1:0
2:1
1:1
- : -
branky (asistence): 18:23 Tomáš Skalitz (Jiří Pecháček), 20:40 Viktor Hocelík (Lukáš Černý), 33:53 Ondřej Kašpárek (Daniel Hulič), 41:32 Tomáš Skalitz (Ondřej Hertl)
branky (asistence): 24:55 Martin Blažek (Lukáš Zrzavý), 49:37 Václav Fučík (Marek Švrkala)

SK Bivoj Litvínov - Spartak Pelhřimov 4:2
19. Tomáš Skalitz, 21. Viktor Hocelík, 34. Ondřej Kašpárek, 42. Tomáš Skalitz - 25. Martin Blažek, 50. Václav Fučík; rozhodčí: František Pangerl - Jiří Šedivý; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 111; zásahy brankářů: Miroslav Holenda 24 - Zbyněk Venkrbec 28; po třetinách: 1:0, 2:1, 1:1;
70:00
Filip Skořepa (SK Bivoj Litvínov) - Dneska jsme si zapinkali, teď půjdeme domů, možná... Děkujeme soupeři za zajímavou sérii, doufám že se diváci bavili až do konce. Pelhřimovu hodně štěstí a dobrou cestu domů.
70:00
Jan Knězů (Spartak Pelhřimov) - V první řadě musíme pogratulovat domácím k záchraně, my máme ještě šanci v baráži. V dnešním utkání a i v celé sérii rozhodla šíře a kvalita kádru. Naše bojovnost na soupeře nestačila a proto si prodlužujeme sezónu. Děkujeme skvělým diváků za atmosféru a našim fandům za neutuchající podporu. Pro záchranu první ligy uděláme maximum.
60:00
Střely na branku ve třetí třetině - 10:11
60:00
Ode mě je to pro dnešek vše, ještě doplníme komentáře trenérů obou celků. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera.
60:00
59:37
Trestné střílení družstva Spartak Pelhřimov neproměnil Václav Fučík.
59:37
Vyloučen hráč Jiří Pecháček družstva SK Bivoj Litvínov na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
58:21
Bivoj zatím odolává tlaku a daří se jim vyhazovat míčky pryč ze svojí poloviny.
57:28
Hosté hrají v šesti!
57:03
Další nebezpečná přihrávka před branku Pelhřimova, nikdo z domácích však nedokázal pořádně trefit míček a skórovat.
56:32
Timeout Spartak Pelhřimov
56:30
Černý přihrával před branku, nikdo z domácích se ale nedostal k míčku včas.
54:37
Jeden z hostů teď nebezpečně přihrával na spoluhráče Zrzavého přímo před branku domácích. Holenda však krásně zasáhl.
53:07
Pelhřimovští jsou hodně pod tlakem a dělají chyby. Často se také dohadují s rozhodčími.
52:01
Hosté se vyloženě tlačí do útoků a nenechají Bivoje si na chvilku odpočinout.
50:02
Hosté v další obrovské šanci, tentokrát ale rozhodčí odpískal postavení hráče v brankovišti.
49:37
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Václav Fučík, asistoval Marek Švrkala (4:2).
49:08
Velmi tvrdý souboj u mantinelu, pořadatelé je museli spojovat zpět dohromady.
48:09
Pitek po akci dva na brankaře trefuje pouze hostujícího gólmana.
47:17
Obrovská šance Pelhřimov, Holenda ale krásně pokryl celou branku a nedal hostům sebemenší šanci proměnit.
46:46
Hosté často faulují a tak se Bivojové stále drží na míčku.
46:12
Domácí ve svém rohu po tvrdém souboji získali míček a mohou jít opět do útoku.
45:02
Pelhřimovští se snaží vytvářet si brejky, Bivojové ale perfektně brání.
43:53
Hocleík přihrával Huličovi před branku hostí, tomu však míček odskočil z hole.
42:03
Charouzek pálil z velmi ostrého úhlu na domácí branku.
41:33
Skalitz hned na začátku třetiny propálil hostujícího brankaře krásnou střelou z levého křídla.
41:32
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil Tomáš Skalitz, asistoval Ondřej Hertl (4:1).
41:11
Charouzek teď mohl pálit do úplně prázdné branky, obrana domácích ho ale stihla zastavit včas.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině - 13:10
40:00
38:03
Pitek pálil ale opět trefil pouze hostujícího brankaře.
37:41
111 fanoušků zde v hale vytváří úžasnou atmosféru.
37:08
Skalitz pálil z první, mířil však vysoko nad branku Pelhřimova.
35:45
Utkání se začíná přiostřovat, Pelhřimov musí dnes vyhrát a tvrdě o výhru bojuje.
34:09
Kašpárek krásně vystihl přihrávku a zastavil tak Pelhřimovský útok.
33:53
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil Ondřej Kašpárek, asistoval Daniel Hulič (3:1).
32:56
Další střela Hocelíka, tentokrát po přihrávce Černého. Trefil ale pouze dobře postaveného brankaře.
32:32
Hocelík po samostatné akci střílí mimo branku hostí.
31:21
Hostující brankář si teď málem míček po střele Křejčího sklepl do vlastní branky, měl štěstí že se těsně vykutálel mimo konstrukci.
29:58
Pelhřimov mu však rozehrávku přerušil a hosté tak mohu jít do útoku.
29:40
Hocelík rozehrává na domácí polovině.
27:48
Hertl se snažil dorážet před brankou hostí po střele Hocelíka, nedostal se však pořádně k míčku.
27:03
Skalitzovi se povedlo propálit míček pod nohou brankaře, ale míček se stočil mimo branku hostí.
25:56
Pelhřimov okamžitě z rozehrávky trestá domácí a snižuje ztrátu.
25:47
Hosté jsou od začátku třetiny jako vyměnění. Více aktivity přeměňují na šance a hrozí domácím.
24:55
Branku družstva Spartak Pelhřimov vstřelil Martin Blažek, asistoval Lukáš Zrzavý (2:1).
24:54
Vyloučen hráč Ondřej Tichý družstva SK Bivoj Litvínov na 2 minuty za bránění ve hře.
23:29
Holenda opět sevřel míček mezi nohama a Bivoj může rozehrát.
22:47
Nebezpečná teč před brankou domácích, vyražená brankařem mimo hřiště.
22:02
Hráči si vyměnili strany, ale vizuálně se útočí pořád na tu samou. Pelhřimov je v druhé třetině zatím v převaze.
21:31
Krásný zásah Holendy zastavil útok Pelhřimova.
20:41
Míček teď vyloženě dotlačila dvojice Hocelík-Černý až do branky. Bivoj navyšuje vedení.
20:40
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil Viktor Hocelík, asistoval Lukáš Černý (2:0).
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině - 9:5
20:00
18:24
Pecháček tvrdě pálil na branku, trefil ale pouze brankaře. Odražený míček parádně trefil Skalitz a domácí vedou 1:0
18:23
Branku družstva SK Bivoj Litvínov vstřelil Tomáš Skalitz, asistoval Jiří Pecháček (1:0).
17:32
Blažek hned z trestné vystartoval do útok, zastavila ho obrana Bivojů.
16:52
Vyloučen hráč Lukáš Zrzavý družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za nesportovní chování.
16:16
Hocelík dorážel před brankou, bohužel pro Bivoj střela šla mimo.
15:19
Vyloučen hráč Martin Blažek družstva Spartak Pelhřimov na 2 minuty za sekání.
14:33
Obrovské šance domácích, Hocelík se dvakrát snažil překonat brankaře a obě šanci skončili neúspěšně.
12:45
Bivojové se sice stále drží u míčku, ale momentálně se jim také moc nedaří vytvořit gólovou šanci.
10:48
Skalitz na Pecháčka, přihrávka se však nepovedla a musí opět začínat od Bivojské branky.
08:43
Teď se ale hosté rychle přesunuli a zahrozili u Bivojské branky, míček ale letěl mimo konstrukci.
08:04
Pelhřimovští mají problém zaútočit, zatím neměli žádnou výraznou šanci.
07:40
Hocelík pálil před brankou hostí, trefil ale pouze brankaře.
07:12
Bivojové sice získali míček, ale byli nuceni se stáhnout zpět na svoji polovinu.
06:53
Rozhodčí přerušil hru, rozehrávat se bude za brankou hostí.
05:46
Domácím se zatím daří udržet si převahu.
04:45
Hulič s Hertlem rozjíždějí další ze svých akcí. Zastavila je však Pelhřimovská obrana.
03:49
Po střele Huliče zazvonila tyčka hostů!
02:54
Domácí a hostující fanouškové svádí souboj v bubnování, zatím co Skuhrovec rozjíždí útočnou akci domácích.
02:02
Černý zastavil útok Pelhřimova a Bivojové mohou jít vpřed.
01:24
Krásný zákrok domácího Holendy po střele hostí.
00:40
Skuhrovec s Hocelíkem zakládali akci, ale hosté jim vypíchli míček a jdou do útoku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou František Pangerl a Jiří Šedivý.
00:00
00:00
Line-up hostů Spartak Pelhřimov: brankář: Zbyněk Venkrbec; hráči v poli: Tomáš Kocián, Václav Fučík, Martin Blažek, Petr Poduška, Ladislav Běhounek
00:00
Line-up domácích SK Bivoj Litvínov: brankář: Miroslav Holenda; hráči v poli: Lukáš Černý, Daniel Hulič, Ondřej Hertl, Viktor Hocelík, Michal Skuhrovec