- : -
SCC Semily
SCC Semily
branky (asistence): 12:59 Tomáš Navrátil (Filip Šírek)
branky (asistence): 00:38 Jiří Czerwenka (Lukáš Marek), 10:34 Lukáš Marek (Pavel Houda), 12:41 Jiří Czerwenka (Tomáš Dytrt), 16:20 Jiří Czerwenka (Lukáš Marek), 16:59 Lukáš Jánský (Petr Šnejdar), 20:12 Jan Kos, 22:18 Jiří Czerwenka (Jan Hruška), 22:52 Michal Miletín (Petr Šnejdar), 33:34 Michal Miletín (Pavel Houda), 36:29 Jan Kos (Petr Šnejdar)

SCC Semily - DDM Dynamo Teplice 1:10
13. Tomáš Navrátil - 1. Jiří Czerwenka, 11. Lukáš Marek, 13. Jiří Czerwenka, 17. Jiří Czerwenka, 17. Lukáš Jánský, 21. Jan Kos, 23. Jiří Czerwenka, 23. Michal Miletín, 34. Michal Miletín, 37. Jan Kos; rozhodčí: Zdeněk Kamínek - Pavel Váňa; vyloučení: 2:4; využití: 1:1; diváků: 57; zásahy brankářů: Tomáš Stříbrný 19 - Ladislav Pavlištík 22; po třetinách: 1:3, 0:5, 0:2;
39:00
36:29
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jan Kos, asistoval Petr Šnejdar (1:10).
33:34
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Michal Miletín, asistoval Pavel Houda (1:9).
30:46
Vyloučen hráč Tomáš Dytrt družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
26:00
26:00
22:52
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Michal Miletín, asistoval Petr Šnejdar (1:8).
22:18
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jiří Czerwenka, asistoval Jan Hruška (1:7).
21:13
Vyloučen hráč Matěj Greenwood družstva SCC Semily na 2 minuty za držení.
20:12
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jan Kos bez asistence (1:6).
19:08
Vyloučen hráč Tomáš Dytrt družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za blokování hokejky.
18:19
Trestné střílení družstva SCC Semily neproměnil Tomáš Zeman.
18:19
Vyloučen hráč Pavel Houda družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za sekání.
16:59
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Lukáš Jánský, asistoval Petr Šnejdar (1:5).
16:20
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jiří Czerwenka, asistoval Lukáš Marek (1:4).
13:00
13:00
12:59
Branku družstva SCC Semily vstřelil Tomáš Navrátil, asistoval Filip Šírek (1:3).
12:41
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Jiří Czerwenka, asistoval Tomáš Dytrt (0:3).
12:22
Vyloučen hráč Jan Hruška družstva DDM Dynamo Teplice na 2 minuty za bránění ve hře.
10:34
Branku družstva DDM Dynamo Teplice vstřelil Lukáš Marek, asistoval Pavel Houda (0:2).
06:47
Vyloučen hráč Matěj Špiroch družstva SCC Semily na 2 minuty za sekání.
00:38
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Zdeněk Kamínek a Pavel Váňa.
00:00
00:00
Line-up hostů DDM Dynamo Teplice: brankář: Ladislav Pavlištík; hráči v poli: Lukáš Jánský, Jiří Czerwenka, Jan Hruška, Jan Kos, Lukáš Marek
00:00
Line-up domácích SCC Semily: brankář: Tomáš Stříbrný; hráči v poli: Tomáš Navrátil, Matěj Karpíšek, Filip Šírek, Martin Fišer, Matěj Greenwood