1:1
2:1
0:1
0:1
branky (asistence): 06:47 Filip Ullmann (Mikuláš Komárek), 26:14 Marek Beneš (Jiří Kolísko), 34:00 Jan Svoboda (Tomáš Svačinka)
branky (asistence): 05:54 Tomáš Chroust (Josef Pluhař), 25:18 Jakub Gruber (Tomáš Chroust), 56:25 Tomáš Chroust (Petr Novotný), 69:44 Jan Natov (Jiří Curney)

Tatran Střešovice - Technology Florbal MB 3:4p
7. Filip Ullmann, 27. Marek Beneš, 35. Jan Svoboda - 6. Tomáš Chroust, 26. Jakub Gruber, 57. Tomáš Chroust, 70. Jan Natov; rozhodčí: Kamil Sojka - Tomáš Sojka; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 664; zásahy brankářů: Michal Rebro 13 - David Rytych 14; po třetinách: 1:1, 2:1, 0:1, 0:1;
70:00
Komentář trenéra Florbal MB Pazdery: Nehrálo se moc pohledné utkání, ale to se dalo po včerejšku očekávat. Vydřená výhra, dnes jsme ukázali naši morální sílu. Děkujeme naším fanouškům, kteří nás přijeli podpořit, týmu to pomohlo. Děkuji Tatranu za kvalitní sérii, v které hrál velmi dobře a donutil nás předvést to nejlepší. Těšíme se na finále.
70:00
Komentář trenéra Tatranu Střešovice pana Fišera: Po velmi vyrovnanem utkani jsme, bohuzel, prohrali smolnym golem, ktery rozhodl celou serii. Jsme pysni na nase hrace a jejich vykony v celem play-off. Zaroven chceme velmi podekovat vsem fanouskum, kteri nas (nejen dnes) hnali za vitezstvim.
70:00
Střely v prodloužení: Tatran 2, Boleslav 1. Střely celkem: Tatran 18, Boleslav 17.
69:44
69:44
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jan Natov, asistoval Jiří Curney (3:4).
69:44
Boleslav to dokázala. Poráží Tatran v Aréně Sparta 4:3 a představí se 17. dubna na Superfinále.
69:00
Timeout Technology Florbal MB
68:57
Jelínek našel ještě lépe postaveného Natova. Ten trefil blok a druhý pokus končí nad.
67:56
Brautferger sám před Rytychem, ale jeho střela neměla gólové parametry.
66:20
Boleslav většinu prodloužení hraje na balónku. Zatím to ale vypadá, že oba týmy chtějí nájezdy,
63:35
Komárek šikovně tečoval před Rytychem. Teč zamířila mimo branku.
62:16
Benešova střela jen do bloku Zakonova.
61:02
Boleslav hraje trpělivě na balónku. Nechce nic uspěchat.
60:00
60:00
Střely ve třetí třetině: Tatran 5, Boleslav 5.
60:00
59:00
Minuta do konce a Boleslav je na balónku.
56:33
Beneš chtěl odčinit zaváhání, ale Rytych kryje.
56:26
Novotný zkušeně obral Beneše. Boleslavský kapitán si dvakrát vyměnil míček s Chroustem, který kompletuje hattrick.
56:25
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust, asistoval Petr Novotný (3:3).
55:48
Natovovi není dnes přáno. Ze středu trefil jen dobře postaveného Rebra.
54:59
Ullmannovu střelu skvěle vytáhl Rytych rukou.
54:11
Tatran v plném počtu. Atmosféra houstne.
53:31
Natov nadvakrát. Jednou do připraveného bloku, podruhé mimo.
52:12
Kolísko zatáhl za záchrannou brzdu a Boleslav má šanci srovnat stav utkání.
52:11
Vyloučen hráč Jiří Kolísko družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za blokování hokejky.
50:34
Boleslav tlačí. Z ojedinělé šance Brautferger netrefil správně a balónek mu sjel,
49:46
Krzyžankova střela ala Chára netrefila zařízení.
48:17
Kološ střílel a jen těsně minul Rebrovu branku.
46:53
Ullmannova střela se stala pochoutkou Rytycha.
46:33
Natov střílí z dobré pozice nad.
45:11
Novotný našel Chrousta juniora, tomu ale míček uskakuje.
43:57
Domácí Svačinka se drží za koleno. Snad bude v pořádku.
43:29
Boleslav teď zavřela Tatran do hlubokého bloku v obranném pásmu. Střela ale žádná.
41:23
Tlapák jen do náruče Rytycha.
40:21
Komárek v dobré šanci střílí nad.
40:01
664 diváků vidí zahájení třetí třetiny utkání. V ní začíná Tatran v převaze jednoho muže.
40:00
40:00
Střely ve druhé třetině: Tatran 7, Boleslav 5.
40:00
39:36
Boleslav nastřádala cenné vteřinky.
39:01
Vyloučen hráč Jakub Bína družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
37:23
Tempo hry nám lehce opadlo a vidíme mnoho nepřesností na obou stranách.
36:12
Hosté v plném počtu.
35:30
Vítovec dvakrát střílel, dvakrát mimo.
34:13
Jako první si přesilovou hru vyzkouší Tatran.
34:12
Vyloučen hráč Radek Krajcigr družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
34:01
Svačinka do tyče. Jeho střelu dorazil nadvakrát pohotový Svoboda.
34:00
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jan Svoboda, asistoval Tomáš Svačinka (3:2).
32:17
Kološ chytře našel volného Curneyho. Jejich šanci zalehl Rebro.
31:35
Opět skvělý Rebro.
30:55
Tatran byl na balónu, ale nic nevymysleli. Největší šanci měl pak junior Bína, když oba týmy byly již v plném počtu.
28:46
Rozhodčí správně vylučují na obou stranách. Týmy si zkusí variantu čtyři na čtyři.
28:45
Vyloučen hráč Jan Svoboda družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za hrubost.
28:45
Vyloučen hráč Petr Krzyžanek družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za hrubost.
26:22
Hosté nastřelují tyč.
26:15
Stejně jako v první třetině si Tatran přichystal rychlou odpověď na trefu hostů. Beneš skvěle vyhodnotil situaci dva na jednoho a máme zase stav vyrovnaný.
26:14
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Marek Beneš, asistoval Jiří Kolísko (2:2).
25:19
Tom Chroust při chuti, když ze vzduchu trefil lob Grubera.
25:18
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jakub Gruber, asistoval Tomáš Chroust (1:2).
24:40
Zápas se přiostřuje.
23:57
Střídačka Boleslavi si teď jako jeden muž žádá vyloučení, jenže rozhodčí zatím nevylučují.
23:08
Gestem fair play se prezentoval Tatran, který vrací sportvoně míček Boleslavi.
22:40
Domácí Svoboda sám před Rytychem neúspěšný.
22:02
Junior Zakonov vyzkoušel pozornost Rebra.
20:00
Střela do tyčky hráč Tomáš Svačinka družstva Tatran Střešovice .
20:00
20:00
Střely v první třetině: Tatran 4, Mladá Boleslav 6.
20:00
19:58
Mühlfait na konci zadělal na drama. Jeho zaváhání málem gólem do šatny ztrestal Krajcigr.
19:03
Beneš z dobré pozice netrefuje.
17:32
Rytych neměl problém s Komárkovou šancí.
17:02
Gruber vyslal pumelenici jen do Svačinky.
15:58
Pavouk Beneš teď dvakrát sebral míček Jelínkovi.
15:12
Kološovo zaváhání nevyužil Jiří Kolísko.
13:45
Rebro teď Tatran podržel. Chytil střelu Kološe a také dorážku Chrousta.
13:16
Mühlfait našel Brautfergra, ten ale nezakončil dle svých představ.
12:00
Domácí první formace teď hodně zatápěla hostům, ale Rytych zasahovat nemusel.
09:49
Němeček jen do boční sítě.
09:07
Natov ve velké šanci nechal vyniknout Rebra.
08:22
Vítovec zaváhal, ale Krajcigr netrestá.
06:48
Rychlá odpověď Tatranu! Ullmann natáhl u mantinelu a s jeho střelou si Rytych nedokázal poradit.
06:47
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Filip Ullmann, asistoval Mikuláš Komárek (1:1).
05:55
Hosté trestají chybu Tatranu. Pluhař vybídl odchovance Vos Praha, který se nemýlil.
05:54
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Tomáš Chroust, asistoval Josef Pluhař (0:1).
03:35
Závar před domácí brankou hasí Rebro.
02:44
První zákrok si připisuje Rytych po střele Svačinky.
00:42
Chybu Meliše hosté zatím netrestají.
00:01
Úvodní vhazovaní vyhrál pro svůj tým Curney.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Kamil Sojka a Tomáš Sojka.
00:00
00:00
Line-up hostů Technology Florbal MB: brankář: David Rytych; hráči v poli: Jan Jelínek, Petr Kološ, Jiří Curney, Jan Natov, Radek Krajcigr
00:00
Line-up domácích Tatran Střešovice: brankář: Michal Rebro; hráči v poli: Filip Ullmann, Ondřej Vítovec, Marek Deutsch, Mikuláš Komárek, Milan Meliš
00:00
Dobré odpoledne z Arény Sparty. Dnes se před televizními kamerami v šestém zápase představí celky Tatranu Střešovice a Technology Florbal Mladá Boleslav. Ve včerejším utkání si matchball vybojovala Mladá Boleslav. Tatran se tak pokusí sérii ještě vrátit do města automobilů, zatímco Boleslav si chce již dnes zajistit postup do Superfinále.