1:2
1:1
1:4
- : -
branky (asistence): 08:35 Michal Pešek, 25:56 Patrik Nachmüller (Michal Pešek), 32:57 Štěpán Cvekl (Ondřej Cvekl)
branky (asistence): 00:32 Vojtěch Mendl, 08:57 Dominik Šollar (Lukáš Růžička), 18:21 Lukáš Růžička (Kryštof Šaml), 33:54 Kryštof Šaml, 34:41 Lukáš Růžička (Vojtěch Mendl), 35:45 Lukáš Růžička, 38:53 Kryštof Šaml

FBC Vipers Most - FBC Liberec B 3:7
9. Michal Pešek, 26. Patrik Nachmüller, 33. Štěpán Cvekl - 1. Vojtěch Mendl, 9. Dominik Šollar, 19. Lukáš Růžička, 34. Kryštof Šaml, 35. Lukáš Růžička, 36. Lukáš Růžička, 39. Kryštof Šaml; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Pavel Váňa; vyloučení: 2:1; využití: 0:1; diváků: 7; zásahy brankářů: Jakub Jirátko 19 - Adam Ráliš 19; po třetinách: 1:2, 1:1, 1:4;
39:00
38:53
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Kryštof Šaml bez asistence (3:7).
35:45
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Lukáš Růžička bez asistence (3:6).
34:41
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Lukáš Růžička, asistoval Vojtěch Mendl (3:5).
33:54
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Kryštof Šaml bez asistence (3:4).
33:45
Timeout FBC Vipers Most
32:57
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Štěpán Cvekl, asistoval Ondřej Cvekl (3:3).
28:01
Vyloučen hráč Vojtěch Mendl družstva FBC Liberec B na 2 minuty za blokování hokejky.
26:00
26:00
25:56
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Patrik Nachmüller, asistoval Michal Pešek (2:3).
18:21
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Lukáš Růžička, asistoval Kryštof Šaml (1:3).
17:57
Timeout FBC Liberec B
13:00
13:00
10:13
Vyloučen hráč Adam Pelikán družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za sekání.
08:57
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Dominik Šollar, asistoval Lukáš Růžička (1:2).
08:35
Branku družstva FBC Vipers Most vstřelil Michal Pešek bez asistence (1:1).
07:06
Vyloučen hráč Tomáš Barna družstva FBC Vipers Most na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:32
Branku družstva FBC Liberec B vstřelil Vojtěch Mendl bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Pavel Váňa.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec B: brankář: Adam Ráliš; hráči v poli: Vojtěch Mendl, Petr Peuker, Dominik Šollar, Lukáš Růžička, Kryštof Šaml
00:00
Line-up domácích FBC Vipers Most: brankář: Jakub Jirátko; hráči v poli: Tomáš Barna, Matěj Kučerka, Ondřej Cvekl, Martin Horák, Adam Šácha