1:3
4:2
2:3
- : -
branky (asistence): 19:18 Tomáš Fiala (Lukáš Fiala), 20:20 Lukáš Fiala (Tomáš Fiala), 22:44 Tomáš Fiala (Lukáš Fiala), 32:44 Vít Andrle (Ondřej Bejček), 37:19 Petr Pastor (Daniel Jäschke), 41:20 Miloš Šulc (Ondřej Bejček), 41:31 Tomáš Fiala (Lukáš Fiala)
branky (asistence): 08:57 Tomáš Sláma (Jan Fiala), 16:38 Tomáš Vaculík (Tomáš Sláma), 18:21 Tomáš Sláma, 23:40 Šimon Otto, 38:30 Jakub Noha (Walter Schubert), 40:13 Tomáš Vaculík, 45:09 Šimon Otto (Jakub Noha), 59:49 Karel Svatoš (Tomáš Vaculík)

Florbal Chomutov - TJ Sokol Mukařov  7:8
20. Tomáš Fiala, 21. Lukáš Fiala, 23. Tomáš Fiala, 33. Vít Andrle, 38. Petr Pastor, 42. Miloš Šulc, 42. Tomáš Fiala - 9. Tomáš Sláma, 17. Tomáš Vaculík, 19. Tomáš Sláma, 24. Šimon Otto, 39. Jakub Noha, 41. Tomáš Vaculík, 46. Šimon Otto, 60. Karel Svatoš; rozhodčí: David Kytler - Tomáš Sommer; vyloučení: 5:4 + Tomáš Vaculík 10; využití: 0:1; diváků: 581; zásahy brankářů: Karel Šantora 16 - Karel Mrkos 18; po třetinách: 1:3, 4:2, 2:3;
60:00
Poměr střel ve třetí třetině byl 4:12. Sledovali jsme zápas, jen neumím posoudit, jestli řecko-římský nebo volný styl.
60:00
Vyjádření hostující trenéra Marka Chlumského: Téměř 600 diváků táhlo Chomutov dopředu, ale Traverza díky skvělému nasazení dokázala domácí tým zastavit a v poslední minutě vyhrát utkání. Děkuju soupeři, skvělým divákům a hráčům, kteří do toho dali vše.
60:00
59:59
Vyjádření trenéra domácích Martina Bociana: Vyrovnané utkání, dnes nám malý kousek chyběl. Zítra musíme být trochu klidnější a trochu odhodlanější, pak sérii vyrovnáme. Díky soupeři a divákům.
59:49
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Karel Svatoš, asistoval Tomáš Vaculík (7:8).
59:49
Vyloučen hráč Tomáš Vaculík družstva TJ Sokol Mukařov na 10 minut za nesportovní chování.
59:49
Vyloučen hráč Tomáš Vaculík družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za nesportovní chování.
59:41
To už není trapná diskuze, hosté už z toho dělají žvanírnu.
58:37
Teď se vyznamenal brankář hostů. Vyrazil teč, která přišla těsně před jeho brankovištěm.
56:47
A chomutovská kombinace je přerušena dalším ošklivým faulem. V takovém zápřahu tu zdravotní služba byla na posledy na koncertu skupiny Lunetic.
55:44
Vyloučen hráč Stanislav Zbyněk družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za blokování hokejky.
55:44
Kromě faulu teď hostující hráč předvedl plivnutí směrem ke stolku časoměřičů.
53:34
A celá hala skanduje, překvapivě stále slušně.
52:16
Domácí jsou zatím ve třetí třetině biti a přestříleni.
50:21
Další faul na koleno domácího hráče, zřejmě nějaká obscese.
50:09
Další teč domácích končí 15 centimetrů nad brankou.
49:43
Domácí se ubránili. Uvidíme, zda to zvedne jejich sebevědomí nebo narostou provokace hostů.
48:53
A další Šantorův semafor.
48:17
Je symbolické pro dnešní zápas, že domácí hráč musí být na trestné ledován.
47:52
Šantora chytá jasnou šanci.
47:30
Timeout TJ Sokol Mukařov
47:30
Vyloučen hráč Miloš Šulc družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
47:30
A domácí jdou do tří. Nádech, výdech, ...
46:56
Domácí hráč se svíjí po úderu do hlavy a nic...
46:08
Vyloučen hráč Marek Chocholoušek družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
46:08
Obránce hostů naskočí do unikající soupeře a ven jde domácí za oplácení. Vzhledem k tomu, ragbyovému zákroku to snad ani nebylo oplácení zbytečné.
45:09
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Šimon Otto, asistoval Jakub Noha (7:7).
45:09
A občas se v té bramboračce objeví i gól...
44:48
A svůj díl nadávek dostal i rozhodčí.
43:38
Mukařov se urážkami snaží vyprovokovat domácí hráče...
43:03
Chomutov drží míček.
42:01
Tak začátek třetina se nám urval jak splašený vlak. Chomutov se teď snaží vývoj uklidnit.
41:31
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Tomáš Fiala, asistoval Lukáš Fiala (7:6).
41:20
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Miloš Šulc, asistoval Ondřej Bejček (6:6).
40:13
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Tomáš Vaculík bez asistence (5:6).
40:00
40:00
39:59
Poměr střel ve druhé třetině byl 14:5. Chtělo by se napsat, že sledujeme bitvu, ale hostující tým z toho dělá spíš hospodskou rvačku plnou hádek a zákeřností. Toto není reklama na florbal... a je skoro škoda, že je to veřejně přístupné a vidí to malé děti.
38:55
A bojuje se a bojuje...
38:30
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Jakub Noha, asistoval Walter Schubert (5:5).
37:19
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Petr Pastor, asistoval Daniel Jäschke (5:4).
37:19
Vyloučen hráč Petr Pastor družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
37:19
Vyloučen hráč Stanislav Zbyněk družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za hrubost.
37:19
Byli jsme svědky hrubého úmyslného útoku hostů na koleno chomutovského hráče. Když jste z Mukařova, tak vás zřejmě ortézy přitahují.
35:44
Šantora zlikvidoval skvělý individuální průnik.
35:15
A Mukařov zase diskutuje.
34:36
Kopp dodal pravé tyči nový vzorek. Rána jako z děla...
34:33
Chomutov pokračuje v tlaku.
33:44
Chomutov napadla úspěšně až za soupeřovou brankou.
32:44
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Vít Andrle, asistoval Ondřej Bejček (4:4).
32:44
První gól bez Fialů, ale stejná kombinační škola.
32:01
Dvě skvělé střely domácích výborně zlikvidoval hostující brankář.
31:30
Chomutov dlouho a hezky kombinoval, bohužel přišla nepřesná střela.
30:01
Vyloučen hráč Tomáš Sláma družstva TJ Sokol Mukařov na 2 minuty za nesportovní chování.
30:01
A Mukařov diskutuje. Dnes je otázkou, zda hosté budou mít víc slov nebo zblokovaných střel.
29:16
Hostující hráč si zpracoval míč vleže a poté za přihlížení rozhodčích nastřelil tyč.
28:41
Bejček skvěle unikl dvěma faulům a uvolnil Koppa, ten přestřelil.
27:34
Domácí brankář teď vyhazoval se soupeřovo holí pod paží. Dnes zřejmě začala lovecká sezóna na Šantoru...
26:45
Klíma skvěle zastavil brejk hostů, následně měli domácí dvojitou šanci.
25:57
Domácím chyběl v oslabení decimetr ke střele do prázdné.
24:17
Střela o tři metry mimo, následné kopnutí do domácího brankáře a nic...
24:04
Vyloučen hráč Daniel Fokt družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za hrubost.
23:40
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Šimon Otto bez asistence (3:4).
23:40
Tak uznat se dá i gól, když střelec klečí na domácím brankáři...
22:57
Vyloučen hráč Petr Pastor družstva Florbal Chomutov na 2 minuty za sekání.
22:44
22:44
Druhá kombinace do prázdné ve druhé třetině, Fialovi - Mukařov 3:3.
22:27
22 minut se tu ozývá třískot hostujících holí a na trestné je teď domácí hráč...
21:57
Chomutov přitvrdil a hosté reagují fauly a nervozitou. Přináší to tlak domácích a dvě slušné střely.
20:20
Branku družstva Florbal Chomutov vstřelil Lukáš Fiala, asistoval Tomáš Fiala (2:3).
20:20
Báseň domácí první lajny zakončená rýmem Fiala, Fiala...
20:00
20:00
19:59
Poměr střel v první třetině byl 7:7. Sledujeme obrovskou bitvu, hosté jsou přímočařejší a tvrdší.
19:18
19:18
Fialová tinktura na domácí trable.
18:21
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Tomáš Sláma bez asistence (0:3).
18:21
Fokt se ukličkoval na půlce a Slámma si poté vychutnal Šantoru.
17:27
Mukařov tu zřejmě překoná rekord v počtu zblokovaných střel.
16:38
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Tomáš Vaculík, asistoval Tomáš Sláma (0:2).
16:38
Dva, tři metry místa pro Vaculíka a je to o dva.
15:04
Sledujeme boj, rozhodčí to hodně pouští.
14:05
Chomutov chyběla k brejku přesnější přihrávka. Hosté situaci jeden na jednoho řešili nepřesnou střelou ze střední vzdálenosti.
13:48
Fokt neuspěl individuálně mezi dvěma soupeři.
12:57
Hosté brání skvěle a dopředu jsou přímočaří.
11:50
Pastor se dvakrát uvolňoval, pokaždé byl zblokován.
10:48
Když už se Kopp uvolní, soupeřův brankář střelu vidí a vyráží.
10:07
Chomutov se nemůže dostat do kombinace.
08:57
Branku družstva TJ Sokol Mukařov vstřelil Tomáš Sláma, asistoval Jan Fiala (0:1).
08:57
Šulc pustil Slámu podél mantinelu, ten měl dost času seběhnout do střelecké pozice a našel vzdálenější horní roh.
08:25
Hosté teď nahazují z každé pozice, dva jsou neustále před brankou. Připomíná to kanadských hokej 70. let.
07:41
Chyba hostů hodná přípravky přináší domácím jen nastřelenou tyč.
06:52
Kombinační akce první domácí lajny je zastavena položenou holí soupeře těsně před střelou do odkryté branky.
06:16
Chomutov vytáhl napadení, hosté hned chybují.
05:30
Rychlá kombinační akce hostů přinesla první velkou šanci utkání.
04:56
Atmosféra je skvělá!!!
03:55
První slovní výpad hostí vůči rozhodčím...
03:18
Hosté trefují stínujícího spoluhráče.
02:36
Propagační střela hostí z vlastní půlky.
02:30
Zatím dominují obrany.
01:55
Zbrklá přihrávka zhatila hostům brejk tři na dva.
01:50
Mukařov začal s vysoko vytaženým útočníkem, Chomutov se snaží o delší rozehrávku a uvolnění prostoru pro rychlá křídla.
01:06
Oba týmy si vyměnily první střely.
00:14
První faul Mukařova, začíná se ostře.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Kytler a Tomáš Sommer.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Mukařov : brankář: Karel Mrkos; hráči v poli: Tadeáš Drahorád, Tomáš Vaculík, Tomáš Sláma, Karel Svatoš, Lukáš Kášek
00:00
Line-up domácích Florbal Chomutov: brankář: Karel Šantora; hráči v poli: Ondřej Šarša, Lukáš Fiala, Tomáš Fiala, Michal Šnábl, Marek Chocholoušek