3:1
1:1
4:3
- : -
branky (asistence): 12:08 Adam Tlapák (Jakub Kolísko), 16:55 Filip Langer (Jonáš Kůra), 17:21 Petr Brautferger, 33:49 Adam Tlapák (Petr Brautferger), 46:00 Ondřej Řezník (Filip Langer), 50:09 Petr Brautferger, 55:53 Ondřej Němeček (Petr Brautferger), 58:14 Ondřej Sádlo
branky (asistence): 06:26 Jakub Buršík, 35:27 Jakub Buršík (Tomáš Gärtner), 44:53 Josef Juha, 51:06 Patrik Šebek (Michal Kolář), 52:17 Lukáš Netrefa (Patrik Šebek)

PSN Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 8:5
13. Adam Tlapák, 17. Filip Langer, 18. Petr Brautferger, 34. Adam Tlapák, 47. Ondřej Řezník, 51. Petr Brautferger, 56. Ondřej Němeček, 59. Ondřej Sádlo - 7. Jakub Buršík, 36. Jakub Buršík, 45. Josef Juha, 52. Patrik Šebek, 53. Lukáš Netrefa; rozhodčí: Jiří Müller - Matouš Novosad; vyloučení: 3:1; využití: 1:0; diváků: 157; zásahy brankářů: Oskar Blaha 22 - Ondřej Kratěk 20; po třetinách: 3:1, 1:1, 4:3;
60:00
Střely po třetí třetině: Tatran - 9; Bohemians - 10.
60:00
Komentář trenéra domácích p. Jakoubka - Utkání v dobrém tempu, kdy jsme bohužel kupili hodně chyb v naší obranné třetině. Naopak jsme opět ustáli tlak, který s florbalovým zápasem nemá nic společného. Jelikož ctíme fair play, tak nebudeme podávat oznámení na DK skrytě jako naši soupeři po pondělním zápase, ale říkáme to veřejně.
60:00
Komentář trenéra hostí p. Jedličky - Úplně stejné utkání jako v pondělí, když se láme zápas tak zasáhne vyšší moc a naši kluci nejsou schopni vstřelit gól ani z těch nejvyloženějších šancí.
60:00
59:59
Domácí už nepřipouští žádnou změnu skóre a tak si klidně došli pro druhé vítězství ve finálové sérii.
59:15
Vyloučen hráč Matěj Kurell družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
58:59
Krebnerův pokus ze vzduchu letí do rohu hřiště.
58:14
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Sádlo bez asistence (8:5).
58:14
Hráči Bohemians doplatili na hru bez brankáře.
58:00
Timeout FbŠ Bohemians DDM Praha 7
58:00
Po timeoutu je hostujícíc branka stále prázdná.
57:32
Hosté to zkouší bez brankáře se šesti hráči v poli.
55:53
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Němeček, asistoval Petr Brautferger (7:5).
55:53
Němeček se ze středu trefil přesně a zvyšuje stav utkání.
55:08
Vyloučen hráč Josef Juha družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za bránění ve hře.
54:41
Juha fauloval a rozhodčí ponechávají výhodu pro domácí.
53:00
Váňa pěknou střelou provětral Kraťka.
52:17
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Netrefa, asistoval Patrik Šebek (6:5).
52:17
Netrefa se trefil přesně pod ruku Blahy.
51:06
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Patrik Šebek, asistoval Michal Kolář (6:4).
51:06
Šebek se skvěle natáhnul v útočném brankovišti a backhandem zakočil gólově.
50:09
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Petr Brautferger bez asistence (6:3).
50:09
Zato hosté se v obraně flákají a tak mohl Brautferger vstřelit další branku pro domácí.
49:14
Domácí nechtějí připustit změnu skóre v jejich neprospěch a tak brání ze všech sil.
48:21
Blaha skvěle vytěsnil Juhův pokus.
47:39
Krebner se po ostrém souboji drží za obličej a hra se kvůli němu musí přerušit.
47:29
Vyloučen hráč Ondřej Němeček družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za vysoká hokejka.
46:00
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Ondřej Řezník, asistoval Filip Langer (5:3).
46:00
Langer připravil Řezníkovi skvělou příležitost ke skórování a ten ji dokázal proměnit.
44:53
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Josef Juha bez asistence (4:3).
44:53
Juha se nejprve netrefil, ale následnou dorážku už procpal za záda domácího brankáře.
44:15
I Váňova střela z první letí mimo bránu.
43:51
Kůrova střela z první míří těsně vedle.
43:20
Teď jsou u míčku domácí.
42:00
Od zahájení třetí třetiny měli asi více šancí hráči Bohemians.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Tatran - 8; Bohemians - 5.
40:00
38:58
Krebner netrefil křížnou nahrávku na okraj brankoviště.
38:21
Hosté byli už několikrát blízko gólu.
37:23
Hosté mají jedničnou šanci vstřelit kontaktní branku.
37:22
Vyloučen hráč Ondřej Němeček družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za bránění ve hře.
35:27
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík, asistoval Tomáš Gärtner (4:2).
35:27
Buršík se ocitl u míčku na brankovišti a dokázal již po druhé v zápase skórovat pro svůj tým.
33:49
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Adam Tlapák, asistoval Petr Brautferger (4:1).
33:49
Tlapák od půlky zvyšuje stav utkání na 4:1.
31:25
Hosté se tlačí do útoku, ale domácí obrana stíhá všechny jejich pokusy.
29:32
Váňa se skvěle vrátil, ale v následném souboji si pomohl faulem.
27:42
Kratěk vyrazil střelu Váňi.
26:21
Je vidět, že osobní bránění hostí dělá domácím problémy.
25:31
Domácí rozehrávají na vlastní půlce.
23:25
Hostím se stále nedaří udělat něco s dosavadním skóre.
22:35
Brautferger z rychlého přečíslení netrefil bránu.
22:01
Hosté se dostali do zápasu.
20:20
Z Kašparovy rozehrávky se Tatran dostal do soupeřova rohu, kde však o míček přišel.
20:15
Kašpar drží míček za vlastní bránou.
20:00
20:00
Střely po první třetině: Tatran - 10; Bohemians - 12.
20:00
17:21
17:21
Bratferger se rychle otočil kolem tyčky a zasunul míček do brány hostí.
16:55
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Filip Langer, asistoval Jonáš Kůra (2:1).
16:55
Langer tečoval lehký nához od Kůry a Kratěk na něj byl krátký, 2:1.
16:48
Řezník sám před Kraťkěm, hostující brankář byl tentokrát úspěšnější.
16:20
Mühlfait ze středu trefil břevno a následnou dorážku Wojnara pokryl Kratěk.
15:16
Domácí mají hodně šancí, ale nejsou schopni je proměnit.
12:48
Blaha úspěšný proti střele Krebnera.
12:08
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Adam Tlapák, asistoval Jakub Kolísko (1:1).
12:08
Kolísko od mantinelu nahodil míček do brankoviště, kam neběhnul Tlapák a backhandem přehodil Kraťka.
11:25
Krbec zoufale nahodil míček na Blahu, ten byl pozorný tento padáček lapil do svých rukou.
11:04
Domácí obrana dnes funguje na jedničku, hosté se téměř nedostávají na útočnou polovinu.
09:13
Blaha skvělým zákrokem zneškodnil Gärtnerovu střelu.
08:30
Kratěk rukou vytěsnil Němečkovu střelu z bezprostřední blízkosti.
08:14
Hra se přelévá ze strany na stranu.
06:26
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Jakub Buršík bez asistence (0:1).
06:26
Langer na půlce ztratil míček a Buršík následný brejk dokázal proměnit.
05:38
Na druhé straně zazářil Blaha proti střele z úhlu.
05:12
Kratěk si poradil s pokusem Mühlfaita.
04:28
Němeček skvěle odbránil Krebnera.
03:48
Brautfergerovi utekl míček v rohu, tudíž se k rozehrávce dostali hosté.
03:07
Netrefův pokus míří těsně vedle brány.
02:32
Kůra faulován při prúniku po mantinelu.
01:22
Teď se do útoku pustili i hosté, zkušená obrana Tatranu odbránila tento útok.
01:02
Němeček falulovaný při rozehrávce.
00:20
Domácí zahájili zápas rychlým protiútokem, hosté ho však dokázali odvrátit.
00:06
Na úvodním buly úspěšnější Tlapák.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Müller a Matouš Novosad.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Ondřej Kratěk; hráči v poli: Josef Juha, Martin Doležal, Patrik Šebek, Lukáš Netrefa, Daniel Gärtner
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Oskar Blaha; hráči v poli: Jakub Kolísko, Matěj Kurell, Adam Tlapák, Petr Brautferger, Čeněk Kašpar