3:1
0:2
0:0
- : -
branky (asistence): 01:47 Lada Janošťáková (Kristýna Petržalová), 09:55 Barbora Zahradníková (Daniela Postlová), 14:45 Daniela Postlová (Kristýna Petržalová)
branky (asistence): 01:55 Eliška Kuczová (Daniela Součková), 15:05 Eliška Kuczová (Eliška Rozmarínová), 17:19 Eliška Rozmarínová (Eliška Kuczová)

FBC Štíři Č. Budějovice B - FBC Žďár nad Sázavou 3:3
2. Lada Janošťáková, 10. Barbora Zahradníková, 15. Daniela Postlová - 2. Eliška Kuczová, 16. Eliška Kuczová, 18. Eliška Rozmarínová; rozhodčí: Šárka Dvořáková - Josef Pařízek; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 40; zásahy brankářů: Kristýna Petržalová ? - Alžběta Hořínková ?; po třetinách: 3:1, 0:2, 0:0;
45:00
Střely ve III. třetině: ZR: 14, ČB: 3.
45:00
44:49
Ale nakonec je to Rozmarínová, kdo má na svědomí poslední akci třetiny. Ze smolné rozehrávky hostí uloupila míček a rozběhla se do samostatného úniku. Petržalová si jí bedlivě pohlídala.
44:00
ČB to ještě zkouší kdejakým lobem.
43:26
Štírky oslabení přečkaly a následuje poslední minuta prozatím nerozhodného utkání.
41:27
Přestože nikdo nic neviděl (ani druhý rozhodčí, ani hráči) Zahradníková si v posledních minutách utkání odsedí trest. Přesilovková formace Žďáru vypadá o něco lépe, ale chýbajú nám ty milimetry do brány.
41:26
Vyloučen hráč Barbora Zahradníková družstva FBC Štíři Č. Budějovice B na 2 minuty za bránění ve hře.
38:00
Rozmarínová zneškodnila akci zelených. "ZR nemá koho na dorážku před bránou" konstatuje hlavní pořadatelka hlavní slabinu fialových.
37:00
Opět se Eliška Kuczová rozběhla pro míček, který měl náskok asi 5-ti metrů. Pěknou střelou protáhla Petržalovou.
36:00
Kapitánka Syslová prověřila konstrukci helmy protihráčky.
35:00
Kuczová se ocitla v líhni Štírek, míček jí byl v té bezvýchodné situaci odebrán.
34:00
Všech čtyřicet divokých fanoušků srdečně a vehementně podporuje své favoritky! Děkujeme Šťastným za vytvoření alespoň nějaké zvukové kulisy na hale.
33:00
Růžičková okradla Štírky o balonek na jejich půlce, ale ani po několika dorážkách skore nezvýšila.
32:56
Žďár v plném počtu.
31:00
Těžko říct, pro koho hraje lépe třetí třetina.. Žďár si moc přesilového postavení neužil, ale ve hře 5 na 5 je lepší.
30:57
Pan rozhodčí rozhodl o trestném střílení, které Janošťáková střelou neproměnila. Syslová si tak za sekání odpyká dvě minuty.
30:56
Trestné střílení družstva FBC Štíři Č. Budějovice B neproměnil Lada Janošťáková.
30:56
Vyloučen hráč Tereza Syslová družstva FBC Žďár nad Sázavou na 2 minuty za sekání.
30:30
Krásně se vymotala Syslová a nahrávala na Růžičkovou.
30:01
Začíná poslední třetina posledního utkání. Žďár si po pár sekundách zahraje hned dvě rozehrávky z rohu.
30:00
30:00
Střely ve II. třetině: ZR: 13, ČB: 11.
30:00
29:00
Druhá třetina skončila lépe pro hostující domácí. Dokáže jeden tým skóre navýšit?
28:00
Domácí strážkyně svatyně si vyjela nebezpečně dopředu, ale bezpečně věděla, co dělá.
27:00
Růžičková nejprve vybojovala balonek a pak i zakončovala. Neúspěšně.
26:00
Postlová chtěla i přes obránkyni naslepo dorážet backhandem mezi nohy Hořínkové. Golmanka má ale mezi nohama jistotu.
25:00
Krupková v plné síle do útoku. Na druhé straně jí očekává Syslová st. To se nedá říci o Součkové, která očekává úplně všude, až zde padají dotazy, jaký post to vlastně hraje. Dnes je "Danny the Devil" jednoznačně most valuable player of the game.
24:00
Střela Limonové neskončila v bráně ani po dorážce Duškové. Stav je stále neměnný.
23:00
Jarolímková na Hořínkovou, Hořínková na Šťastnou, Šťastná na pravé křídlo.
22:00
Průhlednou nahrávku vyhmátla Postlová a uzemnila tak naděje Žďáru na zvýšení skóre.
20:00
Součková se vyřítila do útoků, kde si pěkně pohrála s protihráčkami.
19:02
A nyní se vraťme zpět k našemu bohatému moravskému nářečí.
19:01
Žďár is happy today, wetr is gud..e.. they taktik is zkusit šušn. Good wind and I'm happy today.
19:00
Boháčková tries her luck when shoot on a goal.
18:00
Let me tell few words for our international fans. Following minutes will be written in English.
17:19
Branku družstva FBC Žďár nad Sázavou vstřelil Eliška Rozmarínová, asistoval Eliška Kuczová (3:3).
17:19
Juniorky si slova trenérky vzaly k srdci a je to Kuczová, kdo se podílel na všech brankách svého týmu. Tentokrát dlouhým passem nabídla Rozmarínové, která neminula.
16:00
Šťastná střela od šťastné Šťastné. Nekončí v bráně.
15:05
Branku družstva FBC Žďár nad Sázavou vstřelil Eliška Kuczová, asistoval Eliška Rozmarínová (3:2).
15:05
Nejrychlejší gól, který kdy přísedící Simona Pálková viděla! Rozmarínová vyhrála buly a Kuczová zasunula za záda Petržalové.
15:00
15:00
Střely po I. třetině: ČB: 7, ZR: 12.
15:00
14:45
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Daniela Postlová, asistoval Kristýna Petržalová (3:1).
14:00
Žďársko-jihlavská útočnice Kuczová se uvolnila a poslala Petržalové solidní pozdrav. Míček do brány nedoletěl a golmanka si tak mohla díky vyhození připsat druhou asistenci, kterou zužitkovala Postlová. Míček Hořínkové proletěl mezi nohama.
13:00
Brutálně sražená kapitánka Syslová se svíjí v nekonečných bolestech na zemi. Statečně se zvedá a za bouřlivé podpory, nejen fanoušků v hale, se zvedá a zdravá odbíhá na střídačku.
12:00
Hořínková se teď krásně sehrála se svou strážkyní Šťastnou. Bětce míček vypadl z ruky a Kristýnka ho precizně převzala pod svá křídla.
11:00
Věkově nejmladší lajna FBC Žďár se činí, bohužel zatím nevidíme výsledek.
10:00
Budějovice jakoby přivezly jiný tým, než znám. Holky jsou opravdu důrazné v obraně a důkladné v útoku.
09:55
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Barbora Zahradníková, asistoval Daniela Postlová (2:1).
09:55
Nedáš, dostaneš! Ze standardní situace zakončuje Zahradníková a dostává tak svůj tým opět do vedení.
09:00
Nastřelení Zahradníkové z vlastního rohu končí u žďárských. Do brejku se už podruhé dostává Růžičková, která ani s větší rozvahou nedokáže zakončit.
08:00
Ke střele se dostala i druhá z jihlavských juniorek, Kuczová mířila přesně, Petržalová to ale věděla o chlup dříve. Poté, co Šťastná udržela pásmo doráží i Míša Boháčková.
07:00
Dušková končí po srážce s Kašparovou na zemi. Žďár rozehrává na půlce hostí, Boháčková na dorážku před brankou.
06:00
A znovu Hořínková skáče z jednoho rohu brány ke druhému. Se stejným štěstím jako minulou akci.
05:00
Kapitánka domácích skvostně střílí na Petržalovou. Střela bezpečně pokryta.
04:00
Golmanka domácích si teď nechala odkrytý velký kus vlastní branky. Nezalekla se ani před ní stojící Štírky. Pro neměnné skóre si ale musela sáhnout hodně hluboko.
03:00
Budějovice rozhodně nepřijely pro prohru, hrají hodně do těla a o míček se bijí zuby nehty.
01:56
Rychlý sled akcí na obou stranách vyvrcholil nejprve gólem Budějovic, který Hořínková mohla polapit, ovšem její spoluhráčka Kuczová se jí ani ne deset sekund na to rozhodla pomstít a vyrovnala skóre. Pro oba týmy po jednom bodu. Prozatím.
01:55
Branku družstva FBC Žďár nad Sázavou vstřelil Eliška Kuczová, asistoval Daniela Součková (1:1).
01:47
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice B vstřelil Lada Janošťáková, asistoval Kristýna Petržalová (1:0).
01:00
PRVNÍ střelu posledního utkání připisujeme trenérce Šťastné, jež vypálila pár metrů za půlkou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šárka Dvořáková a Josef Pařízek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Žďár nad Sázavou:
00:00
Line-up domácích FBC Štíři Č. Budějovice B:
00:00
Oba týmy zahájily poslední zápas sezóny svými pokřiky. Početnější a podle tabulky i lepší tým je očekávaným vítězem, ale uvidíme, zda se tým z jihu Čech nezalekne žďárské pověsti a dokáže je překonat.