2:5
3:3
2:2
- : -
branky (asistence): 04:55 Kateřina Honcová (Hana Štěrbová), 17:52 Aneta Koláčková (Tereza Tomanová), 22:03 Petra Krejčíková (Simona Némethová), 26:07 Yvona Dostálová (Hana Štěrbová), 32:53 Aneta Koláčková (Hana Štěrbová), 45:48 Hana Štěrbová (Aneta Koláčková), 48:16 Petra Krejčíková
branky (asistence): 07:44 Jana Prokšanová (Karolína Vlachová), 13:15 Anna Válková (Andrea Nemravová), 15:02 Anna Válková (Žaneta Reková), 16:36 Lenka Faltusová, 19:48 Lenka Faltusová, 20:39 Karolína Vachušková (Andrea Nemravová), 26:20 Liana Matěvosova (Hana Sedmíková), 38:56 Lenka Faltusová (Liana Matěvosova), 53:07 Lenka Faltusová (Liana Matěvosova), 59:48 Liana Matěvosova (Tereza Humlová)

itelligence Bulldogs Brno - Únětická 12° Tatran Střešovice 7:10
5. Kateřina Honcová, 18. Aneta Koláčková, 23. Petra Krejčíková, 27. Yvona Dostálová, 33. Aneta Koláčková, 46. Hana Štěrbová, 49. Petra Krejčíková - 8. Jana Prokšanová, 14. Anna Válková, 16. Anna Válková, 17. Lenka Faltusová, 20. Lenka Faltusová, 21. Karolína Vachušková, 27. Liana Matěvosova, 39. Lenka Faltusová, 54. Lenka Faltusová, 60. Liana Matěvosova; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 179; zásahy brankářů: Markéta Marková 14 - Eliška Drbalová 17; po třetinách: 2:5, 3:3, 2:2;
60:00
Komentář trenéra hostů: Dnes jsme vyhráli sílou vůle! Soupeřky odehrály skvělý zápas a hodně nás potrápily, Do dalších bojů jim držím palce, protože mají na to, aby byly příští rok v extralize. Děkuji holkám za fantastický výkon a fanouškům za famózní podporu!!! EXTRALIGA je zpět doma na TATRANU a my jdeme slavit! My jsme TATRAN a my se nikdy NEVZDÁVÁME!
60:00
Konec!!! Domácí podlehly hostům 7:10 a ztrácí tak naději na přímý postup do Extraligy žen.
60:00
Komentář trenéra domácích (Roberta Honce): Do zápasu jsme skvěle vstoupili, ale po obdržené brance na 1:1 jsme se pos*ali. Od druhé třetiny jsme si řekli, že takto nechceme sezónu končit a povedlo se nám ve zbytku zápasu Tatran přehrávat. Sérii jsme bohužel neproudloužili, ale herně jsme se připravili na nadcházející baráž - aspoň si za stejné startovné zahrajeme více zápasů :) Soupeři děkujeme za sérii a fanouškům obou celků za vytvoření skvělé atmosféry!
60:00
Střely po 3. třetině: 6:7
60:00
59:48
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Liana Matěvosova, asistoval Tereza Humlová (7:10).
59:48
Matěvosová ukončuje naděje domácích gólem do prázdné!
58:50
Domácí hrají bez brankáře!!
58:43
Domácí se dostaly do přesilovky ale ta záhem končí po faulu Tomanové.
58:36
Vyloučen hráč Tereza Tomanová družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za bránění ve hře.
58:13
Vyloučen hráč Anna Válková družstva Únětická 12° Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
56:28
Standartky jsou dnes u domácích velmi pohledné, jen ten blok z Tatranek ne a ne rozbít!
55:17
Další a další dobré akce na obou stranách!
53:07
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Lenka Faltusová, asistoval Liana Matěvosova (7:9).
53:07
Je to v nás!! Ozývá se ze střídačky Tatranu a asi tam něco bude. Po chybě Sekaninové v rozehrávce Faltusová nekomromisně trestá!
52:15
Pěkná akce Tatranu! Střela, ale jen lízla tyč!
51:47
Další dobrá standartka domácích! Gólmanka si ji ale pohlídala.
50:54
Mohutné podporování domácího publika žene Buldočky k vyrovnání!
49:46
Tatranky teď nezvládají tempo Buldoček a ztrácí jeden míč za druhým.
48:47
Uvidíme jestli timeout hostům pomůže, ale teď nevypadá jejich hra o nic koncentrovanější.
48:16
Timeout Únětická 12° Tatran Střešovice
48:16
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Petra Krejčíková bez asistence (7:8).
48:16
Špatná rozehrávka a je to jen o gól!
48:04
Vytažená obrana domácích dělá velký problém hostům!
46:13
A další šance domácích! Kterou v poslední chvíly ničí hostující obrana.
45:48
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Hana Štěrbová, asistoval Aneta Koláčková (6:8).
45:48
Tomu říkám stát na pravém místě! Koláčková z levého mantinelu nastřeluje Štěrbovou před bránou a ta doráží.
44:06
Střela Sekaninové do bloku a Matěvosová uklidňuje na své polovině.
43:24
Crossovka Dostálové našla sice Úšelovou ale ta zakončuje vysoko nad!
42:32
Koncentrovaná obrana domácích nenechává Tatranky zakončit.
41:40
Holky si nedávají nic zadarmou a po tomhle zápasu napočítají pár pěkných modřin.
40:01
Úvodní buly opět vyhrávají hosté a je vidět, že se snaží dostat do většího tempa než na konci druhé třetiny.
40:00
40:00
Střely na branku po 2. třetině: 9:7
40:00
39:50
Domácí si na konci třetiny vytvořily ještě pár pěkných šancí, ale skóre nezměnily.
38:56
38:56
Trošku sporná situace před branou domácích. Snad celá hala slyšela sekery na obranu domácích, ale rozhodčí nechávají hru běžet a je z toho gól.
36:46
Svělá podpora fanoušků obou týmu! Celkem se jich tu dnes sešlo 179! Děkujeme!
35:10
Domácí mají teď víc ze hry a je to vidět i na počtu střel. Hosté se marně snaží dostat ze své poloviny.
32:53
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Aneta Koláčková, asistoval Hana Štěrbová (5:7).
32:53
Co tu dnes ještě uvidíme! Střela téměř z rohu se unikátním odrazem dostala až do brány!
32:05
Buldočky kombinují okolo brány soupeře jen kdyby to bylo do ní.
31:02
Tvrdý zákrok na Žákovou se snažila oplatit Krejčíková, ale obrana Tatranu jí to nedovolila.
30:29
Štěrbová se snažila usměrnit skákavý míček do branky... vysloužila si aspoň faul v dobré pozici.
28:53
Další skvělý zákrok hlavou od Markové, nebýt jí už je dávno rozhodnuto.
26:36
Tempo je tak vysoké, že nestačím psát online! Nejprve akce Štěrbová-Dostálová, ktere si rozebraly hostující obranu, následně Matěvosová propaluje Markovou střelou nad nohu.
26:20
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Liana Matěvosova, asistoval Hana Sedmíková (4:7).
26:07
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Yvona Dostálová, asistoval Hana Štěrbová (4:6).
23:42
Domácí ve čtyřech. Tatran si zatím nahrává po perimetru, ale nic moc z toho.
23:41
Vyloučen hráč Simona Némethová družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za hrubost.
22:03
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Petra Krejčíková, asistoval Simona Némethová (3:6).
22:03
Krejčíková dostala prostor na středu a svojí klasickou střelou zakončuje za záda Drbalové.
21:11
Buldočky se snaží mít míček víc na svých hokejkách, ale nepřesnosti jim nedovolí dostat se k zakončení.
20:39
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Karolína Vachušková, asistoval Andrea Nemravová (2:6).
20:39
Tatran se toho nebojí, od mantinelu propaluje Vachušková.
20:00
20:00
Střely po 1. třetině: 8:13
20:00
19:48
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Lenka Faltusová bez asistence (2:5).
19:48
Faltusová vykroužila z rohu a vymetá šibenici přes dva hráče... Kdo neviděl neuvěří!
19:31
Hra nahoru a dolů ve vysokém tempu!
17:52
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Aneta Koláčková, asistoval Tereza Tomanová (2:4).
17:52
Průnik Tomanové a přihrávka na Koláčkovou končí gólem!
17:20
Honcová na zemi a nevypadá to dobře. Uvidíme jestli dnes ještě nastoupí...
16:36
Timeout itelligence Bulldogs Brno
16:36
16:36
Oba týmy jsou shodně na míčku jen hosté zakončují do brány!
15:02
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Anna Válková, asistoval Žaneta Reková (1:3).
15:02
A další gól! Marková neviděla vůbec nic a ze standartní situace proměňuje Válková.
13:15
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Anna Válková, asistoval Andrea Nemravová (1:2).
13:15
Žabka Válkové z půlky doskákala až za záda Markové. Nic krásného, ale na to se tady nehraje...
12:09
Tvrdá hra! O tom se přesvědčuje i Faltusová jež končí za mantinelem.
10:47
Hra je vyrovnaná a brankařky musí řešit jednu situaci za druhou...
07:44
Branku družstva Únětická 12° Tatran Střešovice vstřelil Jana Prokšanová, asistoval Karolína Vlachová (1:1).
07:44
Tatran mě chtěl uvést na pravou míru a po pěkné sehrávce před branou střelila gól Prokšanová.
06:20
Tatran gól nijak nerozházel a je stále velmi aktivní jen to zakončení dnes není tak přesné...
04:55
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Kateřina Honcová, asistoval Hana Štěrbová (1:0).
04:55
Štěrbová teď odvrátila gólovku hostů a následný protiútok proměňuje Honcová!
03:31
Honcová ukořistila míček na půlce z následné akce 3na1 ale nebylo nic...
02:35
Buldočky se zatím k bráně soupeře nedostaly zato Tatranky drží míček na svých hokejkách a nebojí se prověřit obranu domácích.
00:53
Hosté mají na svém kontě už dvě dobré akce... je jasné že tempo dnes bude vysoké.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů Únětická 12° Tatran Střešovice: brankář: Eliška Drbalová; hráči v poli: Žaneta Reková, Anna Válková, Andrea Nemravová, Adéla Kramperová, Karolína Vachušková
00:00
Line-up domácích itelligence Bulldogs Brno: brankář: Markéta Marková; hráči v poli: Simona Némethová, Michaela Sekaninová, Eva Úšelová, Michaela Žáková, Petra Krejčíková
00:00
Dobrý den! Vítám Vás na Národním finále 1. Ligy žen! Včera Buldočky odjely z Prahy s 11 góly v síti a dnes si přejí jiný vývoj zápasu... dámy už se rozcvičují a fanoušci obou týmu netrpělivě vyhlíží začátek zápasu.