1:1
1:0
3:1
- : -
branky (asistence): 03:39 Milan Fridrich (Jan Rakušan), 36:19 Jan Rakušan (Tomáš Kucharič), 55:32 Tomáš Kucharič (Milan Fridrich), 55:40 Jakub Procházka (Martin Šindelář), 57:49 Petr Čihal (Martin Šindelář)
branky (asistence): 18:08 Dominik Jansa (Jakub Jirsa), 53:37 Jakub Novák (David Marhan)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC PULLO TRADE Česká Lípa 5:2
4. Milan Fridrich, 37. Jan Rakušan, 56. Tomáš Kucharič, 56. Jakub Procházka, 58. Petr Čihal - 19. Dominik Jansa, 54. Jakub Novák; rozhodčí: Filip Drápal - Jakub Pospíšil; vyloučení: 2 + Jakub Procházka 5 + Tomáš Kucharič 5:2; využití: 0:1; diváků: 587; zásahy brankářů: Jan Hándl 19 - Jan Dvořák 24; po třetinách: 1:1, 1:0, 3:1;
60:00
Pár slov domácího trenéra Šťastníka: "2:0, je před námi ještě dlouhá cesta. Dneska hrál soupeř velmi dobře. Opět děkuji fantastickým divákům."
60:00
Střely ve třetí třetině 9:6, celkově 28:21 a Znojmo zaslouženě vyhrálo obě domácí utkání!! Děkuji Vám za pozornost a hezký zbytek neděle!
60:00
Pár slov trenérky hostů Bartošové: "Dneska od nás předvedený úplně jiný výkon než včera. Byli jsme mnohem aktivnější, mnohem bojovnější, ale bohužel nás pohřbili 2 chyby, které jsme udělali během 7 vteřin a ty rozhodly o tomto zápase. Zbraně neskládáme a těšíme se opět na nádherný florbal v České Lípě. Děkujeme všem fanouškům, kteří nás sem přijeli podpořit a věřím, že si nenechají ujít domácí zápas."
60:00
59:58
Vyloučen hráč Daniel Kněžour družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
59:58
Vyloučen hráč Tomáš Kucharič družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 5 minut za hrubost.
59:08
Vyloučen hráč Jakub Procházka družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 5 minut za hrubost.
59:08
Vyloučen hráč Štěpán Slaný družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa na 2 minuty za držení.
57:49
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Petr Čihal, asistoval Martin Šindelář (5:2).
55:40
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jakub Procházka, asistoval Martin Šindelář (4:2).
55:32
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tomáš Kucharič, asistoval Milan Fridrich (3:2).
55:01
V útoku hosté.
54:26
Na dnešní utkání si našlo cestu 587 diváků!
53:37
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Jakub Novák, asistoval David Marhan (2:2).
53:37
Krásná akce hostů končí ve znojemské svatyni a máme vyrovnáno - 2:2!
53:23
Slaný vyslal tvrdou střelu, kterou chytil Virgl.
51:03
Šindelář s Kucharičem parádně vykombinovali obranu hostů a Šindelář utíkal sám na Dvořáka, který neskutečným zákrokem chytá!!
50:32
S pozdravem od Slaného si poradil Hándl.
48:17
Další tvrdý zákrok na Rakušana, ale opět nepotrestán a znojemská hala se boří.
47:35
Znojmo v kombinaci na vlastní polovině.
46:18
Znojmo je kompletní a hned jak Fridrich naskočil ho tvrdě na mantinel poslal Slaný, který měl inkasovat 2 minuty, ale rozhodčí nařídili pouze standardní situaci!
45:47
Šindelář ukázal, že si nenechá nic líbit a sestřelil Jirsu.
45:23
Hándl kryje Jirsův pokus!
44:48
Slanému ujel míček!
44:18
Vyloučen hráč Milan Fridrich družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za bránění ve hře.
44:02
Jakub Novák přestřelil domácí branku.
43:23
Z brejku udeřila Lípa, která překonala Hándla, ale Milan Fridrich odpálil míček z brankové čáry! Štěstí pro Znojmo!
40:12
Úvodní buly vyhrála Lípa, ale již je bez míčku.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině 9:9, Znojmo bylo mírně aktivnější opět a zaslouženě vede! Zbývá nám poslední dvacetiminutovka.
40:00
39:28
Opět skvělý přesun znojemského čaroděje Hándla!
39:13
Hándl nyní podržel Znojmo!
39:01
Poslední minuta druhé třetiny.
38:48
Skvělou nabídku Fridricha netrefil Rakušan!
38:27
Znojmo nadále v tlaku.
37:19
Míček nebezpečně proskočil znojemským brankovištěm!
37:07
Znojmo se dále tlačí do útoku.
36:19
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Rakušan, asistoval Tomáš Kucharič (2:1).
36:19
Ve Znojmě je zase veselo! Kucharič s Rakušanem se dostali do přečíslení 2 na 1. Kucharič nahrál Rakušanovi a ten pohodlně do prázdné branky dává na 2:1!
35:56
35:00
Tutovka Nováka neproměněna!!!!
34:27
Číhal pouze do hráče!
32:45
Lípa mohla jít do vedení, ovšem proti byl senzační domácí mág Hándl!
32:21
Rakušanovi sjel míček z hole v dobré šanci!
31:31
Šindelář vystihl rozehru, jeho přihrávka poté byla nepřesná.
30:41
Hándl výborně chytá!
29:59
Lípa byla chvíli v útoku, ale o míček přišla útočným faulem.
26:57
Na druhé straně ještě lepší přesun Dvořáka!
23:05
Fridrich vyslal Rakušana, který tváří v tvář nepřekonal Dvořáka!
22:41
Sláma také mimo!
21:38
Procházka prověřil Dvořáka, který byl úspěšný.
20:25
Fridrich v dobré šanci netrefil branku.
20:17
Znojmo vyhrálo úvodní buly.
20:00
20:00
Na střely v první třetině 10:6. Znojmo bylo více aktivnější, ale neproměňovalo dobré šance. Hostům se podařilo srovnat v přesilovce.
20:00
19:24
Výborně se vrátil Fridrich.
19:00
Rozběhla se poslední minuta první třetiny.
18:08
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Dominik Jansa, asistoval Jakub Jirsa (1:1).
18:08
Výborná souhra Lípy končí brankou a přesilovka je využita - 1:1!
17:30
Lípa tlačí Znojmo, které výborně brání!
16:44
Virgl s Číhalem vyvezli, druhý jmenovaný nepříjemně vystřelil a jen o centimetry minul!
16:33
Vyloučen hráč Zdeněk Rada družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.