0:2
1:0
1:4
- : -
branky (asistence): 35:22 Michaela Šponiarová (Natálie Martináková), 52:31 Denisa Ferenčíková (Michaela Šponiarová)
branky (asistence): 06:36 Dominika Kubišová, 17:22 Dominika Kubišová (Jana Christianová), 41:12 Martina Čapková (Nikola Hermannová), 49:28 Denisa Billá (Jitka Procházková), 57:11 Dominika Kubišová, 59:41 Denisa Billá

1. SC TEMPISH Vítkovice - Herbadent FK Jižní Město 2:6
36. Michaela Šponiarová, 53. Denisa Ferenčíková - 7. Dominika Kubišová, 18. Dominika Kubišová, 42. Martina Čapková, 50. Denisa Billá, 58. Dominika Kubišová, 60. Denisa Billá; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 1:2; využití: 1:1; diváků: 8072; zásahy brankářů: Lenka Kubíčková 16 - Jana Christianová 30; po třetinách: 0:2, 1:0, 1:4;
60:00
Komentář trenéra Vítkovic Jiřího Veleckého: Gratulujeme soupeři, který dnes zvládl lépe klíčové momenty, hrál hrozně obětavě směrem dozadu. My jsme měli problém v některých fázích se přes ně dostat, bohužel jsme si do toho naběhli sami špatnou první třetinou. Nemůžeme se na nic vymlouvat, takhle jsme ji zahrát neměli. Zápas se poté dostal tam, kde jsme ho mít nechtěli, Herbadent ho poté svou chutí a sílou dokázal uhrát.
60:00
Střely ve 3. třetině: Vítkovice - 14, Herbadent - 10
60:00
Komentář trenérky Herbadentu Markéty Šteglové: Zápas se lámal, když to bylo 2:1, kdyby Vítkovice proměnily velkou šanci, utkání by se mohlo vyvíjet úplně jinak. My jsme se snažili, hráli jsme tu už čtyřikrát, ať jsme prohráli, nebo vyhráli, tak jsme moc dobře florbal nehráli. Proto jsme holkám řekli, že bychom chtěli, aby do toho šly naplno, aby je florbal bavil. Nebylo to až tak svázané takticky, i svou obětavostí i vším ostatním jsme dokázali Vítkovice porazit.
60:00
59:59
Vítězem Extraligy žen pro ročník 2016/2017 se stává Herbadent FK Jižní Město!
59:41
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Denisa Billá bez asistence (2:6).
59:41
Billá zatlouká poslední hřebíček do vítkovické rakve. Konec utkání je na dohled
59:30
Poslední půl minuta, Vítkovicím se stále nedaří vystřelit na bránu
58:45
Teď měly Vítkovice opravdu štěstí. Dva pokusy Herbadentu trefit prázdnou bránu skončily jen těstě vedle
57:41
Vítkovice to zkoušejí v šesti
57:11
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
57:11
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová bez asistence (2:5).
57:11
Kubišová proměňuje přesilovku a kompletuje svůj hattrick. Šance Vítkovic na zvrat v tomto utkání jsou nyní velmi nízké
56:24
Šupáková se tvrdě srazila s Čapkovou, kterou ale při její výšce jen tak něco nerozhází. Po krátkém ošetření Šupákové hrajeme dál
55:51
Vyloučen hráč Michaela Šponiarová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
55:51
Šponiarová si teď v souboji neodpustila dohrání po odpískání a rozhodčí ji trestají dvěma minutami. První přesilovka pro Herbadent
55:25
Vítkovická střídačka se teď velmi zlobí kvůli údajné ruce, která nebyla potrestána
55:00
Steinbachová hledala přihrávkou skrz vítkovické brankoviště Billou, ta ale míjí odkrytou branku
54:37
Christianová v brankovišti atakována, rozehrávat bude Herbadent
54:15
Ferenčíková se snažila o rychlou rozehrávku z rohu, její přihrávka však žádnou Vítkovickou hráčku nenašla
54:01
Necelých 6 minut do konce 3. třetiny a Vítkovické hráčky po vstřeleném gólu výrazně ožily. Sledujeme nyní atraktivní florbal z obou stran
52:31
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Denisa Ferenčíková, asistoval Michaela Šponiarová (2:4).
52:31
Tato přesilovka Vítkovic je už úspěšná! Kapitánka Ferenčíková za asistence Šponiarové snižuje z pohledu Vítkovic na 2:4
51:51
Vyloučen hráč Martina Čapková družstva Herbadent FK Jižní Město na 2 minuty za hrubost.
51:51
Čapková teď důrazně dohrála u mantinelu a uvidíme další přesilovku Vítkovic
51:33
Vítkovice si nejsou schopny vypracovat souvislejší tlak.
49:28
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Denisa Billá, asistoval Jitka Procházková (1:4).
49:28
Nepovedenou křížnou střelu Procházkové od mantinelu uklízí z hrany malého brankoviště do branky Billá. 4:1 pro Herbadent
48:24
Kubišová a Machková se řítily samy na Kubíčkovou, první jmenovaná vzala střelu na sebe, ale branku zcela míjí.
47:38
Vítkovické střídačce začínají téct nervy, vyslechli jsme několik nelichotivých výrazů k obrazu hry
46:55
Ferenčíková na ose hřiště hledala zpětnou přihrávkou Halfarovou, ke které se míček sice dostal, ale střela jí absolutně nesedla
45:42
Billá se snažila proniknout až k brance po levé straně, Vítkovická obrana ji ale o balónek obrala
44:42
Vítkovické hráčky měly sice během přesilovky tlak, branku ale vstřelit nedokázaly
42:42
Vyloučen hráč Eliška Machková družstva Herbadent FK Jižní Město na 2 minuty za blokování hokejky.
42:42
Machková zatáhla za záchrannou brzdu a faulovala unikající Ferenčíkovou. Uvidíme tedy první přesilovku v utkání. Navíc volný úder ze slibné vzdálenosti pro Vítkovice.
41:12
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Martina Čapková, asistoval Nikola Hermannová (1:3).
41:12
Nedáš, dostaneš. Čapková se střelou z hranice velkého brankoviště nemýlila a navyšuje náskok Herbadentu
40:30
Kiecková po přihrávce Ferenčíkové míjí úplně prázdnou bránu. Mnoho nechybělo a bylo srovnáno
40:01
A vstupujeme do třetího dějství, vhazování vyhrály Vítkovice
40:00
Střela do tyčky hráč Adéla Polívková družstva Herbadent FK Jižní Město .
40:00
Střela do tyčky hráč Zuzana Šponiarová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: Vítkovice - 10, Herbadent - 5
40:00
39:08
Po průniku Kubišové před bránu Vítkovic se na Kubíčkovou sesypaly hráčky, nic významného z toho ale nebude
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny
37:16
A hra opět začínat nabírat na obrátkách!
36:54
Zabavská teď v rohu zapomněla svou hokejku mezi nohama Kieckové, následuje volný úder pro Vítkovice
36:31
Niemcová opět z levé strany pálila tvrdou střelou, trefila ale pouze vnější brankovou konstrukci
35:22
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Michaela Šponiarová, asistoval Natálie Martináková (1:2).
35:22
Martináková našla přihrávkou Šponiarovou, jejíž přízemní střela prošla změtí těl až do branky! Vítkovice snižují na 1:2.
34:42
Kubišová teď z úniku mohla zkompletovat hattrick, obrana Vítkovic a hlavně skvělá Kubíčková ale byly proti
32:30
Rozhodčí jsou zatím benevolentní a nevylučují, přestože pár zákroků už dvěma minutami zavánělo
32:00
Nyní sledujeme hru nahoru-dolů
31:02
Pilíková se středem řítila na bránu, v poslední chvíli ještě přihrávala Procházkové jejíž střelecký pokus ale v brance neskončil
30:33
Hráčkám Herbadentu už zřejmě došlo, odkud je Niemcová nebezpečná a na potřetí už ji podél mantinelu projít nenechaly
30:03
Niemcová se snažila pálit z podobné pozice jako před minutou, její pokus ale obrana Herbadentu zblokovala mimo mantinely.
28:30
Zatím největší šanci této třetiny měla Niemcová, která pálila od mantinelu, ale skórovat se jí nepodařilo
27:45
Vítkovická tvrdší hra tělem Herbadentu příliš nevyhovuje a dožaduje se u rozhodčích odpískání faulu
26:10
Podobně dlouhý výhoz Christinové jako v první třetině našel tentokrát Pilíkovou, která pálí pouze do dobře postavené Kubíčkové
25:00
Podivné střídání Herbadentu málem vyústilo ve Vítkovickou šanci
23:47
Po několika ostřejších soubojích jde zápas mírně nahoru a hra je častěji přerušována nedovolenými zákroky
22:50
Hermannová teď tvrdě sestřelila Šupákovou za mantinel, podle verdiktu rozhodčích se o faul nejednalo a hra pokračuje
21:45
Paloncyová si hledala střeleckou pozici, balónek však vypálila do první bránící hráčky před sebou
20:58
I na začátku druhé části Herbadent mírně aktivnější než Vítkovice
20:00
Střela do tyčky hráč Jitka Procházková družstva Herbadent FK Jižní Město .
20:00
Střela do tyčky hráč Anna Niemcová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice .
20:00
20:00
Střely po první třetině: Vítkovice - 8, Herbadent - 6
20:00
19:51
Asi poslední šanci v této třetině mají Vítkovice při rozehrávce z rohu hřiště, balónek ovšem do branky nesměřoval
19:35
Blíží se konec první třetiny a balónek na svých hokejkách drží Herbadent
18:59
Martináková si nevšimla Čapkové a po tvrdém střetu je ošetřována přímo na hrací ploše. Bude ale v pořádku
18:15
Hráček Herbadentu je teď plné hřiště, Vítkovice určitě uvítají blížící se přestávku
17:22
Branku družstva Herbadent FK Jižní Město vstřelil Dominika Kubišová, asistoval Jana Christianová (0:2).
17:22
Kubišová, ač faulovaná, se dokázala od mantinelu uvolnit a střelou do levého horního růžku navyšuje na 2:0 z pohledu Herbadentu!
16:32
Osamocená Šulanová vypálila z půlky, Kubíčková pozorná
15:00
Velký závar před bránou Herbadentu, kdy měly Vítkovické hráčky 3 slibné šance, ani jedna však brankou neskončila
12:25
Pantělejevová a Kiecková se pokusily o rychlý brejk, hráčky Herbadentu se však stačily včas vrátit
11:40
Halfarová teď zpoza brány našla zpětnou přihrávkou Klapitovou, která z ideální pozice míjí
10:35
Hra konečně po prvních deseti váhavých minutách začíná mít náboj
09:01
Šponiarová teď zbourala Čapkovou na mantinel a je z toho volný úder. Opět jako v předchozích případech si s ním však vítkovická obrana poradila
07:09
Vítkovická snaha o dorážku skákajícího míčku do brány končí faulem na Christianovou
06:36
06:36
Na podruhé už to ale Kubišové vychází a otevírá tak skóre dnešního utkání!
06:15
Kubišová teď pálila z osy hřiště, vítkovickou branku však netrefila
04:52
Pilíková se teď uvolnila přes dvě hráčky Vítkovic a vytěžila tak rozehrávku od vítkovické střídačky. Volný úder ovšem obraně Vítkovic opět žádné výraznější problémy nepřidělal
02:35
I Herbadent se snaží o postupné založení útoku, obrana Vítkovic zatím pozorná
00:50
Zaváhání v obraně Herbadentu a Šponiarová se málem dostala do první slibné šance
00:01
Úvodní vhazování vyhrávají Vítkovice
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů Herbadent FK Jižní Město: brankář: Jana Christianová; hráči v poli: Denisa Billá, Lucie Pilíková, Jitka Procházková, Michaela Šulanová, Barbora Zabavská
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Lenka Kubíčková; hráči v poli: Anna Niemcová, Michaela Šponiarová, Ivana Šupáková, Kamila Paloncyová, Karin Madeleine Ellilä
00:00
Navíc letos poprvé budou mít rozhodčí možnost využít video k posouzení, zda došlo ke vstřelení branky. V O2 aréně je vše připraveno, přeji příjemnou podívanou a počtenou :-)
00:00
Dobré odpoledne vážení florbaloví přátelé, vítejte u online přenosu ze superfinálového utkání žen mezi Vítkovicemi a Herbadentem. Pošesté v historii rozhodne o mistrovi nejvyšší ženské soutěže jediné utkání. Vítkovické ženy jsou zatím v letošním play-off neporaženy, kdežto jejich dnešní soupeř si musel v semifinále s Chodovem projít tvrdými boji a rozhodnout sérii až v 7. zápase. Můžeme se tedy určitě těšit na zajímavé utkání, které bude skutečně vrcholem sezóny.