0:0
0:2
- : -
branky (asistence): 06:46 Jiří Curney (Jan Natov)
branky (asistence): 08:56 Martin Pražan (Patrik Dóža), 53:45 Tomáš Sýkora (Martin Pražan), 59:17 Patrik Dóža

Technology Florbal MB - FAT PIPE FLORBAL CHODOV 1:3
7. Jiří Curney - 9. Martin Pražan, 54. Tomáš Sýkora, 60. Patrik Dóža; rozhodčí: Petr Černý - Jiří Janoušek; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 11237; zásahy brankářů: Lukáš Bauer 11 - Jan Barák 15; po třetinách: 1:1, 0:0, 0:2;
60:00
Komentář trenéra Chodova Davida Podrháského: V první řadě bych chtěl poděkovat našim klukům a v druhé řadě fanouškům, kteří nás hnali. Pro nás to byl strašně těžký zápas, Boleslav je skvělý tým, což potvrzoval celou sezónu. Nám se ještě během zápasu někteří hráči vyřadili a museli jsme to oddřít v deseti, jedenácti lidech a museli jsme tomu přizpůsobit taktiku a jsem rád, že nám vyšla.
60:00
Střely ve třetí třetině: Boleslav - 4, Chodov - 6
60:00
Komentář trenéra Mladé Boleslavi Jana Pazdery: Samozřejmě těžké hodnocení, měli jsme ambice ten titul udělat. Navíc podle toho, jak ten zápas probíhal jsme ho měli plně ve svých rukou. Jsem trochu zklamán z našeho herního projevu, kdy jsme čekali, že Chodov nastoupí s touhle pasivní hrou a že jsme nedokázali být aktivnější a proměnit naše příležitosti.
60:00
59:59
Mistrem Tipsport Superligy pro ročník 2016/2017 se stává FAT PIPE FLORBAL CHODOV!
59:43
Boleslav opět v šesti, ale nic z toho
59:17
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Patrik Dóža bez asistence (1:3).
59:17
Vyloučen hráč Daniel Maxa družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV na 2 minuty za zdržování hry.
59:17
Dóža nejspíš pečetí vítězství Chodova střelou do prázdné brány. Následné bujaré oslavy chodovských hráčů jsou oceněny dvěma minutami kvůli zdržování hry
58:51
Boleslavští hráči teď nastěhovali k Barákovi do brankoviště, jako by tam byli doma a nemohou se divit rozhodčímu Janouškovi, že odpískal volný úder pro Chodov
56:15
Spolupráce Dóža-Tyl je velice nebezpečná, z pohledu Chodova zatím bohužel bez branky
55:35
Plíhal vypustil nebezpečnou střelu, Bauer jen se štěstím vytěsňuje balón mimo svou branku
53:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Tomáš Sýkora, asistoval Martin Pražan (1:2).
53:45
Tentokrát už to ale Chodovu vychází! Kapitán Tomáš Sýkora zajišťuje svému týmu necelých 6 minut do konce 3. třetiny vedení 2:1
53:15
Na druhé straně Curney krásně našel Krajcigra, ten nedokázal ideálně zakončit a skóre zůstává pořád 1:1
52:27
Podle zkoumání videozáznamu NEBYL MÍČEK CELÝM OBJEMEM ZA BRANKOVOU ČÁROU, branka tudíž nemůže být uznána
52:26
A MÁME TU HISTORICKY PRVNÍ ZKOUMÁNÍ ZÁZNAMU HRY V ČR! Chodov sice dostal balon do brány, ale nyní se zkoumá regulérnost branky
51:54
Gwuzdz vybídl přihrávkou zpoza branky Zakonova ke skórování, ten jeho nabídkou trestuhodně pohrdl
50:13
Hra je plná tvrdých soubojů, ale bez nich by to nebylo to správné play off
48:55
Kološ vyzkoušel Barákovu pozornost ze střední vzdálenosti, ten jeho ale na jeho střelu dobře viděl
47:50
Diváci se dobře baví, halou se rozjíždí mexická vlna :-)
46:33
Teď velká chodovská šance, kterou se snažil zakončit Tyl, Bauer připraven
46:13
Pluhař se snažil sám prodrat přes boleslavskou obranu. Skončil sice za brankou, ale vybojoval alespoň volný úder
45:15
Hra plyne rychle, hraje se s minimem přerušení
43:19
Tyl na Dóžu, který si zpracoval těžký míč a vystřelil, bohužel pro Chodov mimo
41:43
O první gólovou šanci 3. třetiny se postaral boleslavský Pluhař, jeho pokus Barák kryje
39:30
Skóre na boleslavskou stranu mohl překlopit Curney, chodovští obránci k němu ale hbitě přistoupili a znemožnili mu v klidu zakončit
38:30
Blíží se závěr druhé části, ve které jsme sice viděli několik pěkných akcí, branku ale zatím žádnou
37:08
Kološ se po faulu na vlastní osobu dožadoval u rozhodčího ponechání výhody, ten jeho emoce rázně uklidňuje
35:50
Boleslav opět zamkla Chodov na vlastní polovině, jejich tlak však ukončuje faul na chodovského brankáře.
33:50
Drobného zaváhání Curneyho na půlce chtěl využít Dóža, sám byl ale po chvilce Gwuzdzem čistě vyslán za mantinel
32:53
S Bouškovou střelou měl teď Barák docela problém, ale naštěstí pro Chodov se mu ji podařilo vytěsnit na boční síťku
30:30
Teď tvrdý střet Kotlase a Krajcigra na polovině hřiště posouzen jako nedovolený ze strany Chodovského beka, volný úder pro Boleslav
29:44
Gwuzdz vypustil nepříjemnou dalekonosnou pumelici, kterou Barák rukou vytěsňuje mimo 3 tyče
27:45
Boleslav zamkla Chodov na jejich polovině a posílá balón z jedné strany na druhou. Chodovští mají plné ruce práce, aby boleslavský tlak ubránili
25:17
Dóža při průniku před bránu zastaven nedovoleně, uvidíme volný úder ze zajímavé vzdálenosti od boleslavské brány
22:42
Novotný nás teď málem vzal s sebou na chodovskou střídačku. Klobouk dolů, Strachotův tvrdý atak ustál a nešel k zemi
22:11
Hra je hned od začátku třetiny plná osobních soubojů, výraznější šanci ani na jedné straně jsme ale zatím neviděli
19:12
Sýkora teď za vlastní brankou srazil Chrousta, následuje volný úder Boleslavi z rohu
18:41
Pluhař teď z jasné pozice minul!
18:00
Strachota-Dóža-Bauerův zákrok. Typický obraz chodovského útoku v posledních minutách
17:10
Opět sledujeme velký tlak Boleslavi, ze kterého se Chodov jen těžko dostává
15:45
Gruber našel úplně volného Pluhaře na hraně velkého brankoviště, jeho střela šla přímo do připraveného Baráka
14:45
Ale i Chodov umí zahrozit! Dóža nastřelil před brankou clonícího Tyla, ten ale nedokázal rychleji zareagovat a uklidit míček za Bauerova záda
14:00
Boleslav si teď s Chodovskými hráči dělá co chce
13:20
Gwuzdz vyslal přízemní střelu ze střední vzdálenosti se kterou měl Barák plné ruce práce
12:42
Chodovská obrana ne a ne obrat Curneyho o balón.
11:30
Gruber se teď uvolnil přes chodovskou obranu, Barák jeho pokus chytá
10:59
Teď si to Natov s Curneym vyměnili. Oba se řítili na branku a Natov jen těsně míjí chodovskou svatyni
09:31
A vzápětí mohl Chodov přidat další branku! Dan Kašovský ale přestřelil a tak zůstává skóre stejné
08:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Martin Pražan, asistoval Patrik Dóža (1:1).
08:56
Chodov ale na branku Boleslavi bleskově odpovídá! Patrik Dóža našel zpoza branky Pražana a ten se střelou příklepem nemýlil.
08:22
Boleslav si teď v klidu vystřídá a připravuje si nový útok postupně
06:46
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Jiří Curney, asistoval Jan Natov (1:0).
06:46
Natov vyslal do brejku Curneyho a ten se svým typickým zakončením nemýlil. Boleslav otevírá skóre tohoto Superfinále
05:59
Chodovský útočník byl při protiútoku zastaven nedovoleně, uvidíme volný úder nějakých 10 metrů od brány