3:2
1:1
4:2
- : -
branky (asistence): 01:02 Martin Pražan, 10:07 Lukáš Täuber (Adam Stibor), 19:37 Viktor Kopecký (Josef Novák), 29:00 Mikuláš Krbec (Jiří Horák), 46:40 Mikuláš Krbec (Petr Pojar), 46:53 Jakub Kolstrunk (Viktor Kopecký), 51:29 Viktor Kopecký (Mikuláš Krbec), 55:11 David Stummer (Martin Pražan)
branky (asistence): 04:44 Roman Houbal (Zdeněk Habr), 17:08 Tomáš Brom (Roman Houbal), 35:47 Jaroslav Řeháček, 53:23 Jan Kolajta (Tomáš Brom), 57:20 Marek Fuchs (Jan Vojtíšek)

Florbal Ústí - FBŠ Hummel Hattrick Brno 8:5
2. Martin Pražan, 11. Lukáš Täuber, 20. Viktor Kopecký, 30. Mikuláš Krbec, 47. Mikuláš Krbec, 47. Jakub Kolstrunk, 52. Viktor Kopecký, 56. David Stummer - 5. Roman Houbal, 18. Tomáš Brom, 36. Jaroslav Řeháček, 54. Jan Kolajta, 58. Marek Fuchs; rozhodčí: Martin Valenta - Michal Žďárský; vyloučení: 1:2; využití: 2:1; diváků: 810; zásahy brankářů: Vít Skala 9 - Filip Kejík 23, Jan Chrást 4; po třetinách: 3:2, 1:1, 4:2;
60:00
Komentář trenéra hostujícího týmu FBŠ Hummel Hatrick Brno Marka Fialy: Gratulujeme soupeři k postupu do Superligy a přejeme hodně úspěchů.
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: 11:4 pro Florbal Ústí
60:00
Vyjádření asistenta trenéra domácího Florbal Ústí Petra Kopty: V první řadě chceme poděkovat celému klubu za podmínky a zázemí které pro nás vytvořili. V druhé řadě neuvěřitelným fanouškům, kteří celou sezónu chodily a při finálovém zápase nám byli ne šestým, ale i sedmým hráčem. Přejeme soupeři šťastnou cestu a hodně sil do baráže a my jdeme slavit.
60:00
Tisková oprava: Omlouvám se tímto brankaři FBŠ Hummel Hattrick Brno za chybu v uvedení jeho jména které je Filip Kejík
57:20
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Marek Fuchs, asistoval Jan Vojtíšek (8:5).
55:11
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil David Stummer, asistoval Martin Pražan (8:4).
53:35
Trestné střílení družstva Florbal Ústí neproměnil Mikuláš Krbec.
53:35
Vyloučen hráč Jan Vojtíšek družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za hra v malém brankovišti.
53:23
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jan Kolajta, asistoval Tomáš Brom (7:4).
53:11
Kužel teď beckendem míjí prázdnou branku Brna
52:02
Brno se snaží o hru v šesti a sází tak vše
51:29
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Mikuláš Krbec (7:3).
51:08
Střela Kopeckého končí nad brankou Brna
50:38
Vyloučen hráč Jan Kolajta družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
46:53
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jakub Kolstrunk, asistoval Viktor Kopecký (6:3).
46:53
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Chrást družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno
46:53
Vývoj zápasu donutil trenéra Brna vybrat si oddechový čas
46:53
Brno se pokouší o nemožné a proto se snaží změnit vše. V brance se objevuje Chrást
46:53
Ústí je teď v laufu a Kopecký opět prostřeluje Kejíka
46:40
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Mikuláš Krbec, asistoval Petr Pojar (5:3).
46:40
Krbec teď nachytal Kejíka a lechkou střelou mezi nohy zvyšuje náskok Ústí opět na dva góly
46:02
Ústí teď motá Brno, ale zakončení Nováka vyráží Kejík
44:56
To co teď předvedl Skala bylo neuvěřitelné a zachránil Ústí od jistého vyrovnání
38:00
Krbec teď vystihl rozehrávku a nahrál volnému Novákovi, ten ale trefuje v tutovce Kejíka
35:47
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Jaroslav Řeháček bez asistence (4:3).
35:40
Pískán nedovolený zákrok Ústí pár metrů od branky, s první střelou si bloky poradily, druhá již proniká a trefuje branku
31:38
Kužel tváří v tvář Kejíkovi nepřekonává, ale opět měl Brněnský gólman velikou dávku štěstí
29:00
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Mikuláš Krbec, asistoval Jiří Horák (4:2).
29:00
Tentokrát už nic Brno nezachránilo a Krbec si konečně poradil a zvyšuje náskok na dvě branky
26:29
Horák teď utekl na půlce bránícímu hráči Brna, jeho křižná přihrávka ale byla zblokována
25:52
Střela Broma od půlky byla zablokována ještě před Skalou
25:03
Kužel z otočky jen do hrudi Kejíka
24:17
Brno si opět neví rady s rozehrávkou a obránce jen bezradně kličkuje za brankou Brna
23:41
Na hřišti je vidět opravdu větší aktivita Brna a to i při napadání
22:58
Krbec míjí a odražený míček střílí Novák, bohužel střela která směřovala do branky byla zablokována
22:43
Novák teď beckhendem ale Kejík je pozorný
21:53
Kolstrunk se probíjel ale obrana ho nepustila k lepšímu zakončení a míček končí u Kejíka
21:24
Brno si zatím míček hází po obvodu hřiště, tam ale nic nehrozí
20:28
Brno chce rozhodně hrát aktivněji než v první třetině a budeme očekávat hodně nahození z obrany
20:01
Do druhé třetiny tedy nastupuje Ústí s náskokem jedné branky a my už očekáváme co trenéři svým svěřencům naordinovali o přestávce
20:00
20:00
Střely na branku po první třetině: 8:5 pro Florbal Ústí
20:00
19:37
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Viktor Kopecký, asistoval Josef Novák (3:2).
17:08
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tomáš Brom, asistoval Roman Houbal (2:2).
17:08
Je srovnáno. Po sporném vyloučení Kopeckého se ze strany trefuje Brom
16:31
Celá aréna bučí a Pražan teď sportovně přiznal teč do zámezí
16:03
Vyloučen hráč Viktor Kopecký družstva Florbal Ústí na 2 minuty za bránění ve hře.
10:07
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Lukáš Täuber, asistoval Adam Stibor (2:1).
10:06
Nejdřív Stibor beckhendem nepřekonal, ale dorážku do odkryté branky již si Tauber pohlidal a opět posílá Ústí do vedení
09:36
Krbec nahrává a Novák trefuje přímo střed branky s připraveným Kejíkem
08:55
Opět rychlý protiútok Brna končí střelou Hausera vedle
07:55
Nejdřív Kopecký a potom Kolstrunk teď zkusili prostřelit Brněnskou obranu, ale ani jeden neuspěl