0:2
1:1
2:1
- : -
branky (asistence): 33:58 Jakub Novák (Vojtěch Legner), 55:25 Štěpán Slaný (Daniel Štěrba), 56:23 Jaromír Ekl (Štěpán Slaný)
branky (asistence): 03:41 Tomáš Kucharič (Martin Pánek), 11:11 Tomáš Kucharič (Jan Rakušan), 24:32 Martin Šindelář, 46:51 Martin Šindelář

FBC PULLO TRADE Česká Lípa - TJ Znojmo LAUFEN CZ 3:4
34. Jakub Novák, 56. Štěpán Slaný, 57. Jaromír Ekl - 4. Tomáš Kucharič, 12. Tomáš Kucharič, 25. Martin Šindelář, 47. Martin Šindelář; rozhodčí: Libor Gavlas - Lukáš Mikula; vyloučení: 3:2; využití: 0:1; diváků: 482; zásahy brankářů: Jan Dvořák 21 - Jan Hándl 23; po třetinách: 0:2, 1:1, 2:1;
60:00
Vyjádření trenérky domácích Lenky Bartošová: Celá série se Znojmem byla v našich individuálních chybách a o soupeřově jednoduché hře. My hlavy dneska neskládáme. Máme před sebou ještě jednu sérii na kterou se připravíme.
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: 13 - 8. Střely na branku celkem: 26 - 25.
60:00
Vyjádření trenéra hostů: Jana Šťastníka: Dámy a pánové TJ Znojmo LAUFEN CZ je superligové, jsem na hráče náležitě hrdý dnes to bylo herně nejslabší v celé finálové sérii, ale doslova jsme to urvali maximální obětavostí a nasazením. Díky našim fanouškům, kteří nás podporovali doma i venku a nebylo jich málo a děkuji soupeři za velmi korektní sérii a přeju hodně štěstí v baráži.
56:23
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Jaromír Ekl, asistoval Štěpán Slaný (3:4).
55:55
Velkou šanci neproměnil Jansa.
55:25
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Štěpán Slaný, asistoval Daniel Štěrba (2:4).
55:25
Slaný nasměroval nahrávku Štěrby za záda brankáře.
54:54
Domácí kombinují, ale ke střelám se nedostávají.
54:13
Horní tyč zachránila domácí před inkasováním další branky.
51:58
Vyloučen hráč Filip Horák družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
51:58
Znojmo hraje s jedním vytaženým hráčem na kterého se čtyři hráči v obraně snaží hrát vysoké míčky.
50:40
Na domácích je vidět jak hrozně se snaží, ale Znojmo hraje v naprosté pohodě a jde si za vítězstvím.
48:17
Další zákrok Dvořáka.
47:42
Fridrichova střela letěla mimo.
47:30
Vyloučen hráč Štěpán Slaný družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa na 2 minuty za hrubost.
47:12
Mlejnkovu střelu pokryl brankář.
46:51
Timeout FBC PULLO TRADE Česká Lípa
46:51
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Martin Šindelář bez asistence (1:4).
46:51
Chybu v domácí obraně potrestal Šindelář.
46:21
Dvořák si poradil se střelou z půlky.
45:34
Fridrich chytře prostrčil míček před branku, ale jako první se k němu dostal domácí obránce.
44:59
Česká Lípa rozehrává na polovině hřiště.
44:31
Kněžour dohrál souboj s protihráčem a rozhodčí zastavuje hru.
43:00
Znojmo hraje velmi defenzivně a domácí mají problém s vytvořením šance.
42:07
Senzační akci domácích překazil senzačním zákrokem znojemský brankář.
41:30
Znojmo zakládá útok na své polovině.
40:16
Legner chytil pomalu kutálejcí se míček do branky. Mohlo být vymalováno.
40:00
40:00
Střely na branku v druhé třetině: 7 - 8.
40:00
39:21
Brankář hostů podržel svůj tým.
38:52
Znojemský útočník střílel vysoko nad branku.
37:57
Slaný zastavil útok domácích.
36:53
Fridrichova střela trefila domácího obránce.
35:47
Vyloučen hráč Jakub Jirsa družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa na 2 minuty za bránění ve hře.
35:02
Po svém gólu zvýšila Česká Lípa tempo a přehrává Znojmo.
33:58
Branku družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa vstřelil Jakub Novák, asistoval Vojtěch Legner (1:3).
33:58
Novák procpal míček pod zalehávajícím brankář Znojma.
33:37
Maska zastavila Marhanovu šanci.
32:18
Domácí nedokázali využít přesilovku a následně se Pánek ihned po skončení trestu zapojil do hry a hnal se sám na domácího brankáře, nahrávka byla tak rychlá, že ji nedokázal zpracovat. Míček chytil Dvořák.
31:16
Jirsa skvěle propašoval míček na Štěrbu, ale ten nahrávku nečekal a proto nedokázal zakončit.
30:44
Pokus Jansy byl odražen mimo hřiště.
30:18
Vyloučen hráč Martin Pánek družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ na 2 minuty za sekání.
29:55
Boj o míček za znojemskou brankou.
28:45
Šikovné ruce předvedl znojemský útočník, když dokázal vykličkovat z rohu až před branku a následně vystřelit.
28:22
Fridrich vykličkoval ze tří českolipských hráčů a jeden z nich ho pak musel zastavit faulem.
27:26
Ekl měl skvělé střídaní, skvěle podpořil svůj tým v útoku, ale i v obraně.
26:37
Znojmo si nahrává na vlastní polovině a nikam nespěchá.
25:48
Jansovi sjel míček po hokejce když se pokoušel střílet.
25:22
Dvořák tygřím skokem vyrazil střelu obránce.
24:32
24:32
Blamáž před domácí brankou skončila gólem. Domácí brankář signalizuje, že ho znojemský útočník atakoval v brankoviště, ale rozhodčí své tvrzení nemění. Znojmo má nakročeno k superlize.
23:52
Pastorova střela prosvištěla těsně vedle tyče.
23:15
Fridrich z dobré střelecké pozice netrefil branku.
22:41
Znojmo v klidu kombinuje na vlastní polovině.
22:05
Lípa nedokázala proměnit obrovskou šanci.
21:35
Legner skvěla zastavil rozvíjející se útok.
20:30
Na začátku třetiny se do útoku hnala Lípa, ale znojemská obrana si s útokem dokázala poradit.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: 6 - 9.
20:00
19:07
Fridrichova střela skončila na hrudi Dvořáka.
17:59
Jansa se snažil překvapit brankáře, ale branku minul.
16:33
Dvě chyby v obraně domácích, naštěstí pro ně se je v obou případech podařilo napravit.
15:20
Dvořák se štěstím vyrazil střelu hostů.
14:46
Mlejnkovu tvrdou střelu zachytil svou pravačkou znojemský brankář.
14:05
Útočný faul zastavil snažení Znojma.
13:10
Legner se snažil zakončovat ze své oblíbené pozice, střela mu však nesedla.
11:11
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tomáš Kucharič, asistoval Jan Rakušan (0:2).
11:11
Zvláštní situace před brankou domácích skončila gólem. Po zákroku Dvořáka zůstal míček stát před domácí brankou, kde si ho doběhl Kucharič, který s chladnou hlavou zakončil.
10:30
Znojemský obránce ukázkově odebral míček Karlovi, který se dostával do šance.
09:31
Dvořák zneškodnil střelu soupeře.
07:30
Štěstí pomohlo domácím před obdržením dalšího gólu.
06:48
Dvořák opět podržel svůj tým.
06:34
Znojemský útočník svou střelou branku minul.
06:11
Ekl hledal nabíhajícího Kněžoura, ale ten míček předběhl.
05:45
Domácí kombinují na polovině soupeře.
05:02
Nahození Slaného nezpracoval nikdo z domácích.
04:22
Jansa vybojoval standardní situaci na polovině soupeře.
03:41
Branku družstva TJ Znojmo LAUFEN CZ vstřelil Tomáš Kucharič, asistoval Martin Pánek (0:1).
03:41
Studená sprcha pro Českou Lípu. Tomáš Kucharič měl hodně času na to si zpracovat míček a následně i připravit nechytatelnou střelu.
03:16
Dvořák skvěle pokryl spodek branky a chytil nebezpečnou střelu.
02:40
Fridrich na polovině hřiště rozdává přihrávky svým spoluhráčům do střeleckých pozic. Žádná ze střel domácí branku neohrozila.
02:20
Vyloučen hráč Drahoslav Pastor družstva FBC PULLO TRADE Česká Lípa na 2 minuty za nedovolené vrážení.
01:37
Velká šance Znojma! Blafák střelce však skončil v boční síti branky.
00:50
Jirsa vystihl znojemskou nahrávku, ale v útočném snažení ho spoluhráči nepodpořili.
00:20
Domácí napadají za brankou soupeře.
00:01
Úvodní buly utkání vyhrál tým hostů.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Libor Gavlas a Lukáš Mikula.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Znojmo LAUFEN CZ: brankář: Jan Hándl; hráči v poli: Milan Fridrich, Tomáš Kucharič, Karel Virgl, Filip Horák, Jan Rakušan
00:00
Line-up domácích FBC PULLO TRADE Česká Lípa: brankář: Jan Dvořák; hráči v poli: Štěpán Slaný, Vojtěch Legner, David Marhan, Radek Matějíček, Jakub Karel