1:0
4:3
4:3
- : -
branky (asistence): 12:42 Eva Barvíková (Barbora Husková), 20:19 Natálie Martináková, 33:44 Barbora Husková (Natálie Martináková), 35:29 Markéta Kolářová (Nikol Kubečková), 36:14 Barbora Husková (Natálie Martináková), 49:11 Tereza Zemanová (Tereza Hanzlíková), 56:15 Barbora Husková (Denisa Hyršová), 57:24 Nikol Kubečková (Natálie Martináková), 59:18 Vlaďka Maděrová (Eva Barvíková)
branky (asistence): 25:59 Nikola Hamerníková (Michaela Šulanová), 35:51 Nikola Hamerníková, 37:35 Ester Janušková (Kateřina Kovaříková), 46:53 Nikola Hermannová (Petra Šebestová), 51:16 Kateřina Kovaříková (Ester Janušková), 54:39 Michaela Chlebcová

1. SC TEMPISH Vítkovice - TIGERS FK Jižní Město 9:6
13. Eva Barvíková, 21. Natálie Martináková, 34. Barbora Husková, 36. Markéta Kolářová, 37. Barbora Husková, 50. Tereza Zemanová, 57. Barbora Husková, 58. Nikol Kubečková, 60. Vlaďka Maděrová - 26. Nikola Hamerníková, 36. Nikola Hamerníková, 38. Ester Janušková, 47. Nikola Hermannová, 52. Kateřina Kovaříková, 55. Michaela Chlebcová; rozhodčí: Václav Killar - Lukáš Minarčík; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 180; zásahy brankářů: Michaela Ranochová 26 - Lucie Špačková 19; po třetinách: 1:0, 4:3, 4:3;
60:00
Nejlepší hráčky: Vítkovice 26 - Husková, Herbadent 64 - Janušková
60:00
Vyjádření trenérky hostí, Dominiky Šteglové: Dnes se nám nedařilo téměř nic, chyběla florbalovost, ale i tak patří hráčkám dík za bojovnost. Škoda nevyužitých šancí a přečíslení, hrálo by se nám o poznání lehčeji. V neděli Vítkovicím nic nedarujeme a budeme bojovat o návrat do Ostravy, kde jsme poslední dobou víc než doma. Gratuluji soupeři k zaslouženému vítězství.
60:00
Střely ve 3. třetině 11:13, celkem 27:32
60:00
Vyjádření trenéra domácích, Tomáše Martiníka: Rozjížděli jsme se pomalu, chyběla rychlost i přesnost,ale od druhé třetiny už to mělo od nás parametry finále juniorské ligy. Zrazovali nás dnes školácké chyby, kterými jsme soupeřkám dávali naději a nechybělo mnoho k tomu, aby nás to stálo zápas. Naštěstí jsme dnes byli střelecky produktivní. První krok k vrcholu dobrý, ale ten druhý je ještě "sedmimílový". Děkujeme soupeřkám a těšíme se do Prahy
60:00
59:18
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Vlaďka Maděrová, asistoval Eva Barvíková (9:6).
57:49
Herbadent v šesti v poli.
57:24
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikol Kubečková, asistoval Natálie Martináková (8:6).
57:24
Hosté šanci k vyrovnání nevyužili a na druhé straně se přesnou střelou přes obránkyni trefila Kubečková.
56:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Denisa Hyršová (7:6).
56:15
Domácí rozebrali obranu hostí a Husková zakončovala do prázdné branky
55:30
Maděrová udělala kličku Špačkové ale na brankové čáře ji zastavila jedna z hráček hostí.
54:39
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město vstřelil Michaela Chlebcová bez asistence (6:6).
54:39
Nedůslednosti v domácích řadách využívá dorážkou ke skórování Chlebcová.
52:43
Husková o kousek míjí a střela Kubečkové je zblokována.
51:16
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Ester Janušková (6:5).
51:16
Herbadent vyhrál dva osobní souboje po sobě a z otočky se následně prosadila Kovaříková.
50:59
Řezáčová ve velké šanci míjí.
50:15
Ke střele se dostala Maděrová a Špačková musela zasahovat helmou
49:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Tereza Zemanová, asistoval Tereza Hanzlíková (6:4).
49:11
Zemanová se z křídla polovysokou střelou trefila přesně na zadní tyč.
48:44
Ke střele natáhla Martináková a trefila tyč.
47:54
Nápor domácích, ovšem zatím bez gólového efektu.
46:53
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město vstřelil Nikola Hermannová, asistoval Petra Šebestová (5:4).
46:53
Střelou z dálky využívá přesilovku Hermannová.
46:37
V oslabení zahrozily Martináková se Suchánkovou.
46:12
Ranochová nadvakrát proti Malecké.
45:36
Vyloučen hráč Markéta Kolářová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
45:04
Hodně ztrát míčků na obou stranách.
44:02
K volné Řezáčové se odrazil míček, tu ovšem ve velké šanci vychytala Rannochová.
42:21
Do šance se drala Suchánková, ovšem neúspěšně.
37:35
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město vstřelil Ester Janušková, asistoval Kateřina Kovaříková (5:3).
37:35
Před branku se natlačila Janušková a opět snižuje na dvougólový rozdíl.
36:14
Timeout TIGERS FK Jižní Město
36:14
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Barbora Husková, asistoval Natálie Martináková (5:2).
36:14
Husková s Martinákovou si zopakovaly spolupráci a hosté reagují oddechovým časem.
35:51
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město vstřelil Nikola Hamerníková bez asistence (4:2).
35:51
Před brankou vydolovala míček Hamerníková a opět snižuje na rozdíl dvou gólů
35:29
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Markéta Kolářová, asistoval Nikol Kubečková (4:1).
33:44
To, co zkoušely Martináková s Huskovou během přesilovky, se jim povedlo dvě minuty po ní.
31:50
I v domácí přesilovce bylo mnoho nepřesností a také proto zůstala nevyužita.
30:11
Špačková vytáhla střelu Kolářové
29:39
Vyloučen hráč Nikola Hermannová družstva TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za vysoká hokejka.
29:39
Střelu Hanzlíkové zastavuje vysokou hokejkou Hermannová.
28:59
Vyloučen hráč Šárka Boľová družstva TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:59
Hrubý faul Boľové na Plankovou je oceněn dvěmi minutami.
27:49
Pěknou individuální akcí se blýskla Hanzlíková, ovšem její střela skončila vedle.
26:07
A hned za chvíli mohlo být vyrovnáno, Herbadent ale přečíslení nezvládl.
25:59
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město vstřelil Nikola Hamerníková, asistoval Michaela Šulanová (2:1).
25:59
Standardní situaci proměňuje po záhadném odrazu Hamerníková
25:10
Hosté se dostali do přečíslení, které zakončovala střelou Boľová. Ani ta však na Ranochovou nevyzrála
24:06
Střelu Hermannové blokuje Barvíková.
23:41
Hosté zatím nejsou v přesilovce přesní.
22:10
Vyloučen hráč Eliška Planková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
21:44
Hyršová střílí pouze do připravené Šulanové.
20:19
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Natálie Martináková bez asistence (2:0).
20:19
Po chybě hostí se dostala do brejku Martináková a střelou na bližší tyč ho proměnila.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině 7:8
20:00
19:02
Hosté rozebrali obranu domácích ovšem Hermannová nezakončila přesně.
18:21
Zemanová hledala před brankou Huskovou, ta se ovšem v souboji ocitla na zemi.
17:33
Kolářová zblokovala pokus Januškové
16:35
Nejnebezpečnější přesilovkovou akcí hostí byla střela Řezáčové, tu ale Ranochová vystihla.
14:29
Vyloučen hráč Tereza Mikulová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za blokování hokejky.
14:29
Z křídla zakončovala Malecká, ovšem nepřesně.
13:45
Výhoda pro Herbadent
12:42
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Eva Barvíková, asistoval Barbora Husková (1:0).
12:42
Míček se po kombinaci domácích dostal k volné Barvíkové, která střelou na zadní tyč trefuje přesně.
11:52
Domácí místy působí v rozehrávce nervózním dojmem.
10:08
Střelu Beránkové nezvládla dorazit Kovaříková.
09:14
Malecká trefila pouze dobře postavenou Mikulovou.
06:21
Na zteč se vydala hostující Beránková, hráčky Vítkovic ji však zastavily v bezpečné vzdálenosti od své branky.
05:03
Martináková střelou po zemi těsně míjí pravou tyč branky Špačkové.
04:35
Hosté sice dostali míček za záda Ranochové. Bohužel pro ně však rozhodčí hru přerušili ještě před tím.
03:16
A opět Řezáčová, tentokrát z druhé strany. Znovu byla Ranochová ve střehu.
02:48
Z pravého křídla prověřila Ranochovou patrně Řezáčová.
01:21
Od začátku je v hale bouřlivá atmosféra
00:43
Hned v prvním střídání dvakrát zahrozila Martináková.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Killar a Lukáš Minarčík.
00:00
00:00
Line-up hostů TIGERS FK Jižní Město: brankář: Lucie Špačková; hráči v poli: Vendula Beránková, Nikola Hamerníková, Petra Malecká, Nikola Hermannová, Lucie Řezáčová
00:00
Line-up domácích 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Michaela Ranochová; hráči v poli: Natálie Martináková, Nikol Kubečková, Denisa Hyršová, Markéta Kolářová, Eliška Planková