0:2
1:2
3:2
- : -
branky (asistence): 27:36 Michal Kolář (Jan Dobisík), 41:22 Matěj Petrović, 49:18 Michal Kolář, 51:25 Jan Šobotník
branky (asistence): 09:26 Filip Langer, 13:54 Filip Langer (Ondřej Řezník), 25:04 Adam Tlapák, 35:12 Jan Wojnar (Milan Meliš), 48:02 Filip Langer (Tomáš Váňa), 55:55 Adam Tlapák (Jakub Kolísko)

FbŠ Bohemians DDM Praha 7 - PSN Tatran Střešovice 4:6
28. Michal Kolář, 42. Matěj Petrović, 50. Michal Kolář, 52. Jan Šobotník - 10. Filip Langer, 14. Filip Langer, 26. Adam Tlapák, 36. Jan Wojnar, 49. Filip Langer, 56. Adam Tlapák; rozhodčí: Jiří Dolanský - Vojtěch Sýkora; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 230; zásahy brankářů: Ondřej Kratěk 22, Marek Paleček 9 - Martin Frühbauer 20; po třetinách: 0:2, 1:2, 3:2;
60:00
Komentář trenéra hostů Jiřího Jakoubka: Mistři!!!
60:00
Střely: 14:11
60:00
Komentář trenéra domácích Michala Jedličky: Gratulujeme soupeři k titulu mistra.
60:00
Nejlepšími hráči za domácí hráč č. 98 Krbec a za hosty hráč č. 33 Frühbauer
60:00
Skončil poslední zápas G2 ligy juniorů, mistrem ČR se stává stejně jako loni PSN Tatran Střešovice
60:00
58:33
Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
57:00
Cabejšek nedotáhl svůj tah do gólu.
55:55
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Adam Tlapák, asistoval Jakub Kolísko (4:6).
55:45
Tlapák s Kolískem se přihrávkami na krátko probojovávají k Palečkovi
55:15
Šebek Buršíkovu přihrávku nestihl, protože byl schovaný za hráčem.
51:25
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jan Šobotník bez asistence (4:5).
49:18
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Michal Kolář bez asistence (3:5).
49:18
Kolář má den...obešel několik Tatraňáků a zavěsil
48:02
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Tomáš Váňa (2:5).
46:20
hosté v pěti!
45:30
Netrefa se trefil! Kurellovi mezi nohy
44:30
Míček prokličkoval mezi hosty a Netrefa zasáhl brankáře.
43:55
Vyloučen hráč Jan Wojnar družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
43:37
Čuda pustil Wojnara ke střele, Paleček to jistil.
41:22
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matěj Petrović bez asistence (2:4).
40:30
Šobotník dostal přihrávku před bránu, ale byl schovaný za hráčem.
40:03
Domácí nastpupili do třetiny s novým brankářem.
40:00
40:00
Střely 5:11
40:00
38:16
Domácí sice brání, i když sami do útoku nevyrazí, ale melou z posledního....
35:12
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jan Wojnar, asistoval Milan Meliš (1:4).
35:12
Wojnar z Melišovy přihrávky, rovnou pálí díky dobře připravené hokejce přímo do brány.
34:55
Tatran v plném počtu.
32:51
Vyloučen hráč Tomáš Váňa družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
30:42
Vyloučen hráč Adam Tlapák družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nesportovní chování.
29:50
Krebner z otočky netrefil ani přibližně...
28:29
Netrefa namířil moc vedle.
27:36
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Michal Kolář, asistoval Jan Dobisík (1:3).
27:07
Krebner k vlastnímu překvapení získal míček a projel přes hřiště až ke střele, kterou Frühbauer vyráží špičkou.
26:20
Netrefa dostal přihrávku, ale NETREFIL míček.
25:04
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Adam Tlapák bez asistence (0:3).
21:40
Krebner přehrává na Buršíka před bránu, ale ten nestíhá dobíhat míček.
19:07
Krbec odvrací zkázu v podobě míčku před bránou.
16:37
Netrefa hrdinně zastavuje Langerův pochod k bráně.
13:54
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Ondřej Řezník (0:2).
13:54
Kolář nedoběhl Langera.
13:07
Krebner se točil před bránou a nestihl se točit tak rychle, jak ujížděl míček
11:40
Šobotník nahrává Váňovi na střelu mezi diváky.
11:17
Wojnar si vybojoval míček, ale Krebner ho zastavil.
09:50
Brautferger předvedl pěkný bekhend, který Kratěk ale trochu čekal.
09:26
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Filip Langer bez asistence (0:1).
09:26
Šobotník se s Langerem o míček pral, ale neubránil.
08:45
Meliš prakticky sám před brankářem, který si s míčkem poradil, ještě než z něj Meliš udělal střelu.
07:30
Gärtner zkouší, ale Kašpar míček zastavuje...
06:30
Juha si obhodil hráče o mantinel a probojoval se až k bráně, ale pak ji přeběhl.
05:00
Krebner s Cabejšek v útoku, ale ještě se po včerejším zápase nerozběhali a nestačí předbíhat obránce.
04:41
Meliš měl možnost vystřelit a nestihl mířit přesně.
03:30
Gärtner s Šebkem pohotově zasahují při ohrožení Kraťka.
02:27
I hostující brankář už musel zasáhnout, ale žádné velké nebezpečí od zamotaného Petroviče nehrozilo.
01:03
Tlapák před bránu na Brautfergera, ale ten nestíhá.
00:20
Ondra Kratěk už měl možnost dotknout se míčku
00:01
Úvodní buly pro sebe získává Tatran a stahuje míček na svou půlku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Dolanský a Vojtěch Sýkora.
00:00
00:00
Line-up hostů PSN Tatran Střešovice: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: Jakub Kolísko, Matěj Kurell, Adam Tlapák, Petr Brautferger, Čeněk Kašpar
00:00
Line-up domácích FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Ondřej Kratěk; hráči v poli: Josef Juha, Martin Doležal, Patrik Šebek, Lukáš Netrefa, Daniel Gärtner