2:4
3:0
1:1
- : -
branky (asistence): 09:56 Tomáš Daniš (Petr Řezáč), 14:53 Michal Prorok (Petr Řezáč), 31:21 Jakub Labuz, 32:38 Michal Prorok (Petr Skácel), 33:16 Ondřej Chalupa (Petr Skácel), 47:09 Tomáš Daniš (Petr Skácel)
branky (asistence): 05:08 Roman Oborák, 06:02 Petr Kašpar (Marek Šmída), 13:46 Roman Oborák (Jan Daubner), 19:59 Dominik Chvastek (Martin Szweda), 44:33 Petr Kašpar (Marek Šmída)

TJ Slovan Havířov - Z.F.K. Petrovice 6:5
10. Tomáš Daniš, 15. Michal Prorok, 32. Jakub Labuz, 33. Michal Prorok, 34. Ondřej Chalupa, 48. Tomáš Daniš - 6. Roman Oborák, 7. Petr Kašpar, 14. Roman Oborák, 20. Dominik Chvastek, 45. Petr Kašpar; rozhodčí: Petr Števček - Radek Števček; vyloučení: 2:2; využití: 1:1; diváků: 157; zásahy brankářů: Petr Blakala 19 - Martin Janík 12; po třetinách: 2:4, 3:0, 1:1;
60:00
Komentář trenéra hostů Deuse Michala: Není třeba hledat výmluvy, zápas jsme prohráli špatnou druhou třetinou, kdy jsme v hlavě nebyli připraveni na možnost ukončit sérii, dostali jsme branky jako přes kopírák. Na druhou stranu, třetí třetina měla parametry, soupeři jsme skoro nic nedovolili a sami si vytvořili velké šance. Víme, kde je soupeř zranitelný a zítra toho využijeme.
60:00
Střely na branku po 1. třetině. Havířov - Petrovice. 2:8
60:00
Komentář trenéra domácích Petra Skácela: Dnes jsme odehráli velmi špatnou první třetinu a jen s velkým štěstím jsme se dostali zpátky do zápasu a série. Opět jsme se velmi komplikovaně dostávali přes soupeřovu obranu ikdyž jsme si jasně řekli, jak to chceme hrát. Další vyrovnaný zápas, těšíme se na zítřek. Děkujeme výborným fanouškům.
60:00
59:56
Nebezpečná rozehrávka na závěr.
59:16
Petrovice bez brankáře.
59:15
Petrovice mají rozehrávku, ale předtím si ještě berou oddechový čas.
57:45
Kašpar napadá rozehrávající hráče Slovanu.
57:07
Slovan má druhou přesilovou hru.
57:06
Vyloučen hráč Bohdan Kopelec družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za sekání.
56:31
Louda teď zachránil nebezpečnou situaci.
55:08
Louda měl teď pár hezkých, tvrdých střel.
53:51
Kašpar na Oboráka, který přestřeluje.
52:19
Kašpar vyslal tvrdou střelu na Blakalu. Blakala připraven.
51:08
Chalupa se uprostřed hřiště pokoušel objet několik hráčů, byl několikrát seknut, ale rozhodčí nic.
49:53
Hráči Slovanu v plném počtu.
49:17
Posselt znovu zabraňuje střele.
48:25
Posselt se obětoval a zneškodnil střelu Kašpara.
47:53
Druhá přesilová hra pro Petrovice.
47:52
Vyloučen hráč Jiří Gregor družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za hrubost.
47:25
Kozelský zneškodnil střelu Kašpara.
47:10
Daniš výborně navyšuje na 6:5.
47:09
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Tomáš Daniš, asistoval Petr Skácel (6:5).
44:34
Kašpar využil osobní hru Slovanu, oběhl Labuze a z předbrankového prostoru srovnává stav.
44:33
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Petr Kašpar, asistoval Marek Šmída (5:5).
43:45
Michalík střílel z poloviny. Míček hodně přeletěl branku.
43:07
Blakala zpět ve hře.
43:06
Blakala seknut Kašparem. Na hrací ploše je dost krve a je potřeba zásah zdravotníka.
41:44
Skácel na Daniše, kterému střela nesedla.
41:18
Petrovice sportovně vrací míček.
40:05
Hned po buly se Kašpar pokusil vystřelit. Jeho střela minula branku o dobré dva metry.
38:25
Posselt vzduchem na Daniše, který jen těsně netrefuje branku.
37:53
Blakala uklidňuje situaci, kdy chytá nebezpečný míček.
37:15
Louda si obehrál jednoho hráče a běžel na branku. Jeho tvrdá střela se odrazila od obrany.
36:00
David sám před Blakalou nedokázal ani trefit branku.
34:20
Blakala totálně pohřbil Michalíkovu střelu.
33:17
Přesilová hra přinesla úspěch a Slovan se dostává do vedení.
33:16
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Ondřej Chalupa, asistoval Petr Skácel (5:4).
33:00
Slovan hraje svou první přesilovou hru tohoto utkání.
32:44
Trestné střílení družstva TJ Slovan Havířov neproměnil Petr Skácel.
32:44
Vyloučen hráč David Friedel družstva Z.F.K. Petrovice na 2 minuty za blokování hokejky.
32:39
Prorok se dlouze natáhl na míček , který skákalv brankovišti. Vyplatilo se.
32:38
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Prorok, asistoval Petr Skácel (4:4).
31:22
Labuz vypích nahrávku Daubnerovi a výborně přelstil Rataje.
31:21
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jakub Labuz bez asistence (3:4).
30:32
Velice nespravedlivé odpískání, kdy se hráč Petrovic rozbil o Gragora.
29:57
Dlouhé snažení Slovanu neskončilo brankou.
28:30
Louda na Posselta, který šel sám k brance. Jeho útok zastavila obrana Petrovic.
27:38
Kopelec dostal nahrávku z rohu hřiště. Jeho střela se nepovedla a míří na tribuny.
25:48
Kopelec byl natlačen na pořadatelský stolek.
22:30
Posselt na Chalupu, který mohl snížit. Rataj se neskutečně přemístíl a hlavou vytěsnil.
20:28
Kozelský se pokusil vystřelit od mantinelu, střela mu bohužel sjela.
19:59
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Dominik Chvastek, asistoval Martin Szweda (2:4).
19:59
Opravdu nešťastný gól. Slovan dostal branku do šatny.
19:00
Probíhá poslední minuta 1. třetiny.
17:08
Skácel na Proroka, který z první trefuje bránícího hráče.
14:54
Řezáč se zapojil i u druhé branky Slovanu.
14:53
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Michal Prorok, asistoval Petr Řezáč (2:3).
14:35
Slovan teď nějakou chvíli kombinoval na polovině Petrovic.
13:46
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Roman Oborák, asistoval Jan Daubner (1:3).
13:28
Trunkát vyhazuje až na Rataje.
12:47
Blakala v těžké situaci. Vyrazil míček před sebe a nemohl ho chytit.
12:17
Daubner na Šmídu, který z první netrefuje branku. Vymlouvá se na teč.
12:01
Vyloučen hráč Jiří Gregor družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za bránění ve hře.
11:38
Protiakce Slovanu, kdy Chalupa míjí branku o dobrý metr.
11:14
Šmída zkouší střelu z poloviny. Bohužel mimo.
09:57
Daniš po nahrávce od Řezáče snižuje na 1:2
09:56
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Tomáš Daniš, asistoval Petr Řezáč (1:2).
08:32
Slovan se snaži kombinovat, ale zatím bez úspěchu.
06:03
Šmída na Kašpara, který vyjel po mantinelu a střílel na vzdálenější tyč. Tuto šanci proměnil a Petrovice vedou 2:0
06:02
05:09
Petrovice začaly rozehrávat z rohu. Po několika přetočení Oborák zakončuje.
05:08
Branku družstva Z.F.K. Petrovice vstřelil Roman Oborák bez asistence (0:1).
04:00
Gregor na Chalupu, který z první střílí. Rataj připraven.
02:44
Skácel nahazuje před branku na Proroka, který trefuje tyč.
01:40
Petrovice rozhrávají z rohu a vyhazují miíček na polovinu domácích.
00:01
Úvodní buly vyhrál Slovan.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Petr Števček a Radek Števček.
00:00
00:00
Line-up hostů Z.F.K. Petrovice: brankář: Jakub Rataj; hráči v poli: Jan Daubner, Marek Čížek, Marek Šmída, Petr Kašpar, Roman Oborák
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Petr Blakala; hráči v poli: Jakub Labuz, Michal Kozelský, Jiří Gregor, Ondřej Chalupa, Jiří Kroček