3:2
3:1
- : -
SCC Semily
branky (asistence): 15:53 Ondřej Belák (Vojtěch Mendl), 18:46 Ondřej Belák, 24:42 Lukáš Růžička (Dominik Šollar), 31:19 Vojtěch Mendl (Samuel Fanta), 33:06 Vojtěch Mendl (Ondřej Belák), 37:14 Ondřej Belák
SCC Semily
branky (asistence): 03:59 Matěj Greenwood (Tomáš Navrátil), 13:51 Martin Fišer (Matěj Karpíšek), 17:24 Lukáš Vyhlídko (Tomáš Zeman), 30:11 Martin Fišer (Petr Farský)

FBC Liberec B - SCC Semily 6:4
16. Ondřej Belák, 19. Ondřej Belák, 25. Lukáš Růžička, 32. Vojtěch Mendl, 34. Vojtěch Mendl, 38. Ondřej Belák - 4. Matěj Greenwood, 14. Martin Fišer, 18. Lukáš Vyhlídko, 31. Martin Fišer; rozhodčí: Petr Neumaier - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 14; zásahy brankářů: Adam Ráliš 18 - Tomáš Stříbrný 18; po třetinách: 0:1, 3:2, 3:1;
39:00
37:14
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Ondřej Belák bez asistence (6:4).
35:11
Timeout SCC Semily
35:11
Vyloučen hráč Petr Peuker družstva FBC Liberec B na 2 minuty za sekání.
33:06
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Vojtěch Mendl, asistoval Ondřej Belák (5:4).
31:19
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Vojtěch Mendl, asistoval Samuel Fanta (4:4).
30:11
Branku družstva SCC Semily vstřelil Martin Fišer, asistoval Petr Farský (3:4).
28:29
Vyloučen hráč Ondřej Belák družstva FBC Liberec B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
26:00
26:00
24:42
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Lukáš Růžička, asistoval Dominik Šollar (3:3).
18:46
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Ondřej Belák bez asistence (2:3).
17:24
Branku družstva SCC Semily vstřelil Lukáš Vyhlídko, asistoval Tomáš Zeman (1:3).
15:53
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Ondřej Belák, asistoval Vojtěch Mendl (1:2).
13:51
Branku družstva SCC Semily vstřelil Martin Fišer, asistoval Matěj Karpíšek (0:2).
13:00
13:00
03:59
Branku družstva SCC Semily vstřelil Matěj Greenwood, asistoval Tomáš Navrátil (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Neumaier a Zdeněk Kamínek.
00:00
00:00
Line-up hostů SCC Semily: brankář: Tomáš Stříbrný; hráči v poli: Matěj Greenwood, Tomáš Navrátil, Matěj Karpíšek, Filip Šírek, Martin Fišer
00:00
Line-up domácích FBC Liberec B: brankář: Adam Ráliš; hráči v poli: Kryštof Šaml, Vojtěch Mendl, Petr Peuker, Dominik Šollar, Lukáš Růžička