1:1
0:0
- : -
branky (asistence): 31:04 Kateřina Honcová (Yvona Dostálová)
branky (asistence): 04:17 Kristýna Lochmannová (Tereza Hubáčková), 10:37 Tereza Hubáčková (Kristýna Lochmannová), 20:49 Eva Krauskopfová

itelligence Bulldogs Brno - Panthers Praha 1:3
32. Kateřina Honcová - 5. Kristýna Lochmannová, 11. Tereza Hubáčková, 21. Eva Krauskopfová; rozhodčí: Jakub Krátký - Pavel Vojkůvka; vyloučení: 2:1; využití: 0:0; diváků: 106; zásahy brankářů: Renata Hořínková 21 - Kristýna Horňáková 25; po třetinách: 0:2, 1:1, 0:0;
60:00
Komentář trenéra hostí Lukáše Jenšíka: První třetinu si myslím, že jsme byli lepším týmem. Dokázali jsme se vyrovnat s presinkem soupeře. Dnes jsme hráli výborně do obrany. Po celou dobu zápasu jsme ho kontrolovali. Zítra budeme muset trošičku přidat do útoku a přidat více branek, šancí bylo dost. Zítra chceme ukončit sérii a zužitkovat zkušenosti z extraligy. Děkuji soupeřům za zápas a fanouškům za skvělou kulisu.
60:00
Střely celkem: iBB: 26, PP: 24.
60:00
Komentář trenéra domácích Roberta Honce: Zápas se nám herně povedl, bohužel jsme soupeři darovali 3 góly a nedokázali jsme proměnit naše šance. Soupeři děkujeme za zápas a věříme, že zítra se štěstí překlopí na naše florbalky.
59:31
Vyloučen hráč Yvona Dostálová družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za špatné střídání.
58:50
Na míčku panterky.
58:26
Némethová se rozhodla pro střelu, a nebyla to špatná volba, jenže Horňáková pozorná.
56:58
Dobrá střela Ďurišové, Horňáková ani neměla ponětí kde má branku.
56:00
Panterky nyní dobře brání a domácí se již několik střídání nedostaly k zakončení.
55:23
Žáková teď zastavuje míček vysokou holí a brejk panterek se nekoná.
53:42
Benešová chtěla ohrozit Hořínkovou, ale nepřesnou střelou to těžko půjde.
53:04
Detková to zkouší z velkého úhlu.
52:43
Halou duní Kaldův buben a povzbuzuje domácí.
52:00
S míčkem hrají výhradně domácí, panterky se omezují na sporadické návštěvy pásma formou brejků.
50:52
Dobrá kombinace Sekaninové s Krejčíkovou končí střelou do bloku.
50:24
Kučerová od půlky provětrala Hořínkovou.
49:48
Rozhodčí nyní přerušuje hru a nikdo neví proč, prý kvůli faulu Tomanové.
47:58
Némethová střílí, ale střela je stažena těsně vedle, Koláčková to řeže před brankou Horňákové.
46:56
Dalekonosná střela Úšelové a dorážka Detkové, nic nekončí v bráně.
46:25
Dostálová sama na středu netrefila ani branku.
46:06
Velký závar před Horňákovou, Honcová trefuje tyčku a Dostálová nedorazila volný míček.
45:22
Sekaninová opět výborná při bránění a konstruktivní při rozehrávce.
44:14
Panterky překonaly presink domácích dlouhým míčkem, ale situaci 3 na 1 nevyřešily ideálně.
43:18
Diváci už začali křičet "gól", ale míček v brance panterek nebyl.
41:52
Bachratá blokuje střelu Šusterové.
40:44
Krejčíková se dobře pohybuje po hřišti, její střelu vyrazila Horňáková jen s obtížemi.
40:01
Štěrbová vyhrává buly a míček se dostává až k Hořínkové.
40:00
40:00
Střely ve 2.třetině: iBB: 9, PP: 9.
40:00
38:36
Hořínková si trochu zažonglovala s míčkem, ale nakonec ho má.
38:15
Tomanová v dobré pozici střílí jen do bloku.
37:52
Koláčková v rohu panterek "prasí" Hubáčkovou, ale rozhodčí ukazuje hrajte dál.
36:52
Žáková opět selhává v zakončení.
36:35
Krauskopfová hledá cestu do kompaktní obrany Brna.
35:35
Rosmusová si také dobře tyká s míčkem, na párek poslala Detkovou, Tomanovou a Ďurišovou zároveň.
34:51
Po hluchém herním období se z čistajasna ocitla ve vyložené šanci Žáková, ale v zakončení zklamala.
32:42
Némethová s Žákovou dobře brání rozehrávku panterek a nepouští je do útočného pásma.
32:22
Honcová nyní vede další útok domácích buldoček.
31:05
Dostálová zatáhla míček do útočného pásma, obrana její nabídku do brankoviště poslala jen k Honcové, která prostřelila vše co stálo proti její střele.
31:04
Branku družstva itelligence Bulldogs Brno vstřelil Kateřina Honcová, asistoval Yvona Dostálová (1:3).
30:58
Krauskopfová nebezpečně střílela, ale Hořínková výborně vyráží.
30:14
Kalinová se dostala ke střele, Trnková blokuje.
29:27
Krejčíková teď důrazně ubránila Novákovou.
28:04
Slaná vizáží i herním stylem připomíná Dennise Rodmana, je to účinné.
26:23
Buldočky opět dobrou obranou získávají míček, ale zakončující Némethová troskotá na pozorné Horňákové.
25:29
Ďurišová našla na středu Bachratou, ta se obtočila okolo soupeřky a vystřelila, bohužel jen po zemi a vedle.
24:32
Sekaninová poněkolikáté v této třetině blokuje střelu soupeřek a pak sama rozvíjí pohybem útok domácích.
23:32
Dostálová vybojovala míček pro Honcovou, jenže ta si míček ukopla.
22:25
Bachratá získala míček při napadání, ale byla dobře ubráněna.
20:50
Buldočky sice začaly aktivně, ale úplně zapomněly, že ve florbale také existuje něco jako obrana, pro samotnou Krauskopfovou nebyl problém zakončit.
20:49
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Eva Krauskopfová bez asistence (0:3).
19:53
Na konci třetiny střílí Bachratá a doráží Némethová.
19:02
Hubáčková si s míčkem dobře rozumí a ukázala to hned dvěma buldočkám , ze kterých udělala kuželky.
18:24
Sekaninová zblokovala střelu Lochmannové a poté sama vyvezla míček, během toho všeho se Ďurišová vrátila na hřiště.
17:42
Sekaninová drží míček a ukrajuje vteřinky.
17:18
Škopánová teď ve velmi dobré pozici zcela minula zařízení.
16:21
Ďurišová se nepatrně dotkla čepele soupeřky, ale podle rozhodčích není o vyloučení třeba debatovat.
16:20
Vyloučen hráč Gabriela Ďurišová družstva itelligence Bulldogs Brno na 2 minuty za sekání.
15:32
Krejčíková dobře našla Žákovou z volného úderu, ale vystřelit jí trvalo moc dlouho.
15:07
Panterky opět přehodily presink buldoček, ale dobrý návrat zažehnal brejk.
14:16
Hubáčková nyní podkopla Bachratou, ale nic se nepíská.
13:21
Panterky se nyní dobře dostaly z presinku domácích, jen zakončení 2 na 1 nebylo přesné.
12:15
Honcová se snažila poslat do samostatného úniku Štěrbovou, ale její nahrávka byla moc dlouhá.
11:10
Timeout itelligence Bulldogs Brno
10:38
Podobný gól jako ten první, opět nenápadná akce která končí brankou.
10:37
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Tereza Hubáčková, asistoval Kristýna Lochmannová (0:2).
10:04
Koláčková tvrdí muziku v rohu.
09:23
Šusterová na hřišti a Panthers v plném počtu.
08:40
Dobrá kombinace buldoček zakončená střelou Detkové.
07:23
Šusterová poslala k zemi Krejčíkovou a jde pykat.
07:22
Vyloučen hráč Petra Šusterová družstva Panthers Praha na 2 minuty za bránění ve hře.
07:09
Honcová získala při bránění míček a šla s Detkovou 2 na 1, Detková dostala od Honcové míček před prázdnou bránu, ale k překvapení všech z toho branka nebyla.
06:22
Krejčíková se s míčkem dostala od mantinelu až do střelecké pozice jenže střela byla zblokovaná.
05:11
Slaná upalovala na Hořínkovou, její střelu srazila Bachratá.
04:18
Nenápadná střela Lochmannové od mantinelu končí až za Hořínkovou.
04:17
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Kristýna Lochmannová, asistoval Tereza Hubáčková (0:1).
03:35
Dostálová hledala před brankou Štěrbovou, ale té přeskočil míček čepel.
03:00
Sekaninová na půlce vymotala dvě hráčky panterek, ale pak jí míček utekl do rohu.
02:26
Rosmusová se pokusila o první střelecký pokus, ale šlo opravdu jen o pokus.
01:34
Škopánová dělá chybu na míčku, ale Némethová nepřesností míček opět vrací soupeřkám.
00:19
První faul panterek při presinku.
00:01
Úvodní buly pro buldočky, ty začínají s rozehrávkou.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jakub Krátký a Pavel Vojkůvka.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Kristýna Horňáková; hráči v poli: Petra Šusterová, Andrea Nováková, Kristýna Lochmannová, Lucie Kalinová, Tereza Hubáčková
00:00
Line-up domácích itelligence Bulldogs Brno: brankář: Renata Hořínková; hráči v poli: Anna Bachratá, Kateřina Honcová, Aneta Koláčková, Yvona Dostálová, Hana Štěrbová
00:00
Dobrý večer. Vítáme Vás u textového online přenosu z druhého barážového utkání extraligy žen mezi domácími itelligence Bulldogs Brno a hostujícími Panthers Praha. Stav série je v tuto chvíli 1:0 pro pražský celek, který si minulý týden v úvodním utkání série poradil na domácí palubovce s Buldočkami poměrem 7:1.