salátovu dorážku.
19:10
Hraje se poslední minuta 1. třetiny.
17:45
Levínský pěkným zákrokem vychytává Markovu střelu.
15:18
Kourek dychtící po dalším gólu rozehrává buly ještě před písknutím rozhodčích.
15:17
13:55
Markovu střelu zblokoval Oubrecht.
12:00
Vaníček při vyrážení míčku ve stoje zároveň pleskl facku Janečkovi.
10:30
Šoltys střílí vysoko nad branku Levínského.
09:50
Domácí rozehrávají na soupeřově polovině po vrážení do Krigovského.
09:05
Domácí tlačili na soupeřovu branku, ale nakonec hosté vyhodili míček mimo nebezpečí na druhou polovinu hřiště.
08:34
Ferdanova střela zblokována Burianem.
07:34
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jan Baudisch, asistoval Jiří Strobach (0:1).
07:34
Skóre dnešního utkání otevírá celek hostů.
06:15
Marek otálel se zpracováním míčku a toho využil Kourek, který se po míčku vrhl zezadu a Pardubice šli poté do přečíslení. Šanci však gólově nevyužili.
03:00
Pakosta se dostal k velké šanci před branku, ale těsně před střelou přišel o míček,
01:31
První střelu dnešního večera si přivlastnil Krigovský. Vaníček ji vyrazil.
00:30
Oba celky vstoupili do zápasu s velkou aktivitou, nebojí se napadání a presování.
00:01
Úvodní buly vyhrává celek domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Kačer a Ondřej Vašíček.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec: brankář: Vít Vaníček; hráči v poli: Matěj Klucho, Tomáš Marek, Lukáš Veselý, Petr Salát, Prokop Ferdan
00:00
Line-up domácích Sokol Pardubice: brankář: Jakub Levínský; hráči v poli: Václav Oubrecht, Dominik Bartoš, Tomáš Dlesk, Petr Němeček, Jan Kourek