2:0
1:1
0:2
- : -
branky (asistence): 01:03 Sára Dvořáčková (Eliška Kuczová), 10:05 Dagmar Dušková (Pavlína Klementová), 16:31 Kristýna Syslová (Pavlína Klementová)
branky (asistence): 17:47 Miroslava Košatková, 33:18 Miroslava Košatková, 37:14 Kristýna Bečvářová

FBC Žďár nad Sázavou - FBC Sokol Písek 3:3
2. Sára Dvořáčková, 11. Dagmar Dušková, 17. Kristýna Syslová - 18. Miroslava Košatková, 34. Miroslava Košatková, 38. Kristýna Bečvářová; rozhodčí: Šárka Dvořáková - Josef Pařízek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 51; zásahy brankářů: Alžběta Hořínková 16 - Eliška Šálková 23; po třetinách: 2:0, 1:1, 0:2;
45:00
Střely na bránu ve III. třetině: domácí: 7, hosté: 4.
45:00
44:59
I přes neskutečně bouřlivou atmosféru, kterou zde vytvořili diváci, Žďár nedokázal skóre navýšit. Nejlepším týmem sezóny se však stává i přes to a získává pohár Florbalové unie.
44:30
Po několika zdařilýh akcích míček končí v rohu domácích. Kdo z toho dokáže vytěžit?
44:00
Zbývá poslední minuta utkání a stav je pořád nerozhodný.
43:50
Syslová junior to zkusila zpoza půlky. Terka je známá svou tvrdou střelou, nenašla ale nikoho, kdo by její snahu završil alespoň menší dorážkou.
42:12
Po válečné poradě poradě uvidíme, co nám Žďár nabídne. Neo to bude Písek, kdo si odnese titul výherce předposledního zápasu sezóny?
42:11
Timeout FBC Žďár nad Sázavou
42:00
Šťastná - Syslová st. drží protihráčky v rohu, kde se odehrála poslední minuta hry. K zakončení hostí se dostala střelkyně dvou prvních gólů, jejíž nynější střela byla zblokována hokejkou jedné z obránkyň.
40:00
Žďár se snaží zuby nehty zvýšit skóre, ale Písek ve třetí hodně zabral a městu na hranicích Moravy a Čech situaci vůbec neulehčuje.
37:14
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Kristýna Bečvářová bez asistence (3:3).
37:14
No a Písek dorovnává! Z úniku ze své půlky dokázala zakončit na druhou stranu brány Kristýna Bečvářová přes golmanku Hořínkovou, jenž stačila pouze zvednout rameno.
37:00
Jihlavská "breakerka" Dušková opět v samostatném úniku, tentokrát jí ale akci zhatila na záda dýchající defensmanka.
35:00
Teď trošku rozvířily písečné duny žďársko-jihlavské juniorky, které se v pásmu hostí pohybovaly dobré dvě minuty v kuse. Žďár by teď potřeboval Písku opět odskočit, aby si zachoval klid a vrátil se zpět ke svojí hře.
33:18
Branku družstva FBC Sokol Písek vstřelil Miroslava Košatková bez asistence (3:2).
33:18
První minuty poslední třetiny se až na pár střel nestalo nic zajímavého. Ve čtvrté minutě si už druhý gól svého týmu připisuje Košatková z podobné situace, jako byla její první branka.
31:00
Hra se přelévá ze strany na stranu, první střelu poslední části zápasu si do bločku úspěchů starší Syslová.
30:00
30:00
Do haly se dostala i vzácná návštěva z Florbalové unie, která přijela předat pohár vítěznému týmu 2. ligy žen. Na vyhlášení si budeme muset počkat do konce utkání.
30:00
Střely na bránu v II. třetině: domácí: 7, hosté: 9.
30:00
28:06
Žďár situaci nedokázal využít, třetina se tedy zřejmě dohraje za stavu 3:1.
26:06
Vyloučen hráč Lucie Vlachová družstva FBC Sokol Písek na 2 minuty za bránění ve hře.
26:06
Přesilovou hru si zahrají fialoví, kteří získali zákrokem na Součkovou početní výhodu.
25:00
Obránkyně Součková se protáhla mezi protihráčkami, aby mohla dát bálon na Syslovou starší, která vpálila dělovku na Dubovou. Golmanka hostí, která si už deset minut drží čisté konto, míček s přehledem uchopila mezi deset prstů.
20:00
Skalová svým passem hledala jednu ze svých spoluhráček, bohužel, tato zásilka příjemce nenašla.
19:00
Na půlce podržela protihráčku kapitánka domácích, která v poslední chvíli nahrála na Limonovou. Ta se s míčkem pustila před branku a nahrála na Klementovou. Pavlína ale zakončit o pár centimetrů nedokázala.
17:48
Zanedlouho na to se Košatková ujímá veškeré zodpovědnosti a propaluje Hořínkovou s bodovým ziskem. Prozatím nejlepší hráčka hostí si tento gól rozhodně zaslouží.
17:47
16:31
Branku družstva FBC Žďár nad Sázavou vstřelil Kristýna Syslová, asistoval Pavlína Klementová (3:0).
16:00
První velkou action druhé třetiny si napíše do záznamu Písek, který se rozhodl Hořínkovou pozlobit rázněji, než v předchozí periodě. Gólově to ale neskončilo. Žďár otáčí a založením Syslová na Růžičkovou, která prodloužila na Klementovou čekající před bránou započaly akci, kterou zužitkovala Syslová.
15:00
15:00
Počet střel v I. třetině: domácí: 12, hosté: 3.
15:00
13:00
Další šanci oddálila Syslová (vybíhající z lavičky) vypíchnutím nahrávky hostů v situaci 2 na 2. Ukončit šance ale musela až Hořínková, která odchytala střelu z půlky.
12:00
Do protiútoků se vehnala Košatková a zůstala tak na Hořínkovou úplně sama. Bětuš ale přečetla "devítku z Písku" a hrudí vyrazila balonek. V zápalu boje byla povalena jednou z obránkyní, ovšem situace nebyla nadále nebezpečná.
10:05
Branku družstva FBC Žďár nad Sázavou vstřelil Dagmar Dušková, asistoval Pavlína Klementová (2:0).
10:05
Klementová vytáhla se sbírky jednu z lepších nahrávek, která přesně našla přebornici samostatných úniků Duškovou. Dáša nezazmatkovala, se střelou si počkala a protáhla míček za záda Dubové.
08:00
Juniorky v akci! Rozmarínová-Boháčková-Kuczová zavařily Dubové, když jí zatlačily až za síťku brány. Přes důkladnou obranu hostí ale skóre nezvýšily.
07:00
Samice Krupková zakročila a vyhmátla nejednu nahrávku hostí za jejich vlastní bránou. Žďár má převahu jak v počtu hráček, tak i momentálně na světelné tabuli.
05:00
"Bazénová" specialistka Součková si v obraně vymotala dvě útočnice a dala tak základní kámen akci, která byla zakončena zákrokem golmanky Dubové.
04:00
Bečvářová z týmu Sokol Písek dlouho držela svůj tým ve výhodě, když držela míček v rohu domácích. Akci do brány ale nezakončila a hra se přesunula zpět k Písku. O pár vteřin déle si na balonek sáhla i golmanka domácích Hořínková, která střelu zelenobílé lapila s přehledem.
03:11
Jihlavské duo Kuczová-Boháčková v akci na jedné straně, na druhé straně hřiště Dvořáčková, která rozdává stromy jako pravý drevosústruhár.
02:30
Košatková ve výjezdu na soupeřovic půlku zastavila o jednu z domácích hráček, pro svůj tým tak vybojovala rozehrávku z půlky.
01:03
Branku družstva FBC Žďár nad Sázavou vstřelil Sára Dvořáčková, asistoval Eliška Kuczová (1:0).
01:03
Šťastná založila akci nahrávkou na Rozmarínovou, která přeposlala balonek na Kuczovou. Bezchybnou nahrávkou nabila Dvořáčkové, pro kterou už nebyl problém dostat svůj tým do vedení.
00:01
Po odloženém začátku můžeme konečně začít. Lépe odstartovali hosté, kteří vyhráli buly, ale Žďár se tlačí na půlku Písku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šárka Dvořáková a Josef Pařízek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Sokol Písek:
00:00
Line-up domácích FBC Žďár nad Sázavou:
00:00
Krásné aprílové ráno, dámy a pánové a všichni ostatní příznivci florbalu. Vítáme Vás u jednoho z posledních zápasů, které se v 2. lize žen letos odehrají. Bohužel, kvůli pozdnímu příjezdu jednoho z rozhodčích, se start odloží, a vy tak můžete i se zpožděním dorazit na sportovní halu ve Žďáře n.S.