0:0
2:2
3:2
- : -
branky (asistence): 15:52 David Musil (Jakub Trmota), 17:25 Radek Hosnedl (Miroslav Neumann), 30:22 Michal Kramoliš (Martin Tomek), 35:25 David Musil (Michal Kramoliš), 43:36 Martin Tomek (Michal Kramoliš)
branky (asistence): 17:25 Matěj Petrović (Ondřej Uchytil), 23:55 Ondřej Novák (Jakub Menhart), 36:25 Nikita Pekny (Jakub Krise), 41:53 Ondřej Novák (Daniel Menhart)

FbK Wildcats Praha - FbŠ Bohemians C 5:4
16. David Musil, 18. Radek Hosnedl, 31. Michal Kramoliš, 36. David Musil, 44. Martin Tomek - 18. Matěj Petrović, 24. Ondřej Novák, 37. Nikita Pekny, 42. Ondřej Novák; rozhodčí: Jan Brejcha - Lukáš Husák; vyloučení: 3:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tomáš Hájek ? - Tomáš Matoušek ?; po třetinách: 0:0, 2:2, 3:2;
44:59
A je dokonáno, kočky rozcupovali Bohémy 5:4 a slaví tak postup se sladkou tečkou na závěr postupové sezóny. Kubánský Klan slaví, že nebude muset v příští sezóně hrát proti běhavým kočičákům ani proti urputným Bohémům. Radost a smutek se mísí.
44:39
Time-Out časopis pauza koncentrace bez brankáře holinkáře. 20 dokonce. Dokáží Bohémové vyrovnat?
43:36
Branku družstva FbK Wildcats Praha vstřelil Martin Tomek, asistoval Michal Kramoliš (5:4).
43:36
Kočky mrouskají štěstím, Bohémové brečí neštěstím. 5:4 mina a čtvrd do konce vážení diváci (Václave).
43:06
Vyrovnávací branka roztála i ledy ve vyhnaství bombera ze Salibandy.
41:53
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Ondřej Novák, asistoval Daniel Menhart (4:4).
41:53
Bohééémians gól jako víno, sladké a s přívlastkem vyrovnání.
39:13
Na hřiště je vidět tvrdá dřina. Bourají se hráči i s mantinely. Vyloučení a velká šance pro Bohémy. Fandí i velká hvězda týmu z exilu ve Finsku Václav Pechman. Zdravíme
39:09
Vyloučen hráč Lukáš Jiran družstva FbK Wildcats Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
36:26
Bo-Bo-Bohémka, Bobošíková, Bobr, Bomba. 4:3
36:25
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Nikita Pekny, asistoval Jakub Krise (4:3).
35:26
Ko-Ko-Kočky... 4:2. Bohém celý vzteklý naskočil na hřiště pravě včas, aby viděl pohromu.
35:25
Branku družstva FbK Wildcats Praha vstřelil David Musil, asistoval Michal Kramoliš (4:2).
34:38
Bohém vzteky vzplál a udeřil hrubě chudáka mantinela. Ten brečel až rozhodčí vyřkl 2 minutový ortel. Ale né kapelu. Bohém následně komentuje každý výrok onoho sudího s nesouhlasným tónem.
33:23
Vyloučen hráč Jakub Krise družstva FbŠ Bohemians C na 2 minuty za nesportovní chování.
32:47
Kočky udeřili tvrdou drápem. Bohémové lítají jako zmatení.
30:22
Branku družstva FbK Wildcats Praha vstřelil Michal Kramoliš, asistoval Martin Tomek (3:2).
30:00
30:00
28:30
Neuvěřitelná smůla zastihla kočičáka, který míjí svatyni Bohémů.
28:08
A je to tady. Vyloučení jedné divoké kočky, která zaryla své drápky do zad Bohéma.
27:54
Vyloučen hráč Ondřej Kulakowski družstva FbK Wildcats Praha na 2 minuty za hrubost.
25:38
Střela jako víno skončila na královně kočičí nory a zachránila tak řtítící se lavinu.
23:55
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Ondřej Novák, asistoval Jakub Menhart (2:2).
23:00
Bohemians se podařilo do roztažené nory Divokých koček zasunout druhý prst. 2:2. No to je zápas jak má být.
20:45
Zápas má strhujcí tempo. Bohemians tlačí do Divokých koček. Avšak ty mají stále ostré drápy a nechtějí svou svatyni lehce zaprodat dotěrným zeleným mužíkům.
20:00
Hvězdný petrovič, Tyč!
17:52
Wildcats jdou znovu do vedení. 2:1. Zápas má svižné tempo.
17:25
Branku družstva FbŠ Bohemians C vstřelil Matěj Petrović, asistoval Ondřej Uchytil (2:1).
17:25
Branku družstva FbK Wildcats Praha vstřelil Radek Hosnedl, asistoval Miroslav Neumann (2:0).
17:01
A je vyrovnáno. Petrovič na desátou dorážku vstřelil branku.
15:59
A pozor, branka! Wildcats tvrdě udeřili a Musil vsítil úvodní branku.
15:52
Branku družstva FbK Wildcats Praha vstřelil David Musil, asistoval Jakub Trmota (1:0).
15:00
15:00
14:59
Po předchozích gólových hodech v první třetině nepadla branka. Těšíme se co týmy předvedou v následujích částech.
14:22
Pavel Šusta zlepšil svojí práci s hoekjkou i na časomíře po předchozích stížnostech. Pokud by se vám zdálo, že potíže přetrvávali napište zprávu na facebook.
09:47
Hra se nám vyostřuje, Bohemka i Wildcats se diví. Přichází první vyloučení po neproměneném nájezdu Menharta. Hra je stále vyrovnaná.
08:49
Vyloučen hráč Martin Skalický družstva FbK Wildcats Praha na 2 minuty za sekání.