3:0
2:1
2:1
- : -
branky (asistence): 02:03 Tomáš Kucharič (Jan Rakušan), 06:14 Petr Sláma (Daniel Částek), 13:21 Tomáš Kucharič (Jan Rakušan), 37:25 Jan Rakušan (Milan Fridrich), 39:09 Tomáš Kucharič (Karel Virgl), 56:13 Tomáš Kucharič (Milan Fridrich), 56:59 Jakub Procházka (Petr Čihal)
branky (asistence): 25:04 Radek Matějíček (Vojtěch Legner), 47:44 Dominik Jansa (Drahoslav Pastor)

TJ Znojmo LAUFEN CZ - FBC PULLO TRADE Česká Lípa 7:2
3. Tomáš Kucharič, 7. Petr Sláma, 14. Tomáš Kucharič, 38. Jan Rakušan, 40. Tomáš Kucharič, 57. Tomáš Kucharič, 57. Jakub Procházka - 26. Radek Matějíček, 48. Dominik Jansa; rozhodčí: Radim Sýkora - Miroslav Tkáč; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; diváků: 603; zásahy brankářů: Jan Hándl 20 - Jan Dvořák 28; po třetinách: 3:0, 2:1, 2:1;
60:00
Trenér domácích Šťastník: "1:0, nic víc, nic míň. Hráčům děkuji za dnešní odmakaný zápas, už ale přepínáme na zítra a nesmíme dopustit výpadek koncentrace tak jako s Blackama. Děkuji 600 fantastickým divákům."
60:00
Střely ve třetí třetině 12:7, celkově 34:22! Znojmo zaslouženě sfouklo Lípu a zítra se začíná od nuly! Děkuji za pozornost a pěkný zbytek soboty!
60:00
Trenérka hostů Bartošová: "Bohužel dneska jsme se totálně po....., když jsme ve druhé třetině vyrovnali konečně hru, tak jsme dostali smolný gól, který nás zase posadil na zadek. Aby jsme zítra uspěli, musíme nastoupit úplně jinej tým, který chce hrát, který chce bojovat o extraligu. Takhle se opravdu nebojuje! Děkujeme divákům za fantastickou kulisu."
60:00
58:51
Vyloučen hráč Milan Fridrich družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:00
Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny!
56:59
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jakub Procházka, asistoval Petr Čihal (7:2).
56:59
Do prázdné branky se trefuje Kuba Procházka - 7:2!
56:48
Lípa v šesti!
56:13
Timeout FBC PULLO TRADE Česká Lípa
56:13
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tomáš Kucharič, asistoval Milan Fridrich (6:2).
53:21
Vyloučen hráč Zdeněk Rada družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za nedovolené vrážení.
51:43
Fridrich zblokován.
51:20
Šindelář vyslal nepříjemný pokus!
49:30
Milan Fridrich řekl dvěma hráčům Lípy dobrý den, protáhl si míček mezi nohama a dral se do zakončení.
48:36
Do útoku se hnalo Znojmo, bohužel neúspěšně.
47:44
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Dominik Jansa, asistoval Drahoslav Pastor (5:2).
47:44
Opět takové nemastné neslané plácnutí do míčku a Lípa snižuje na 2:5!
47:24
Dvořák v samostatném úniku vychytal bekhendový blafák Slámy!
46:12
Slaný u mantinelu dohrál loktem Horáka, nepochopitelně se nepíská.
42:35
Fridrich uvolnil Pánka, ten těsně minul!
42:11
Vyloučen hráč Lukáš Mlejnek družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
40:00
Střely ve druhé třetině 8:8, Znojmo opět vyhrálo třetinu a vede již 5:1! Krásný florbal..
40:00
39:09
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tomáš Kucharič, asistoval Karel Virgl (5:1).
39:09
Virgl křížem našel Kuchariče, který kompletuje svůj hattrick - 5:1!
38:21
Jirsa se velmi vztekal u rozhodčího.
37:25
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Jan Rakušan, asistoval Milan Fridrich (4:1).
37:25
Halou zní hlasitě GÓÓÓÓÓÓÓÓÓL!!!! Rakušan se nemýlí a je to 4:1!
34:02
Znojmo hraje v plném počtu! Výborně ubráněná přesilovka!
32:02
Vyloučen hráč Karel Virgl družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
30:27
Znojmo bylo blízko brance! Dvořákovi projel míček mezi nohama, ale pro Znojmo těsně mimo!
26:12
Slaný propadl na polovině a nabídl šanci Číhalovi, který trefil pouze Dvořáka.
25:04
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Radek Matějíček, asistoval Vojtěch Legner (3:1).
25:04
Můžeme hovořit o šťastné trefě Matějíčka, který doslova plácl do míčku, který smolně zapadl za Hándla - 1:3!
20:07
Lípa vyhrála úvodní buly a rozjíždí útok.
20:00
20:00
Neskutečná atmosféra ve Znojmě, kterou tvoří domácí fanoušci a také fanoušci Lípy! Znojmo přestřílelo Lípu 14:7 a zaslouženě vede 3:0!
20:00
19:49
Třetina se spíše dohrává.
19:01
Běží poslední minuta první třetiny.
18:06
Fridricha fantasticky vychytal Dvořák!! Nyní podržel velmi dobrým zákrokem nohou Lípu!
13:21
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tomáš Kucharič, asistoval Jan Rakušan (3:0).
13:21
Krásná přihrávka Rakušana našla hokejku Kuchariče, který do prázdné branky dává na 3:0!
12:30
Fridrich prověřil Dvořáka.
11:50
Šindelář zakouzlil s míčkem.
10:50
Slaný ukazuje, že udržet nervy mu není blízký pojem a vyjadřuje naplno své emoce.
09:46
Výborně Dvořák proti Novákovi!
08:58
Číhal udělal kličku Marhanovi, se kterým vytřel znojemskou palubovku.