5:1
1:0
1:0
- : -
branky (asistence): 01:26 Ester Janušková (Šárka Boľová), 07:42 Vendula Beránková (Lucie Řezáčová), 14:32 Kateřina Kovaříková (Ester Janušková), 17:57 Lucie Řezáčová (Vendula Beránková), 19:26 Šárka Boľová (Nikola Hamerníková), 29:29 Lucie Řezáčová, 48:23 Lucie Řezáčová (Petra Malecká)
branky (asistence): 04:03 Markéta Kolářová (Eliška Planková)

TIGERS FK Jižní Město - 1. SC TEMPISH Vítkovice 7:1
2. Ester Janušková, 8. Vendula Beránková, 15. Kateřina Kovaříková, 18. Lucie Řezáčová, 20. Šárka Boľová, 30. Lucie Řezáčová, 49. Lucie Řezáčová - 5. Markéta Kolářová; rozhodčí: Jan Brak - Tadeáš Provazník; vyloučení: 2:4; využití: 0:0; diváků: 292; zásahy brankářů: Lucie Špačková 15 - Michaela Ranochová 20; po třetinách: 5:1, 1:0, 1:0;
60:02
Vyjádření trenéra hostí Tomáše Martiníka: Dneska jsme prostě nebyli dobří! Prosté, ale výstižné. V naší hře chybělo vlastně skoro všechno, ovšem nejvíce jsme propadali v soubojích 1na1 a v obranné činnosti celého týmu. Děkujeme soupeřkám a divákům za tento finalový zápas a těšíme se na ten rozhodující v Ostravě. Naším fanouškům slibujeme, že se o něj porveme o hodně víc, než dnes.
60:01
Vyjádření trenéra domácích J.Petra: Dobře zvládnutý zápas především do obrany, ale i se zlepšenou produktivitou, která nám nakonec přinesla relativně vysoké vítězství. Díky holkám za odmakaný zápas a těšíme se příští týden na malé Superfinále na vítkovické půdě. Děkuji soupeři za utkání.
60:00
Střely ve 3. třetině: Herbadent - 8, Vítkovice - 5
60:00
58:45
Herbadent u míčku, snaží se kontrolovat utkání.
57:37
Vítkovice bojijí do posledních minut, takle se hraje správné finále.
56:03
Kombinace tří hráček Herbadentu a dvou křižných nahrávek, Malecká zakončovala, ale výtečně Ranochová skokem chytá.
54:56
Vítkovice vysunují obranu a napadají, teď se jim to skoro vyplatilo.
53:40
Tempo zápasu vůbec nepolevuje, ale přesnost nahrávek ano.
52:10
Ranochová na druhé straně výtečně zasáhla a schovala míček pod nohy.
51:40
Výborný zákrok Špačkové, ale míček stále pro Vítkovice.
51:10
Bolová z blízkosti přestřeluje.
50:34
Vítkovice u míčku, Herbadent napadá.
50:21
Vítkovice se nadechují k závěrečnému náporu.
50:12
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
48:23
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Petra Malecká (7:1).
48:23
Tahle akce vypadala jako že "má oči" Malecká se uvolnila a přihrávku poslala přesně na svou spoluhráčku. Řezáčová se trefila přesně.
47:40
Chaloupková na středu hřiště prošvihla skákající míček a Vítkovice se pustily zase do útočení.
46:28
Vítkovice jsou více na míčku a hodně bojují.
45:42
Mikulová vystřelila vysokou střelu, která směřovala na branku, Špačková se musela hodně vytáhnout.
44:57
Sládková byla sama před Ranochovou, promáchla.
43:49
Herbadent nevyužil další přesilovku. Vítkovice v plném počtu a u míčku.
42:51
Vítkovice se skvěle brání.
42:05
Vyloučen hráč Tereza Hanzlíková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
42:05
Utkání se přitvrzuje a souboje už jsou někdy na hraně vyloučení.
40:50
Herbadent si přihrává kolem dobře organizované obrany soupeřek.
40:02
Vyjádření trenéra hostů Tomáše Martiníka: Dnes jsme prostě nebyli dobří! Prosté, ale výstižné. V naší hře chybělo vlastně všechno, ale především jsme propadli v soubojích 1na1 a v obranné činnosti celého týmu. Děkujeme soupeřkám a divákům za tento finalový zápas a těšíme se na ten rozhodující v Ostravě. Titul moc chceme a naším fanouškům slibiji, že se o něj porveme lépe než dneska.
40:01
Vítkovice se vrátily opravdu pozdě po konci přestávky.
40:00
Vyloučen hráč Karolína Nováková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za zdržování hry.
40:00
40:00
Střely ve 2. třetině: Herbadent - 8, Vítkovice - 6
40:00
39:40
Střelba se Vítkovicím v přesilovce nedaří.
38:51
Vítkovice rozvážně rozehrávají a snaží se najít mezírku v obraně soupeřek.
38:28
Příležitost pro Vítkovice.
38:27
Vyloučen hráč Denisa Chaloupková družstva TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za sekání.
38:01
Hamrníková se vykličkovala a dostala se až ke střele.
36:45
Vítkovice hodně tlačí a zatápějí obraně Herbadentu.
35:17
Herbadent druhou ani přesilovku nevyužil.
33:55
Hermannová přestřelila vysoko nad, po ní Machková vystřelila tak tvrdě , že míček Ranochové vypadnul a pokračuje tak velký tlak Herbadentu.
33:28
Vítkovice se dobře brání a berou Herbadentu míček.
33:12
Vyloučen hráč Denisa Hyršová družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za hrubost.
33:12
Hyršová dohrála po odpískání souboj u mantinelu.
32:13
Špačková si výborně pohlídala bližší tyčku a posílá svůj tým výhozem do rychlého protiútoku.
31:10
Herbadent sebral míček a kombinuje. Ranochová zasahuje jistě.
30:10
Vítkovice tlačí a vybojovaly si standartku z rohu.
29:29
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová bez asistence (6:1).
29:29
Řezáčová si vybojovala míček, provedla dvě kličky, položila brankářku a lehkou střelou nad ní zvyšuje.
28:22
Vítkovice mají standartku v rohu, míček dostaly před branku Herbadentu, ale do zakončení se díky Šnajberkové nedostaly.
27:40
Řezáčová sama před Ranochovoou, střela jí hrubě nesedla.
25:47
Maděrová prošla individuálně až od své branky velice blízko Špačkové. Střela Maděrové byla zblokována.
25:12
Beránková je zpět na hřišti a hned se zapojuje do akce.
24:30
Vítkovice kombinují kolem obrany Herbadentu.
23:43
Herbadent v oslabení utekl ve dvou hráčkách proti jedné a ještě si vykoledoval faul, standartku nad velkým brankovištěm jen tak tak netrefila útočnice Herbadentu do branky.
23:04
Vyloučen hráč Vendula Beránková družstva TIGERS FK Jižní Město na 2 minuty za nedovolené vrážení.
23:04
Beránková se velice důrazně vracela do obrany a kontakt s protihráčkou byl nedovolený. Toto vyloučení zvedlo emoce na obou stranách.
22:04
Kolářová po přesné kombinaci přestřelila.
21:20
Herbadent kontroluje míček a s chutí se vrhá do útoku.
20:36
Janušková si vykličkovala ze soupeřova rohu až před branku, zakončení už tak krásně nevyšlo.
20:01
Vhazování pro Vítkovice a hned se vrhly do útočení.
20:00
20:00
Střely v 1. třetině: Herbadent - 11, Vítkovice - 5
20:00
19:26
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město vstřelil Šárka Boľová, asistoval Nikola Hamerníková (5:1).
19:26
Bolová ukázkovou střelou tahem od mantinelu trefuje horní roh branky.
17:57
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Vendula Beránková (4:1).
17:57
Na konci přesilovky se trefila téměř od půlky Kovaříková
17:20
Herbadent neuvěřitelně tlačí a obstřeluje vítkovickou branku.
16:40
Kovaříková netrefila v dorážce skákající míček.
15:56
Vyloučen hráč Eliška Planková družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
15:56
Rozvíjející se únik Herbadentu, zastavila vítkovická hráčka pouze faulem.
14:51
Vítkovice mají standartku 2 metry nad velkým brankovištěm, Suchánková přestřelila.
14:32
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Ester Janušková (3:1).
14:32
Janušková nejprve vystřelila do bloku, ale odražený míček naservírovala přesně na čepel Kovaříkové, která trefuje branku krásně po zemi.
13:49
Souhra vítkovických útočnic, finální přihrávka vzduchem na úplně volnou křídelnici, ta před prázdnou brankou netrefila míček.
12:47
Hermannová předvedla několik otoček kolem soupeřek, střela byla velmi nepřesná.
11:10
Vítkovice u míčku a kombinují, celkem snadno přecházejí na útočnou polovinu, ale tam jsou obírány.
10:00
Vítkovické juniorky jsou také velice šikkovné, viděli jsme sérii povedených kliček, ale branku jim to nepřineslo.
09:18
Bolová si udělala slalom u mantinelu a vystřelila pumelici, bohužel vysoko.
08:47
O padající střelu se pokusila Hanzlíková, ale bylo to příliš vysokko.
07:42
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město vstřelil Vendula Beránková, asistoval Lucie Řezáčová (2:1).
07:31
Dalekkonosná střely přes clonu osmi hráček a vítkovická brankářka neměla šanci míček vidět.
07:31
Bolová v šanci po přihrávce od Januškové, míček se jí zamotal pod nohy.
06:43
Herbadent aktivně napadá a Vítkovice s tím mají trošku problémy.
05:40
Malecká ve velké šanci, sama před Ranochovou. Zpracování skákavého míčku jí trvalo příliš dlouho a vítkovická obránkyně se stihla vrátit.
04:50
Vítkovické hráčky u míčku a v pohodě přecházejí do útoku.
04:03
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Markéta Kolářová, asistoval Eliška Planková (1:1).
04:03
Další přečíslení už Vítkovice využily. Přihrávka do "druhé vlny " a krásně umístěná střela.
03:40
Vítkovice v situaci 2 na 1, přihrávku z rohu hřiště zachytila Šulanová.
02:50
Vítkovice ustály nápor a vybojovaly si dobrou standartku od mantinelu, nadějná střela byla zblokkována.
02:02
Herbadent pokračuje v tlaku a zatápí obraně Vítkovic.
01:26
Branku družstva TIGERS FK Jižní Město vstřelil Ester Janušková, asistoval Šárka Boľová (1:0).
01:26
Bolová potáhla míček podél mantinelu a krásně našla na ose nabíhající, úplně osamocenou Januškovou, ta se trefila krásně nad nohu vítkovické brankářky.
01:05
Vítkovice rozehrávají a mají na to klid.
00:20
Standartka z rohu pro Herbadent byla přerušena hvizdem rozhodčích.
00:01
Vhazování pro Herbadent a hned se holky hrnuly do útoku.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jan Brak a Tadeáš Provazník.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice: brankář: Michaela Ranochová; hráči v poli: Nikol Kubečková, Barbora Husková, Denisa Hyršová, Markéta Kolářová, Eliška Planková
00:00
Line-up domácích TIGERS FK Jižní Město: brankář: Lucie Špačková; hráči v poli: Eliška Machková, Kateřina Kovaříková, Ester Janušková, Michaela Šulanová, Šárka Boľová
00:00
Vážení diváci, vítejte u on line zápisu 2. kola finále Vrcholové ligy juniorek. V prvním utkání zvítězily Vítkovice 9:6, Herbadent tedy dnes musí zvítězit, aby prodloužil sérii.