5:0
2:1
4:0
- : -
branky (asistence): 03:13 Liana Matěvosova (Lenka Faltusová), 04:59 Anežka Viplerová, 09:12 Liana Matěvosova (Hana Sedmíková), 10:03 Liana Matěvosova (Lenka Faltusová), 15:43 Lenka Faltusová, 31:38 Lenka Faltusová (Liana Matěvosova), 39:47 Adéla Kramperová, 43:09 Lenka Faltusová (Liana Matěvosova), 44:33 Karolína Vachušková (Žaneta Reková), 47:00 Lenka Faltusová (Liana Matěvosova), 48:57 Adéla Kramperová (Petra Brotánková)
branky (asistence): 26:16 Yvona Dostálová (Anna Bachratá)

Únětická 12° Tatran Střešovice - itelligence Bulldogs Brno 11:1
4. Liana Matěvosova, 5. Anežka Viplerová, 10. Liana Matěvosova, 11. Liana Matěvosova, 16. Lenka Faltusová, 32. Lenka Faltusová, 40. Adéla Kramperová, 44. Lenka Faltusová, 45. Karolína Vachušková, 48. Lenka Faltusová, 49. Adéla Kramperová - 27. Yvona Dostálová; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 4:5; využití: 4:0; diváků: 105; zásahy brankářů: Eliška Drbalová 24 - Renata Hořínková 4, Markéta Marková 18; po třetinách: 5:0, 2:1, 4:0;
60:00
Vyjádření trenéra hostí, p. Škubala: Náš výkon byl daleko od hry, kterou jsme se v play-off prezentovali. Na zítřek se připravíme lépe a vrátíme sérii zpět do Prahy. Soupeři děkujeme a přejeme šťastnou cestu do Brna.
60:00
Vyjádření trenéra domácích, p. Vybírala: První polovinu jsme zvládli, ale s našim výkonem nemůžeme být úplně spokojeni, i když dle výsledku to nemusí tak vypadat. Na zítřejší utkání se připravíme a věřím tomu, že sérii ukončíme. Soupeři přeji šťastnou cestu domů a děkuji za pěkné utkání. Děkuji holkám za dnešní výkon a fanouškům za neuvěřitelnou podporu, která byla famózní!
60:00
Střely ve třetí části 14:5.
60:00
59:50
Naopak Tatran se ještě trefuje, ale branka nemůže být pro porušení pravidel uznána.
59:35
Brno se dravě snaží ještě aspoň kosmeticky upravit výsledek ale nedaří se.
58:28
Tečovanou střelu Drbalová vyráží hlavou.
58:03
Štěrbová trefuje jen Drbalovou, navíc její spoluhráčka stála v brankovišti.
57:42
Pěkný blok Sedmíkové proti Dostálové.
57:00
Vyloučen hráč Gabriela Lálová družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za sekání.
56:36
Štěrbová zůstala opuštěná v brankovišti, ale netrefila bránu.
55:52
Štěrbová chtěla backhandem doklepnou balon do sítě, ale Drbalová ji nenechala.
54:34
Povedený zákrok maskou Drbalové proti jinak téměř jistému gólu Detkové.
54:04
Štěrbová trefuje jen Drbalovou.
54:02
Vyloučen hráč Petra Brotánková družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
52:20
Krejčíková trefila jen nohu Drbalové, míček se však nebezpečně odrazil k holím Brněnských, nedokázaly však vystřelit.
50:28
Sekaninová po volném úderu střílí jen do zdi obránkyň.
48:57
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Adéla Kramperová, asistoval Petra Brotánková (11:1).
48:57
I v jiné sestavě Tatran dokázal přesilovku využít, v brankovišti se prosazuje Kramperová.
48:35
Tatran už ani neposílá do hry standardní přesilovkovou formaci.
47:20
Vyloučen hráč Tereza Tomanová družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za zdržování hry.
47:00
Timeout itelligence Bulldogs Brno
47:00
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Lenka Faltusová, asistoval Liana Matěvosova (10:1).
47:00
Matěvosova střílí jen do nohy Markové, potom se ovšem k míči dostala Faltusová a míček doklepla do sítě.
46:18
Sedmíková před odkrytou bránou netrefila střílenou nahrávku od Matěvosove.
45:48
Vyloučen hráč Petra Krejčíková družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
45:38
Pěkná rozehrávka z rohu a střela Vachuškové vedla k dalšímu gólu nebýt sražení od obrany.
44:33
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Karolína Vachušková, asistoval Žaneta Reková (9:1).
44:33
Tatran se znovu rozjel, další gól si připisuje Vachušková.
43:46
Matěvosova běžela sama na Markovou, ale neuspěla.
43:09
43:09
Matěvosove se podařilo dostat do situace dvě na jednu s Faltusovou a tento, dnes nejúspěšnější, útočný pár i s trochou štěstí přidává další gól.
41:12
Drbalová konečky prstů vyráží střelu Tomanové.
40:00
40:00
Střely v druhé části 10:13.
40:00
39:47
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Adéla Kramperová bez asistence (7:1).
39:47
Následnou rozehrávku Brna ale zachytila Kramperová a přidává další gól.
39:42
Válková to skusila střelou od půlky, ale úplně vedle.
39:01
Faltusová se dostávala s míčkem před bránu, ale byla zastavena obranou.
37:59
Nemravové nevyšel samostatný průnik přes střed, ale následný protiútok Tomanové nebyl o nic lepší.
36:38
Tomanová minula bránu.
36:32
Pěkný obraný zákrok Sedmíkové proti Žákové.
36:24
Pokus Vachuškové netrefuje bránu.
34:19
Reková se dostala do rychlého úniku, ale Trnková ji nenechala dobře vystřelit.
33:29
Viplerová vypálila z otočky a chybělo jen málo ke vstřelení další branky.
31:38
31:38
Střelu Matěvosove ještě Marková pěkně vyrazila, ale na dorážku Faltusové byla už krátká.
31:32
Sedmíková trefuje jen vnější konstrukci brány.
31:31
Volný úder ze slibné pozice pro Tatran.
31:09
Marková loktem vyráží těžkou střelu Matěvosove.
30:45
Reková trefuje blok soupeřek.
30:29
Reková nedokázala zpracovat těžkou křižnou nahrávku od Matěvosove.
30:16
Střela Nemravové letěla příliš vysoko.
30:03
Vyloučen hráč Tereza Tomanová družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
29:48
Detková se dostala do nebezpečné pozice, ale střela jí nevyšla dle představ.
28:58
Střelu Žákové vyráží Drbalová.
28:37
Brno vstoupilo do této třetiny mnohem lépe než do první a je Tatranu minimálně rovnoceným, ne-li lepším soupeřem.
27:08
Faltusová se před bránou soupeře dostala k míčku, ale z otočky trefila pouze nohu Markové.
26:16
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Yvona Dostálová, asistoval Anna Bachratá (5:1).
26:16
Tatranskému bloku trestuhodně prošla křižná nahrávka, čehož proti bezmocné Drbalové dokázala využít Dostálová.
25:40
Pěkný střelecký pokus Koláčkové byl sražený mimo bránu.
22:42
Drbalová předvádí neuvěřitelný zákrok, kdy už na zemi dokázala vyrazit zakončení Dostálové.
21:44
Teď chtěla Markovou prověřit Reková, ale střela se jí moc nepovedla.
20:24
Marková si hned po svém nástupu připisuje povedený zákrok hlavou proti Faltusové.
20:01
Střídání brankáře. Nový brankář Markéta Marková družstva itelligence Bulldogs Brno
20:00
20:00
Střely v první části 9:7.
20:00
19:03
Honcová zachytila rozehrávku Tatranu, ale nedokázala přesně zakončit.
18:44
Vyloučen hráč Aneta Koláčková družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
18:24
Vyloučen hráč Liana Matěvosova družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
17:46
Teď si hráčky Brna málem vstřelily vlastní gól, výhoda pokračuje.
17:41
Brno hraje v šesti ve výhodě a bude následovat vyloučení za vzdálenost.
16:18
Sekaninová se po volném úderu dostala ke střele, ale bránu netrefila.
15:43
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Lenka Faltusová bez asistence (5:0).
15:43
Faltusová se dokázala vymotat z rohu a pak už se s přehledem uvolnila a zakončila.
14:15
Koláčková běžela sama na Drbalovou, ale ta ji s asistancí navrátívše Nemravové dokázala zastavit.
13:37
Sedmíková předvedla úspěšný obraný zákrok sama proti dvěma soupeřkám.
12:23
Drbalová si připisuje další zákrok, tentokrát proti střele Ďurišové.
11:22
Tyčka zvonila po střele Detkové a potom míček jestě nebezpečně skákal před bránou, stím už si však obrana Tatranu poradila.
10:03
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Liana Matěvosova, asistoval Lenka Faltusová (4:0).
10:03
Stačilo jen něco málo přes deset minut a Matěvosova další pěknou střelou kompletuje svůj hattrick.
09:12
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Liana Matěvosova, asistoval Hana Sedmíková (3:0).
09:12
Nepovedené nodpálení míčku Brna vedlo k rychlé protiakci domácích a Matěvosova se proti neúplně připravené Hořínkové jednoduše prosadila.
08:08
Vyloučen hráč Kateřina Knotková družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
08:08
Vachušková už chtěla vyslat střelu na bránu, ale Knotková jí v tom faulem zabránila.
07:12
Dostálová trefuje břevno.
06:58
Vachušková se mohla pokusit o rychlý únik, ale raději se rozhodla zpomalit hru a jít střídat.
04:59
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Anežka Viplerová bez asistence (2:0).
04:59
Viplerová se pěkně trefuje ze střední vzdálenosti, čímž navyšuje vedení Střešovic.
04:48
Střela Kramperové sražená mimo.
03:13
03:13
Matěvosove se v oslabení podařilo dostat ke střele, která se štěstím propadla mezi nohama Hořínkové.
02:46
Detková už měla Drbalovou položenou, ale sjel jí míček.
02:13
První čtvrtinu odehrály hráčky Tatranu na míčku, uvidíme, jak to půjde dál.
01:42
Vyloučen hráč Anežka Viplerová družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
00:45
Na druhé straně Drbalová už zasahovat musela, ale nebylo to nic složitého.
00:29
První střela utkání, od Válkové, letěla úplně vedle.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů itelligence Bulldogs Brno: brankář: Renata Hořínková; hráči v poli: Anna Bachratá, Kateřina Honcová, Yvona Dostálová, Hana Štěrbová, Gabriela Ďurišová
00:00
Line-up domácích Únětická 12° Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Andrea Nemravová, Adéla Kramperová, Karolína Vachušková, Žaneta Reková, Anna Válková