1:3
2:0
2:2
1:0
branky (asistence): 08:16 Jakub Kolísko (Matěj Kurell), 21:43 Petr Brautferger, 31:12 Milan Meliš (Jan Wojnar), 54:17 Milan Meliš (Ondřej Němeček), 55:06 Jakub Kolísko (Filip Langer), 60:39 Petr Brautferger (Martin Mühlfait)
branky (asistence): 05:17 Lukáš Netrefa (Josef Juha), 16:26 Matyáš Krebner, 17:53 Matyáš Krebner (Jan Dobisík), 50:34 Matyáš Krebner (Jan Dobisík), 57:47 Patrik Šebek (Josef Juha)

PSN Tatran Střešovice - FbŠ Bohemians DDM Praha 7 6:5p
9. Jakub Kolísko, 22. Petr Brautferger, 32. Milan Meliš, 55. Milan Meliš, 56. Jakub Kolísko, 61. Petr Brautferger - 6. Lukáš Netrefa, 17. Matyáš Krebner, 18. Matyáš Krebner, 51. Matyáš Krebner, 58. Patrik Šebek; rozhodčí: Lukáš Čížek - Lukáš Laštovička; vyloučení: 1:2 + Daniel Škoula 10; využití: 2:1; diváků: 175; zásahy brankářů: Martin Frühbauer 17 - Ondřej Kratěk 32; po třetinách: 1:3, 2:0, 2:2, 1:0;
70:00
Střely v prodloužení 1:0.
70:00
Vyjádření trenéra hostí, p. Jedličky: Naprosto ubohej zápas. Absolutně se nám to nepovedlo. Všichni si o našich hráčích mužou myslet svoje. Jestli to bude takhle pokračovat, tak se ani hrát nemusí. Tatran dneska ukázal fair play hru a první vítezstvi si naprosto zaslouží.
70:00
Vyjádření trenéra domácích, p. Jakoubka: Jsem pyšný na svoje kluky, že vydrželi tlak, který v zápase byl, a který tam podle mého názoru nepatří. Dřív jsem si myslel, že jde o neurvalé chování, ale spíše je to už cílená strategie, jak ovlivnit zápas na svoji stranu. Jsem rád, že jsme se po první třetině zvedli a zápas otočili.
60:39
60:39
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Petr Brautferger, asistoval Martin Mühlfait (6:5).
60:39
To bylo rychlé, naprosto nehlídaný Brautferger rozhoduje utkání.
60:00
60:00
Střely ve třetí části 15:6.
60:00
59:59
Ani Mühlfaitův nához přes celé hřiště nerozhodnulo zápas, jde se do prodloužení.
57:47
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Patrik Šebek, asistoval Josef Juha (5:5).
57:47
Bohemians se daří využít schrumáže před bránou Tatranu a vyrovnává.
57:25
Brautferger trefuje tyčku.
55:06
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Filip Langer (5:4).
55:06
A Tatran svou přesilovku rychle využívá, trefuje se Kolísko z podobné pozice jako před ním Meliš.
54:24
Vyloučen hráč Daniel Škoula družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 10 minut za nesportovní chování.
54:21
Vyloučen hráč Daniel Škoula družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za nesportovní chování.
54:21
Jedlička vykázán z lavičky.
54:17
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Ondřej Němeček (4:4).
54:17
Konečně se daří Tatranu prosadit, do odkryté brány se trefuje Meliš.
53:44
Němečkovu střelu Kratěk chytá.
52:46
Vyloučen hráč Jan Dobisík družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 na 2 minuty za držení.
51:55
Kůra střílí, ale jen do boční síťky.
51:10
Netrefa v nebezpečné šanci úplně minul bránu.
50:34
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matyáš Krebner, asistoval Jan Dobisík (3:4).
50:34
První střela na bránu v přesilovce Bohemians, a taky poslední, protože Krebner se znovu trefuje.
48:58
První šanci měl Tatran a to obrovskou, Meliš dokázal podstřelit Kraťka, ale míček minul bránu.
48:41
Vyloučen hráč Matěj Kurell družstva PSN Tatran Střešovice na 2 minuty za hra rukou.
47:53
Kratěk si připisuje další povedený zákrok, proti Kolískovi.
47:23
Ani Řezník Kraťka nedokázal překonat.
47:02
Kůra trefuje jen Kraťka.
46:33
Němeček hledal před bránou Měřičku, ale ten na míček nedosáhnul.
43:25
Mühlfait netrefil skákavou nahrávku vůbec dobře, ale následný protiútok dokázal Meliš zastavit.
42:01
Tlapákův tvrdý pokus po zemi na Kraťka nestačil.
41:25
Wojnarovu střelu tečoval Krebner mimo bránu.
40:00
40:00
Střely ve druhé části 12:5.
40:00
39:48
Němeček se hezky po mantinelu uvolnil, ale nedokázala Kraťka překonat.
38:38
Pěkný Cabejškův pokus si Frühbauer pohlídal.
37:20
Melišova střela těsně vedle brány.
36:23
Cabejškův pokus vyráží Frühbauer maskou.
35:08
Juha teď místo odkryté brány trefil jen Netrefovu hlavu.
34:54
Váňa střílí jen do připraveného Kraťka.
34:03
Měřička se pokoušel o něco podobného, ale byl zablokován.
33:50
Wojnar se pokusil obtočit okolo tyčky, ale míček skončil jen v boční síťce.
33:00
Kurell jen těsně minul bránu.
32:09
Ztečovaná střela nebezpečně skákala před Frühbauerem, ale Langer dokázal míč odpálit do bezpečí.
31:12
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Milan Meliš, asistoval Jan Wojnar (3:3).
31:12
Wojnar i Meliš teď krásně předvedli svůj um na míčku a dostali míček za záda bezmocného Kraťka.
29:56
Řezníkovi v šanci uskočil balonek.
28:57
Wojnarův pokus z otočky, jen do Kraťka.
28:48
Wojnar v obrovské šanci netrefil skákavý míček ideálně a přestřelil.
27:40
Tyčka brány Bohemians!
26:32
Němečkova střela se po zastavení Kraťkem pomalu kutálela k bráně a Měřičkovi chyběli centimetry, aby na ni dosáhnul a dorazil.
23:36
Doležal teď omylem Kraťkovi dost zavařil s původně jednoduchým náhozem, ale nakonec končí míček mimo bránu.
22:49
Langerovu střelu srazil Kratěk mimo bránu.
21:43
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Petr Brautferger bez asistence (2:3).
21:43
Brautferger připravil rozehrávající obranu Bohemians o balon a pak si vychutnal Kraťka.
21:10
Tentokrát Wojnar volil rovnou střelu, ale také neuspěl.
21:02
Mühlfait si nedokázal najít cestu k Wojnarově náhře před bránu.
20:23
Netrefa v rychlém protiútoku netrefil bránu.
17:53
Ke Krebnerovi se šťastně odrazil balonek a tentokrát už svou příležitost backhandovou střelou využil.
17:15
Krebnera ve výběhu z rohu Frühbauer zastavil.
16:26
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Matyáš Krebner z trestného střílení (1:2).
16:26
Frühbauer si na Krebnerovu střelu sice sáhnul, ale přesto skončila v síti.
16:25
Frühbauer posunul bránou, nařízeno trestné střílení.
16:11
Langer v šanci ze středu hřiště přestřeluje.
15:32
Mühlfaitova střela prošla Kraťkovi mezi nohama, ale natolik změnila směr, že netrefila bránu.
13:19
Netrefa sám před Frühbauerem nedosáhl na nahrávku.
11:55
Kratěk vyběhl asi tři metry ven z brankoviště a málem se mu to vymstilo...
11:31
Netrefu v obrovské šanci krásně vychytal Frühbauer.
10:40
Váňa ze špatného úhlu trefuje jen Kraťka.
10:15
Tatran po vyrovnání jasně převzal iniciativu, ale v zakončení se nedaří.
09:06
Němeček z malé vzdálenosti netrefuje bránu.
08:49
Meliš běžel na Kraťka sám, ale Kratěk jeho střelu dokázal vyrazit.
08:16
Branku družstva PSN Tatran Střešovice vstřelil Jakub Kolísko, asistoval Matěj Kurell (1:1).
08:16
Kolísko přesnou střelou k tyčce od mantinelu překonává Kraťka a vyrovnává stav zápasu.
07:39
Po nedorozumnění Tatranské obrany další velká Šance Bohemky, ale Frühbauer situaci nadvakrát zachránil.
05:17
Branku družstva FbŠ Bohemians DDM Praha 7 vstřelil Lukáš Netrefa, asistoval Josef Juha (0:1).
05:17
Netrefa se ze středu přesně trefuje a otevírá skóre.
04:08
Kůrova střela trefuje jen Kraťka.
03:25
Dobisíkův pokus z otočky letěl vedle.
01:15
Oba týmy jsou hned od začátku velmi aktivní, Frühbauer už musel vytáhnout pěkný zákrok.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Čížek a Lukáš Laštovička.
00:00
00:00
Line-up hostů FbŠ Bohemians DDM Praha 7: brankář: Ondřej Kratěk; hráči v poli: Josef Juha, Martin Doležal, Patrik Šebek, Lukáš Netrefa, Daniel Gärtner
00:00
Line-up domácích PSN Tatran Střešovice: brankář: Martin Frühbauer; hráči v poli: Jakub Kolísko, Matěj Kurell, Adam Tlapák, Petr Brautferger, Čeněk Kašpar